Didžiausios 2015 m. grožio katastrofos

 (4)
Jei manai, kad grožio katastrofa - tai nelygiai nubrėžtas kontūras ties blakstienomis, stipriai perspaudi. Siūlome peržvelgti, kokios iš tiesų skausmingos nesėkmės ištiko grožio siekusias merginas praėjusiais metais.
Didžiausios 2015 m. grožio katastrofos
© Vida Press

1. Henna tatuiruočių nudegimai

Įprastai henna taturuotėms naudojami rudos spalvos dažai, jie yra saugūs, nedirgina odos ir po kurio laiko nusiplauna. Tačiau atostogaudama Turkijoje Mary Bates apie henna tatuiruotes nebuvo daug girdėjusi, tad jai nekilo nė menkiausio įtarimo, kai meistrė tatuiruotę pradėjo piešti juodos spalvos dažais. Pasirodo, juoduose henna dažuose yra pavojingo chemikalo, kuris degina odą. Būtent taip merginai ir nutiko, vietoje žavios tatuiruotės jai atsivėrė siaubinga žaizda.

Got Henna done today with babes 💕🙌 @samanthaxkoessler #hennaart #hennatattoo

A photo posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Sarah Jane Foxall (@sarahjanefoxall) on Jan 8, 2016 at 12:52am PST

2. Spalvotų kontaktinių lęšių sukeltas aklumas

Spalvoti kontaktiniai lęšiai iš pirmo žvilgsnio - smagus žaidimas, juk tavo akys gali tapti kokios tik nori spalvos. Vis dėlto numatyti, kaip akys reaguos į svetimkūnį, sunku prognozuoti. Leah Carpenter nusprendė su draugais Helovino naktį persirengti zombiais, viena kostiumo detalių tapo spalvoti kontaktiniai lęšiai. Deja, mergina nė neįtarė, kad nubudusi ryte negalės atsimerkti. Vienoje akyje buvęs kontaktinis lęšis pažeidė jos viršutinį ragenos sluoksnį, prognozės liūdnos - greičiausiai mergina viena akimi niekada nebematys.

3. Nuo kondicionieriaus išslinkę plaukai

Praėjusiais metais internautai užtvindė socialinius tinkus nusiskundimais, kuriuos adresavo plaukų kondicionieriaus "WEN Hair Care by Chaz Dean" gamintojams. Daugybė klientų panaudoję šį kondicionierių pastebėjo, kad plaukai ėmė slinkti, atsirado ir tokių, kuriems plaukai iškrito ištisais kuokštais palikdami nuplikusį viršugalvį. Daugiau nei 200 moterų ir merginų aprašė siaubingus potyrius po šio kondicionieriaus, plaukai ne tik pradėjo slinkti, bet ir išsausėjo, nutrupėjo, galvos oda sudirgo ir atsirado bėrimų.

Shuttersotck nuotr.

4. Alerginės reakcijos po dažymo

Polly Smith norėjo tobulų antakių, grožio salone meistrė šiuos išpešiojo, suformavo ir nudažė. Netrukus mergina pastebėjo, kad antakiai pradėjo raudonuoti, oda aplink juos ėmė perštėti, niežėti. Kitą dieną veidas buvo taip ištinęs, kad Polly vos beįstengė atsimerkti, paaiškėjo, kad alerginę reakciją sukėlė dažai, netrukus merginos antakiai ėmė byrėti. Norėjusi tobulų antakių, šiandien ji džiaugiasi išsaugojus nors ir visai menkučius.

Tačiau ši netikėta reakcija į netinkamus dažus nebuvo pati baisiausia. Viena mergina apsilankė grožio salone, kur jai buvo nudažyti plaukai neatlikus alerginio dažų testo. Po procedūros merginos veidas siaubingai ištino, pasidarė beveik dvigubas, ji ne tik negalėjo atsimerkti ir kalbėti.

5. Namuose gaminta veido kaukė nudegino veidą

Grožio tinklaraštininkė Marie Lopez savo "YouTube" kanale pasidalino vaizdo įrašu, kaip pasigaminti natūralią veido odą puoselėjančią kaukę. Šis vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 1,5 milijonų peržiūrų, kiek buvo receptą išbandžiusių, galima tik spėlioti. Tačiau natūralios kaukės bandytojos netruko pasiskelbti, jog namuose gaminta kaukė nudegino veidus. Priežastimi tapo, atrodo, toks nekaltas ingredientas - cinamonas. Paaiškėjo, kad cinamonas tiesiogiai patekęs ant odos gali sukelti nemalonių pojūčių alerginę reakciją.

7. Nagų lakas suniokojo nagus

Vienas nemaloniausių grožio incidentų 2015 m. nutiko nagų laką „Mentality Nail Polish“ įsigijusioms moterims ir merginoms. "Instagram" paskyras užplūdo nuotraukos, kuriose naudojusios šį laką demonstravo, kaip po lako buvo subjauroti nagai. Plačiau apie šią grožio katastrofą sužinosi ČIA.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Makiažo meistrės patarimai, norinčioms atrodyti gaiviai ir stilingai

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.

6 gudrybės, kaip tapti „natūralia“ gražuole

Natūralus, lengvas vasaros įvaizdis, kai norime atrodyti it be makiažo – tvariausia visų laikų tendencija, padiktuota pačios gamtos. Be to, šiltuoju metų laiku oda labiau prakaituoja ir dažai laikosi blogiau.

Ką daryti, kad oda būtų pasakiškai skaisti (1)

Laimė, kad gyvename ne viduramžiais ir norėdamos švytėti savo skaisčiais it Botičelio Veneros skruostais papilkėjusią, miesto taršos, tabako dūmų, nemigo naktų ir streso išprievartautą odą galime užtepti sluoksniu skaistinamosios pudros, parausvinti skaistalais, imituojančiais vibruojantį prinokusio persiko atspalvį ir būti ta pačia patraukliąja Venera. Nors ne!

Plaukų stilistas V. Gigevič: moterys dažnai nežino, kokias priemones reikėtų naudoti (4)

Vienam garsiausių plaukų stilistų Valerij Gigevič, vadovaujančiam grožio salonui „Uff“, apmaudu, kad dažnai kirpėjai nepasako klientams, ką ir kaip naudoti siekiant turėti sveikus plaukus, išlaikyti jų spalvą.

Garsiausių plaukų stilistų rekomenduojamos priemonės - jau Lietuvoje (1)

Lietuvoje jau pradedama prekiauti „Helen Seward“ prekės ženklo profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. 1969 metais Milane įkurta kompanija ne tik kuria plaukų priežiūros priemones, bet ir glaudžiai bendradarbiauja su garsiausiais plaukų stilistais bei salonais visame pasaulyje.

Ar pastebėsi: grožio klaida, kurios Kim Kardashian gailisi iki šiol (2)

Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian atrodo negalėtų turėti priekaištų savo išvaizdai. Juk ji ne tik daugelio vadinama šiuolaikinio grožio idealu, bet ir jos įvaizdžiu rūpinasi garsiausi vizažistai bei kosmetologai. Bet yra vienas poelgis, kurio Kim gailisi.