Reklama

Kaip atrodo tobulas moters veidas

 (10)
makiažas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kleopatra, Marilyn Monroe, Farrah Fawcett, Halle Berry – kiekvienas laikmetis ir karta turėjo savo grožio ikonas. Tačiau iš esmės niekas per daug nepasikeitė, mat veido patrauklumas tiek anksčiau, tiek dabar matuojamas tuo pačiu principu – veido proporcijomis. Kuo proporcingesni veido bruožai – tuo patraukliau žmogus atrodo!

Pažvelk į 1933 metais tobulo grožio simboliu vadintą aktorę Sylvia Sidney. Būtent jos išvaizda pavergdavo vyrus ir kėlė pavydą milijonams moterų! Tų laikų grožio specialistai sudarė ir tobulos išvaizdos formulę. Pagal labai konkrečius apibrėžimus, tobulas veidas turi atitikti šiuos bruožus:

* Veido ilgis prilygsta trims nosies ilgiams;
* Akies plotis lygus tarpui tarp akių;
* Viršutinė ir apatinė lūpos yra to paties pločio;
* Simetriški antakiai sutampa su nosies linija;
* Atstumas tarp viršutinio voko ir apatinio voko yra toks pats kaip atstumas tarp viršutinio voko ir antakio;
* Antakio pradžia ir vidinis akies kamputis (ties nosimi) yra vienoje linijoje;
* Veido plotis ties skruostais yra lygus dviem nosies ilgiams.

Jau norisi pulti prie veidrodžio ir matuoti kiekvieną veido centimetrą? Neverta! Tobulomis proporcijomis gamta apdovanojo labai mažą dalį moterų, tačiau išeitis visuomet yra. Makiažas juk gali padaryti tikrus stebuklus, tereikia žinoti keletą gudrybių!

Tau reikia putlių, sultingų lūpų

Bespalviu balzamu brūkštelėk tiesiai virš viršutinės lūpos linkio. Čia atsispindinti šviesa sukurs sodresnių lūpų iliuziją. Tada nutepk jas intensyviai blizgiais drėkinamaisiais lūpų dažais. Juose esantys specialūs ingredientai, pavyzdžiui, hialurono rūgštis, sukurs putlinamąjį efektą. Galop ties apatinės lūpos centru brūkštelėk spindaus balzamo arba šlakelį blizgio.


Skysti lūpų dažai „Rouge Edition Velvet Aqua“
Tau reikia siauresnės kaktos

Be abejo, tą didelį atstumą tarp antakių ir plaukų augimo linijos sumažintų lengvai krintančios plaukų sruogos. O jeigu plaukai atidengia visą kaktą? Ją optiškai gali susiaurinti patį viršų papudravusi matiniu bronzantu. Padažyk teptuką į bronzanto dulkeles, lengvu mostu nukratyk jų perteklių ir lengvai perbrauk palei plaukų augimo liniją nuo vieno smilkinio iki kito. Tik nepersistenk: riba tarp šviesios odos ir sukurto šešėlio turi būti nepastebima.
Matinį efektą suteikianti bronzinė pudra „Mat Illusion Bronzing Powder“
Tau reikia išraiškingų skruostikaulių

Fatališkos moters įvaizdį iš apvalių skruostų sukursi šviesą atspindinčia pudra ir dviem atspalviais tamsesniu nei natūrali odos spalva bronzantu. Žiūrėdama į veidrodį įtrauk skruostus ir padenk bronzantu po skruostikauliais atsiradusius įdubimus. Nusišypsok ir plačiu apvaliu teptuku perbrauk spindžia pudra nuo iškiliausių skruostų taškų iki smilkinių. Kontrastingi tonai suteiks skruostikauliams išraiškingą formą.


Skaistumo efektą suteikainti makiažo bazė „Happy Light Luminous Base Serum“
Tau reikia siauresnės nosies

Išlygink veidą kremine pudra ir per nosies centrą brūkštelėk pora tonų šviesesne kremine priemone. Šiuo triuku akimirksniu optiškai susiaurinsi didelę ir plačia nosį – jos šonai atrodys tamsesni, o nugarėlė siauresnė. Rezultatą sutvirtink labai plonu birios pudros sluoksniu. Tik ne per tamsiu!


Matinį efektą teikianti skysta pudra „Air Mat“
Tau reikia gyvybingesnio ir išraiškingesnio veido

Į pagalbą pasitelk skaistalus! Riebiai odai tinka kompaktiniai skaistalai, sausai tinkamesni kreminės konsistencijos, o skaistalų spalvą reiktų derinti pagal odos atspalvį. Jei oda šviesi, tuomet tiks lengvo, rausvo atpalvio skaistalai, jei oda rusva – persikiniai atpalviai. Tamsią odą patartina ryškinti rudais, bronziniais atspalviais, o įdegusią – kaštonine, koralų spalva. Geltoną atspalvį turinčiai odai rekomenduojama šviesiai ruda, šilta rožinė ir migdolų spalvos.

Jei veido forma primena trikampį (plati kakta, siauras smakras ir platūs skruostikauliai), tuomet truputis skaistalų smakro viršuje ir skruostuose iki pačių smilkinių veidą padarytų švelnesnį, veido bruožai būtų subtilesni. Kvadratinio veido bruožai būtų minkštesni, jei skaistalus teptum žemiau skruostikaulių, šiek tiek ant žandikaulių ir kaktos kampuose.

Apskritas veidas (žema kakta, smakras apvalus ir iššokę skruostai) atrodys išraiškingesnis, jeigu skaistalus tepsi nuo skruostų iki lūpų kampučių. Geriausia tai daryti įtraukus skruostus. Pailgą veidą sutrumpinti arba atsikišusį smakrą sumažinti galima patepus jį natūralaus, tačiau tamsaus atspalvio skaistalais.


Skaistalai „Bourjois Blush“ ir gelio tekstūros skaistalai „Aqua Blush“
Tau reikia išraiškingų akių

Norint, kad akys vizualiai atrodytų didesnės, vidinį akies kamputį ir viršutinio akies voko vidurį dažyk šviesaus atspalvio šešėliais. Jei makiažas dieninis, naudok matinius šešėlius, jei vakarinis – perlamutrinius, blizgius. Akies išorinį kamputį dažyk tamsiais šešėliais. Pradėk maždaug nuo akies voko vidurio, ties blakstienų linija, ir brauk link išorės. Linija ties viduriu turėtų būti labai plona, o link išorės - platėti. Siekiant, kad akys atrodytų dar didesnės, liniją galima pratęsti šiek tiek toliau nei baigiasi akis. Šepetėliu arba pirštų pagalvėle patrink, kad spalvos susilietų. Nepamiršk ties apatinių blakstienų išoriniu kampučiu nubrėžti neryškią tamsių šešėlių liniją. Taip pat nepamiršk paryškinti antakių, nes jie tarsi įrėmina akis.


Akių apvadas „Liner Feutre Eyeliner“, akių apvadas „Liner Clubbing“, šešėliai „Nude Smoky“ ir blakstienų tušas „Volume Glamour Push Up Ultra Black“

Užsakymo nr.: PT_69392200

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.