Kaip lygiai pasidažyti skystu akių kontūru?

 (4)
Dailiai nupieštas juodas akių kontūras kiekvienos moters žvilgsnį paverčia paslaptingu, seksualiu ir kerinčiu. Tačiau nubrėžti lygią liniją atrodo iš tiesų sudėtinga. COSMO atsakys į klausimą, kaip gražiai nupiešti akių kontūrą, net ir drebant rankoms!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmas žingsnis

Norėdama tolygiai nubrežti liniją skystu akių kontūru ar pieštuku, pirmiausiai pasižymėk linijos pabaigą: nupiešk po taškelį netoli vokų išorinių kampučių. O, tiksliau, pasižymėk vietą, nuo kurios galėtum nubrėžti statmeną liniją link antakio pabaigos.

Tuomet kruopščiai piešk ploną liniją nuo vieno išorinio kampučio link kito ir galiausiai pasiekiant pažymėtą taškelį. Tai pamatinė linija, todėl neprivalo atrodyti idealiai – ją dar teks koreguoti. Piešti liniją bus kur kas paprasčiau, jei primerksi akį ir pirštu patempsi akies voką tam, kad nesusidarytų dažytis trukdančios odos raukšlelės.

Taip pat gali liniją piešti ir ant apatiniojo voko, tačiau nepamiršk, kad taip apibrėžta akis vizualiai susiaurėja ir sumažėja.

TAIP PAT SKAITYK: 10 moters grožio klaidų pagal vyrus

Antras žingsnis

Tuomet nuo viršutiniojo voko linijos pabaigos piešk tiesią liniją tiesiai link vidinio akies kampučio. Nepamiršk prilaikyti įtemptą voką, kitaip linija bus kreiva. Belieka nuspalvinti trikampį primenančių linijų vidų – tuo atveju, jei liko tarpelių, per kuriuos šviečiasi oda.

TAIP PAT SKAITYK: Makiažo hitas – spalvingas akių kontūras (foto)

Trečias žingsnis

Jei reikia, liniją pakoreguok lengvais brūkštelėjimais naudodama kitą, itin ploną teptuką ir skystą akių kontūrą. Galiausiai kontūrą gali padailinti greta jų švelniai vesdama kosmetinį krapštuką.
Nesijaudink, jei pirmasis blynas – kiek prisvilęs. Po keletos kartų jau būsi įgudusi, pasidažysi nepriekaištingai ir vos per porą minučių!

TAIP PAT SKAITYK: Koks makiažas po vakarėlio tinkamiausias? Atsako vizažistė Rita

Nuotraukos: www.pinterest.com

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Neįprastos grožio priemonės, kurios padės turėti tobulai atrodančius plaukus

Gražūs plaukai – tai turtas, idealiai tinkantis kiekvienai moteriai.

6 keliai link labiau švytinčios ir gaivios odos

Visos mes svajojame apie sveiką, švarią ir švytinčią odą. Tad remiame prie sienos ekspertus: ką turime daryti, kad pagaliau tokia puikuotumės?

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su spuogais

Nors informacijos apie spuoguotos odos priežiūrą internete bei spaudoje yra daugybė, daugumai su odos problemomis susiduriančių žmonių vis dar kyla klausimų, susijusių su spuogais. Dažnai klausimai kartojasi, nes daugeliui aktualūs tie patys esminiai aspektai – spuogų atsiradimo priežastys, jų šalinimas bei spuogų paliktų randelių naikinimas.

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.