Išskirtiniame lūpų dažų pristatyme - būrys žinomų Lietuvos moterų

© Organizatorių nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ketvirtadienio vakarą būrys žinomų žmonių ir kviestinė publika iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, rinkosi į vienintelį Pabaltyje „L'Oreal Paris“ ir „Balmain Paris“ Color Riche lūpų dažų kolekcijos pristatymą. Suvienydami jėgas mados namai „Balmain“ ir „L'Oréal Paris“ kvietė moteris iš visų trijų Baltijos šalių burtis kartu ir siuntė žinutę, jog grožis yra įvairus.

Išskirtiniame lūpų dažų pristatyme - būrys žinomų Lietuvos moterų
© Organizatorių nuotr.

Renginio metu pristatytos trys kolekcijos linijos „Safari“, „Couture“ ir „Rock“, atspindinčios tris moterų gentis. „Safari“ linijos atspalviai įkvėpti nuotykių ir safario temų, atsikartojančių ir O.Rousteingo aukštosios mados kolekcijose. „Couture“ - žymi istorines „Balmain“ mados ištakas. Ryškūs šios linijos atspalviai skirti drąsioms moterims. Trečioji linija „Rock“ - ryški ir dramatiška.

Naujieji lūpų dažai sudomino būrį grožiui neabejingų moterų. Kolekcija domėjosi Asta Valentaitė, Karolina Meschino, Ingrida Martinkėnaitė, Simona Burbaitė, Milita Daikerytė, Deimantė Kazėnaitė, Maria Randers, Inga Stumbrienė, Irina Cybina, taip pat populiariausios grožio ir mados tinklaraštininkės iš Latvijos ir Estijos.

Išskirtiniame lūpų dažų pristatyme - būrys žinomų Lietuvos moterų
© Organizatorių nuotr.

Vakaro metu svečiai išmėgino tris moterų gentis simbolizuojančias pramogas. Safari zonoje pozavo su tikra gyvate, Couture poilsio erdvėje išmėgino naujuosius lūpų dažus ir profesionalių visažistų pagalba kūrė naujus įvaizdžius, Rock erdvėje su 360 laipsnių kampu filmuojančia ir fotografuojančia kamera kūrė video asmenukes.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją