Kaip grožio karalienės atrodė tais metais, kai tu gimei

 (12)
© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kartais žiūrint į praėjusių laikų nuotraukas ima juokas - siaubas, kokios šukuosenos, o kas per suknelių mada! Būna ir atvirkščiai - žaviesi moterų elegancija, stiliumi ir galvoji, kad su mielu noru apsivilktum tą mamos ar močiutės suknelę iš nuotraukos. Ar kada susimąstei, ką apie tavo dabartinį įvaizdį kažkada ateityje sakys tavo vaikai? Įdomu, ar tai, kaip mes atrodome dabar, jiems atrodys juokingai?

Laikas bėga, mados keičiasi, o kartais viskas apsisuka ratu ir grįžta. Cosmopolitan.com puslapis siūlo smagią pramogą - pasižiūrėti, kaip atrodė grožio karalienės tais metais, kuomet tu gimei. Tiesa, nuotraukos yra ne visų metų, bet, jei savo metų nuotraukos nerasi, tiesiog žiūrėk artimiausių metų nuotrauką - per metus ar du labai kardinaliai grožio samprata tikrai nepakito.

P.S. Kadangi galerija labai didelė ir spaudinėti mygtuką „next“ reikėtų gana ilgai, adreso laukelyje esančios nuorodos pabaigoje tiesiog įrašyk didesnį skaičių (pavyzdžiui 42) ir tu pateksi į 1991 metus.

PASIŽIŪRĖTI, KAIP ATRODĖ GRAŽUOLĖS TAVO GIMIMO METAIS, GALI ČIA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?