Reklama

Gudrybės, norinčioms tobulai atrodančių blakstienų

 (2)
Tankios ir ilgos – kiekviena norime būtent tokių blakstienų. Ir tai visai įmanoma, jei tik žinosi kelias labai naudingas gudrybes!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Norinčioms ilgai išliekančių riestų blakstienų

Ar pastebėjai, kad užrietus blakstienas ir jas padažius tušu, riestumo efektas neilgai trukus išnyksta? Pasinaudok viena patikima gudrybe: kelis kartus pabraukyk šepetuku pirmyn atgal prie pat blakstienų šaknų ir tik tada perbrauk kaip įprastai – iki pat galiukų. Jei padengsi blakstienas tušu tolygiai, jų galiukai nusvirs, ir blakstienos jau po kelių minučių taps tiesios, kad ir kaip būtum stengusis jas riesti. Geriausias būdas išlaikyti blakstienas užriestas – ties šaknimis jas padengti storesniu sluoksniu, o galiukus – lengvesniu.

Norinčioms, kad tušas laikytųsi ilgiau

Visų pirma, žinoma, turėtum įsigyti kokybišką, netepliojantį ir netrupantį tušą! Tačiau rekomenduojame ir vieną triuką: pasidažyk blakstienas įprastu tušu, o paskutiniam sluoksniui naudok vandeniui atsparų tušą!

Norinčioms natūralesnio blakstienų efekto

Nori tik šiek tiek paryškinti savo blakstienas, kad jos atrodytų itin natūraliai? Tiesiog įprask kitaip laikyti šepetėlį! Jei dažai laikydama šepetėlį horizontaliai, blakstienos padengiamos storiau. Jei vertikaliai – mažiau, tačiau atrodo kiek ilgesnės.

Norinčioms neišteplioti blakstienų tušu

Jei nenori, kad dažant apatines blakstienas liktų dėmių ant odos, pakišk po jomis šaukštą. Kišk šaukštą išgaubta puse į viršų. Tušo perteklius liks ant šaukšto, ne ant odos. Lygiai taip pat gali dažyti ir viršutines blakstienas.

Norinčioms ypatingai riestų blakstienų

Kaip išlaikyti riestumo efektą tau jau atskleidėme, o dabar patarsime, kaip jas teisingai riesti. Visų pirma, pakaitink rietiklį plaukų džiovintuvu (tik žiūrėk, kad jis nebūtų deginantis). Tuomet pradėk riesti blakstienas nuo pat šaknų. Švelniai suspausk rietiklį ir palaikyk blakstienas kelias sekundes. Tada visiškai atpalaiduok rietiklį ir pasistūmėk aukštyn, maždaug iki pusės blakstienų, – rietiklis turi būti pasuktas tokiu kampu, kad būtų lygiagretus su grindimis. Suimk ir vėl palaikyk. Galiausiai paslink rietiklį iki blakstienų galiukų ir vėl suspausk, šį kartą laikydama rietiklį beveik aukštyn kojomis.

Norinčioms skirtingų efektų

Nuo to, kokį tušo šepetėlį pasirinksi, labai priklausys ir tai, kaip atrodys tavo blakstienos.
* Jei nori blakstienas užriesti, rinkis išlenktą šepetėlį
* Jei nori džiaugtis tankesnėmis blakstienomis – šepetėlis turėtų būti su daugybe šerelių, per daug neatskirtų vienas nuo kito.
* Jei nori ilgesnių, dailiai atskirtų blakstienų, tau tiks guminis, netankus šepetėlis.

Norinčioms tankių blakstienų

Išbandyk dar vieną labai paprastą gudrybę, optiškai suteikiančią blakstienoms tankumo. Pirštu švelniai pakelk akies voką ir ties vidine blakstienų augimo linija (iš esmės tarp pačių blakstienų) sudėliok taškelius juodu akių pieštuku. Panašiai, kaip pieštum akių kontūrą, tik ne virš blakstienų, o tarp jų. Apatines blakstienas padažyk tik vienu tušo sluoksniu, taip dėmesys bus nukreiptas į viršutines blakstienas, ir jos atrodys dar ryškesnės.

COSMO REKOMENDUOJA IŠBANDYTI

„Twist Up The Volume Ultra Black“. Tai tušas su išskirtiniu, dviejų padėčių besisukančiu šepetėliu, kuris su tavo akimis daro tikrus stebuklus. Pirma šepetėlio padėtis ilgina blakstienas, pasiekia net pačius trumpiausius plaukelius. Antra šepetėlio padėtis storina blakstienas, suteikia joms apimties. Jums tereikia pasukti šepetėlį ir mėgautis stebuklingomis blakstienomis.

„Bourjois Volume Glamour Push Up“. Tušas, kuris ne tik suteikia blakstienoms išskirtinės apimties, bet ir pakelia jas. Dėl patogaus šepetėlio kruopščiai padengiamas kiekvienas plaukelis nuo šaknies iki galiuko.

„Bourjois Volume Glamour Ultra Curl“. Išlenktas šepetėlis pakelia blakstienas nuo šaknų ir „įrėmina“ akis. Sudėtyje esančios lanksčios vaško bei silikono dalelės ne tik užriečia blakstienas, bet ir užtikrina ilgai išliekantį efektą.

Užsakymo nr.: PT_69480720

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?