Kaip vyrai reaguoja į moterų celiulitą

 (176)
Savo mergaitiškame COSMO ratelyje netyčia pradėjome diskusiją apie celiulitą. Panašu, kad celiulitas – šių laikų moterų grožio siaubas. Pažvelk, net pačios liekniausios neretai negali pasigirti tobulai lygiomis šlaunimis ir užpakaliuku. O ką jau kalbėti apie tas, kurios ne itin rūpinasi savo mityba ir sportuoja tik sapnuose...
Celiulitas
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mums, moterims, celiulitas pro akis tikrai nepraslysta. O kiek tai svarbu vyrukams? Puolėme naršyti internete kokių nors apklausų, o po to nusprendėme imti ir pačios jų paklausti.

Iš karto norime pasakyti: melas, kad vyrai celiulito nepastebi. PASTEBI ir dar kaip. Klausimas kitas – ar jiems tai rūpi. Puslapyje yourtango.com radome štai tokius atliktos apklausos skaičiukus:

* 100 procentų dalyvavusių vyrų pastebėjo celiulitą
* 88 procentams apklausos dalyvių celiulitas buvo nė motais
* 12 procentų vyrukų norėtų, kad jų mergina celiulito neturėtų, bet tai jiems neatrodo labai baisu

Apklausos rezultatai mus nudžiugino! Tačiau ties tuo nesustojome: 10 vyrukų pateikėme dvi žvaigždžių nuotraukas, kuriose mes įžvelgiame celiulitą (tiesa, ne itin ryškų), ir paprašėme pakomentuoti.

Pirmoje nuotraukoje - Scarlett Johansson
Antroje nuotraukoje - Stephanie Seymour
O čia - mūsų pakalbintų vyrukų nuomonės

„Be abejo, kad matau čia celiulitą. Aš juk ne aklas. Bet nepasakyčiau, kad atrodo baisiai. Jeigu pamatyčiau tokias merginas realybėje, tikrai nekiltų net mintis: „O, jinai turi celiulito“ - Jonas, 28 metai.

„Jeigu merginos figūra graži, truputis to vadinamo celiulito vaizdo negadina. Bet truputis. Esu matęs apkūnią merginą su trumpais šortais ir iš tolo šviečiančiu celiulitu. Norėjosi garsiai rėkti „KODĖL?“ - Klemas, 25 metai.

„Aišku, būtų geriau, jei to celiulito nebūtų, bet jei jau yra, tai ką padarysi. Pavyzdžiui mano buvusi mergina turėjo truputį celiulito, nors ir sportavo. Čia gal genetiškai paveldima? Žodžiu, nematau nieko baisaus“ - Aidas, 31 metai.

„O tai čia celiulitas? Nu nežinau... aš vieną sykį esu matęs tikrą celiulitą ir galiu pasakyti, kad čia - ne jis“ - Mindaugas, 27 metai.

„Scarlett Johansson turi celiulito? Man jinai vis tiek atrodo tobulos išvaizdos moteris. Išvada - celiulitas ne problema, jeigu žmogus bendrai atrodo simpatiškas“ - Donce, 30 metų.

„Geriau užpakaliukas su celiulitu, nei lenta. Tikras vyras savo moters niekada nesmerks dėl apvalumų, nebent įtrauks į aktyvią veiklą kartu. O nuotraukose - realūs užpakaliukai, tokius turbūt turi daugelis“ - Dima, 24 metai.

„Man tai tikrai negražu, panašiai kaip ir pilvas pas berną. Bet nemanau, kad tai tragedija. Ir išvis, čia gi sutvarkomas dalykas, tik reikia noro ir pastangų“ - Aurimas, 26 metai.

„Man labiau patinka minkštesnės, bet savimi pasitikinčios merginos, o ne perkarusios ir dar įsivyniojusios į beformius drabužius. Niekad neatkreipiau dėmesio, ar mano draugė turi celiulitą, o jei ir turi - kas man? Susižavėjau ja dėl pranašumų, o ne dėl trūkumų“ - Kristupas, 27 metai.

„Šitose nuotraukose jei ir yra celiulitas, tai man nemaišo ir atrodo normaliai. Ir šiaip man juokinga, kai vyrai sėdi alaus bokalus apsikabinę su „one packais“ ir aptarinėja: ta su celiulitu, ta su pilvu, ta be papų ir t.t.“ - Deivis, 29 metai.

„Celiulitas nėra patrauklu, bet tai ir ne pasaulio pabaiga. Greičiau pastebėčiau neskoningą makiažą, neplautus plaukus ar nemalonų kvapą - apsileidimas yra kur kas baisiau nei celiulitas“ - Gytis, 25 metai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.

Vasaros plaukų tendencijos - nerealios spalvos ir drąsios formos

Užupyje įsikūrusio kultinio Vilniaus plaukų salono „Hair Cocktail Bar” koloristė Giedrė Grinkevičiūtė pristatė savo pirmąją asmeninę vasaros plaukų tendencijų kolekciją, skirtą individualumo ieškantiems drąsiems miestiečiams.

COSMO testas: ar atspėsi, kurias iš šių merginų patobulino plastikos chirurgai

Nustebtum sužinojusi, kiek iš tiesų moterų kreipiasi į plastikos chirurgus, norėdamos patobulinti vienas ar kitas kūno vietas.

4 visoms tinkantys akių kontūrai ir dažniausios klaidos, kurias darome

Nusibrėžti tobulą akių kontūrą - tikras iššūkis! O gal viskas ne taip jau sudėtinga, kai žinai, kaip tiksliai viską reikia daryti? Šį kartą trumpa dažniausiai naudojamų akių kontūrų apžvalga ir esminės klaidos, kurias darome.