Kaip šios merginos nuotrauka buvo pafotošopinta pagal skirtingus grožio standartus

 (36)
Grožio standartai

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kaip moters grožis suvokiamas skirtinguose pasaulio kampeliuose? Onlinedoctor.superdrug.com puslapis nusprendė paeksperimentuoti ir skirtingų šalių grafikos dizaineriams išsiuntė vienos merginos nuotrauką, prašydami pafotošopinti ją taip, kad mergina labiau atitiktų tos šalies grožio standartus. Štai čia - originali merginos nuotrauka, o žemiau - pakoreguoti variantai.

Žvelgiant į nuotraukas akivaizdu, kad Kinijoje ir Italijoje vyrauja liekno kulto mada, o mažiausiai pakoreguotos atrodo Ispanijos ir Kolumbijos dizainerių nuotraukos. Kaip manai, kurią nuotrauką atitiktų lietuvių standartai?

Daugiau apie projektą gali paskaityti ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

5 dalykai, kuriuos turi žinoti, jei nenori pasenti per anksti

Tavo oda atspindi, kas dedasi organizme. Tad prieš pradėdama kovą su raukšlelėmis (ir tikromis, ir įsivaizduojamomis), sužinok, kodėl mes senėjame.

Geriausi Lietuvos makiažo meistrai išduoda šio pavasario grožio tendencijas

Daug violetinės spalvos, spindinti veido oda, ryškūs akių kontūrai, tviskančios lūpos, - tokius patarimus žarsto garsiausi Lietuvos makiažo meistrai ir įvaizdžio specialistai - Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, Povilas Staniulionis, Olesia Žuravliova, Paulius Pijus Zulonas, Kristina Ivanova. Visus juos bus galima sutikti ir jų patarimų gyvai paklausyti šiais metais jubiliejinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“. 25-uosius metus skaičiuojanti ir gilias grožio tradicijas sauganti paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks balandžio 6-8 dienomis.

Prieskonis, kuris apsaugo nuo senėjimo

Ciberžolė. Sveikatos specialistai sako, kad šį žodį turi įsiminti visi, besirūpinantys sveikata ir gera savijauta. Nuo neatmenamų laikų ciberžolė buvo vadinama vienu naudingiausių prieskonių. Šiuo metu šis augalas išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Medicina ciberžolę atrado XVII amžiuje, kai Indijos tyrėjai nustatė, kad šis prieskoninis augalas veikia kaip antioksidantas ir pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu. Atlikdami tyrimus specialistai pildo vis ilgėjantį sąrašą gerųjų ciberžolės savybių, galinčių padėti užkirsti kelią vėžiui, Alzheimerio ligai ir sustabdyti senatvę.