Ką daryti, kad nagai būtų sveiki?

 (2)
Sulaukus kalendorinio pavasario pasidžiaugti neleidžia nei orai, nei... nagai. Norisi, kad rankos būtų dailios, juk anksčiau ar vėliau pirštines mesime į spintos gilumą, o „nesveikuojantys“ nagai gadina visą vaizdą. Ką daryti?
Ką daryti, kad <span style="color: #bf00bf;">nagai būtų sveiki</span>?
© fotolia.com

Pirmas, elementarus ir pats svarbiausias dalykas – tavo sveikata. Ji atsispindi tavo nagų (ne)grožyje greičiau negu manai. Beje, kartais paprasti veiksmai ir įpročiai gali duoti geresnius rezultatus nei prabangios nagų priežiūros priemonės. Taigi, apie tai, ką turėtum daryti ir ko ne, norėdama išsaugoti sveikus bei gražius nagus.

1. Gerk daug vandens! Jei per dieną išgersi bent 8 puodelius vandens, greitai pastebėsi, jog nagai nesausėja ir lūžta nebe taip dažnai.

2. Žirklutes iškeisk į dildę. Kirpti nagą, net jam nulūžus, nepatartina. Tačiau turi žinoti, kad dildyti privalai viena kryptimi, nes braukdama dilde pirmyn – atgal pažeisi nagus.

3. Odeles tepk migdolų aliejumi. Jei tai darysi du kartus per dieną – ryte ir vakare – masažuodama nagų odeles, pagerinsi kraujotaką, o nagai augs daug stipresni.

4. Nagus reguliariai 15 – 20 minučių panardink į šiltą vandenį, kuriame įlašinta šiek tiek citrinos sulčių. Tai daryti reikėtų bent porą kartų per savaitę. Taip pat gali vietoje vandens naudoti kūno temperatūros alyvuogių aliejų.

5. Prieš lakuodama nagus visuomet naudok pagrindą, kietiklį. Jis užkirs kelią nagų geltimui, kuris dažnai atsiranda lakuojant itin tamsiomis spalvomis, apsaugos nagą, jei lakas pasirodytų prastos kokybės, o ir manikiūras išsilaikys ilgiau nei įprastai.

6. Atlikdama namų ruošos darbus būtinai dėvėk pirštines. Ypač plaudama indus! Nors tai ir nėra patogu, tačiau indų plovikliai išsausina ne tik nagus, bet ir rankų odą.

7. Venk šimtaprocentinio acetono. Nuo jo nagai ims sausėti bei lūžinėti. Naudok alternatyvas – beacetonius nagų lako valiklius. Nors jis sunkiau pašalina kai kuriuos nagų dailės tipus, tačiau nepridaro tiek žalos.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Norinčioms tobulai atrodančių antakių

Antakių forma keičia veido bruožus ir žvilgsnį – kartoja modernūs vizažo meistrai ir skiria jiems didžiausią dėmesį kurdami išskirtinį podiumų gražuolių įvaizdį. Suspindėk ir tu visu savo grožiu naudodama karščiausias mados tendencijas atitinkančias MAYBELLINE priemones!

Ką verta išbandyti, jei niekaip nepavyksta atsikratyti spuogų (4)

Tie bjaurūs spuogai! Mes stropiai surašėme, kokie specialistai, preparatai ir procedūros gali tau padėti jų atsikratyti.

Visiškai atvirai apie moters intymios vietelės grožį (75)

Yra temų, apie kurias nedrąsu kalbėti net su geriausiomis draugėmis. Tarkim, kad tavo intymi vietelė atrodo ne visai taip, kaip turėtų. Arba kad po gimdymo mylėdamasi nebepatiri tokio malonumo kaip anksčiau. Tiesą sakant, ne visada ir verta apie tai atvirauti su draugėmis. Profesionaliau į kai kuriuos tau rūpimus klausimus gali atsakyti plastinės chirurgijos klinikos „Vitkus Clinic“ specialistai.

Kaip kiaušinių baltymų dėka man pavyko sutraukti veido poras (11)

Išsiplėtusios poros - gana dažna problema, su kuria kovoti ne taip jau paprasta. Cosmopolitan.co.uk puslapyje viena skaitytoja parodė, kaip jos oda atrodė prieš procedūrą bei po jos, ir papasakojo, kaip jai pavyko sutraukti poras. Tikimės, kad tau jos receptas pravers!

Ideali moteris: prieš tūkstantį metų ir dabar (7)

Tai kas dabar yra tikras grožio košmaras anksčiau buvo siekiamybė. Moterų grožis visais laikais buvo suprantamas skirtingai.

Makiažo triukas: iš klouno į tobulą gražuolę

Veido kontūravimas pastaruoju metu itin madingas ir populiarus - Kim Kardashian su juo keliasi ir gulasi. Amerikietė blogerė BellaDeLune (jos tikras vardas yra Esther Isabelle Amado Romo) pažvelgė į šią makiažo maniją kiek ironiškai.

Gražuolė Nikkie parodė, kaip iš tiesų atrodo be makiažo

Žinai, kuo mums patinka visi šie „prieš ir po" video? Nes smagu matyti drąsias merginas, nebijančias pažvelgti realybei į akis. O realybė šiuo atveju labai paprasta: tikrai ne visos gimėm su idealiai proporcingais veido bruožais, tobulai lygia oda, išraiškingomis blakstienomis ir t.t.

Įžymybės, kurios puikiai atrodo ir be makiažo (5)

Kartais ir pasaulinio lygio žvaigždės leidžia sau atsipalaiduoti ir negalvoti apie tai, kad kiekvieną jų žingsnį seka gerbėjai ir paparaciai. Na ir teisingai! Juk ir be makiažo jos atrodo puikiai!

Pabandyk atskirti: kurių įžymybių lūpos nenatūralios (2)

„Natūralios ar nenatūralios?“ – štai kur klausimas, į kurį tiesiai šviesiai atsakė plastikos chirurgas Anthony Younas iš Mičigano! Prieš perskaitydama, pabandyk atspėti!