Į pasimatymą iškart po darbo

 (1)
Tik įsivaizduok: prakiurksojai kontoroje ištisas devynias valandas, pavargai, svajoji apie dušą... Ir staiga skambina į pasimatymą kviesti tas, kuriam tiesiog negali atsakyti „ne“. Nors veidrodis tau rodo špygą, vis tiek turi per keletą minučių virsti žadą gniaužiančia deive. Svarstai, gal nusivalyti rytinį makiažą ir pasidaryti naują? Neskubėk.
Pasimatymas
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmiausia išgerk žaliosios arbatos su citrina, imbieru ar gabalėliu juodojo šokolado – tai puikiai tonizuoja ir kelia nuotaiką. Jei būtum namie, pirmiausia pultum į dušą. Kontoroje tai neįmanoma. Tad gaivintis teks drėgnomis servetėlėmis, o dušą kūnui imituoti vandens procedūra rankoms: tiesiog pakišk jas kelioms minutėms po tekančiu šaltu vandeniu – iškart pasijusi žvalesnė.

Kad pašalintum nuovargio žymes iš veido, suvilgyk porą vatos tamponų juodojoje arbatoje ir užklok juos ant akių. Suskaičiuok iki 100 – tamsūs ratilai jau ir pabluko. Dar pora lašų vizino, ir tavo žvilgsnis pasirengęs gundyti. Sakai, visą dieną prasmaksojai prie kompiuterio? Niekas nė neįtartų!

Makiažą gali nusivalyti drėgnomis servetėlėmis ir veidą nusipiešti iš naujo. Tačiau tokiu atveju turi turėti visą kosmetikos arsenalą. Deja. Tavo rankinė – ne šulinys bedugnis, greičiausiai joje rasi tik pudros, lūpų dažų ir blakstienų tušo, todėl tau teks restauruoti rytinio makiažo prisiminimus: vatine mentele nuvalyk nubyrėjusį ar ištirpusį tušą, pieštuku paryškink blakstienų kontūrą, brūkštelėk dažais per lūpas, pirštais išlygink plaukus ir pasikvėpink. To pakaks, kad užkariautum jo širdį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Kaip tinkamai pasidažyti, turint raustančią veido odą

Kaip pasidaryti nepriekaištingą makiažą, jei turi į raudonį linkusią odą? Nepergyvenk, mes skubame tau į pagalbą!

Dermatologė papasakojo, kodėl rūgštinį veido valymą turėtum patikėti tik profesionalams

Dauguma merginų įsitikinusios, kad viena iš patikimiausių priemonių kovoje su akne – giluminis veido odos valymas. Internete galėtum atrasti daugybę patarimų, kaip atlikti šią procedūrą tiesiog namuose, tačiau neskubėk ir paskaityk, ką apie tai mano specialistai.

Pati madingiausia vasaros šukuosena - tiks kiekvienai ilgaplaukei

Ideali šukuosena yra ta, su kuria nereikia per daug vargti stovint prieš veidrodį. Ir dar - ji turi tikti visiems gyvenimo atvejams. „Žuvies uodega“ yra būtent tas variantas, kuris tiks tiek dieniniam, tiek vakariniam įvaizdžiui, o ir atrodo kur kas geriau kai nebūna super duper tvarkingai sušukuotas.

Štai kas gali nutikti, jei spuogelius naikinsi degindamasi saulėje

Tikriausiai ir tu jau pastebėjai, kad vasaros metu oda atrodo gaivesnė ir lygesnė, o taip varginantys spuogeliai, regis, užleidžia savo pozicijas. Saulė – geriausias būdas spręsti aknės problemas? Neapsigauk!

5 faktai, kurių turbūt nežinojai apie savo raustančius skruostus

Tikėtina, jog pažįsti bent keletą merginų, kurios raudonuoja gerokai dažniau nei kitos – netikėtas klausimas kolegų būryje ar kita nereikšminga smulkmena ir dega it raudonas šviesoforo signalas, o lengvas paraudimas jas lydi visą dieną. Didelė tikimybė, kad viena tų merginų esi tu – nuo rožinės Lietuvoje kenčia netgi vienas iš dešimties gyventojų!

Trys žingsniai raustančios veido odos priežiūrai

Turite jautrią ir raustančią veido odą? Jaučiate kaitimo, deginimo ar dilgčiojimo jausmą? Pateikiame tris žingsnius, kurie padės raudonio kankinamai veido odai.

Populiariausi aknės gydymo būdai: dermatologė pataria, kuriais tikėti neverta

Skiltelė česnako vos per naktį išnaikins kaip visuomet ne laiku iškilusį spuogą, o jei nori, kad oda mažiau riebaluotųsi – plauk ją ūkiniu muilu. Tokių patarimų nesunkiai atrasi panaršiusi internetiniuose forumuose, tik neskubėk to bandyti su savo oda.

Ievos istorija: sėkmingai atsikračiusi aknės, pakeičiau požiūrį į savo odos priežiūrą

Dažnai manoma, kad spuogeliai – tik paauglystės problema, tačiau aknė amžiaus ribų nepaiso. Mūsų istorijos herojė Ieva tai galėtų patvirtinti: paauglystėje atsiradę odos bėrimai taip ir neišnyko, o gydymasis savarankiškai norimų rezultatų nedavė. Tad sulaukusi pasiūlymo mergina nusprendė sudalyvauti kompanijos „Bioderma“ projekte.