Didžiausios 2015 m. grožio katastrofos

 (4)
Jei manai, kad grožio katastrofa - tai nelygiai nubrėžtas kontūras ties blakstienomis, stipriai perspaudi. Siūlome peržvelgti, kokios iš tiesų skausmingos nesėkmės ištiko grožio siekusias merginas praėjusiais metais.
Didžiausios 2015 m. grožio katastrofos
© Vida Press

1. Henna tatuiruočių nudegimai

Įprastai henna taturuotėms naudojami rudos spalvos dažai, jie yra saugūs, nedirgina odos ir po kurio laiko nusiplauna. Tačiau atostogaudama Turkijoje Mary Bates apie henna tatuiruotes nebuvo daug girdėjusi, tad jai nekilo nė menkiausio įtarimo, kai meistrė tatuiruotę pradėjo piešti juodos spalvos dažais. Pasirodo, juoduose henna dažuose yra pavojingo chemikalo, kuris degina odą. Būtent taip merginai ir nutiko, vietoje žavios tatuiruotės jai atsivėrė siaubinga žaizda.

Got Henna done today with babes 💕🙌 @samanthaxkoessler #hennaart #hennatattoo

A photo posted by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Sarah Jane Foxall (@sarahjanefoxall) on Jan 8, 2016 at 12:52am PST

2. Spalvotų kontaktinių lęšių sukeltas aklumas

Spalvoti kontaktiniai lęšiai iš pirmo žvilgsnio - smagus žaidimas, juk tavo akys gali tapti kokios tik nori spalvos. Vis dėlto numatyti, kaip akys reaguos į svetimkūnį, sunku prognozuoti. Leah Carpenter nusprendė su draugais Helovino naktį persirengti zombiais, viena kostiumo detalių tapo spalvoti kontaktiniai lęšiai. Deja, mergina nė neįtarė, kad nubudusi ryte negalės atsimerkti. Vienoje akyje buvęs kontaktinis lęšis pažeidė jos viršutinį ragenos sluoksnį, prognozės liūdnos - greičiausiai mergina viena akimi niekada nebematys.

3. Nuo kondicionieriaus išslinkę plaukai

Praėjusiais metais internautai užtvindė socialinius tinkus nusiskundimais, kuriuos adresavo plaukų kondicionieriaus "WEN Hair Care by Chaz Dean" gamintojams. Daugybė klientų panaudoję šį kondicionierių pastebėjo, kad plaukai ėmė slinkti, atsirado ir tokių, kuriems plaukai iškrito ištisais kuokštais palikdami nuplikusį viršugalvį. Daugiau nei 200 moterų ir merginų aprašė siaubingus potyrius po šio kondicionieriaus, plaukai ne tik pradėjo slinkti, bet ir išsausėjo, nutrupėjo, galvos oda sudirgo ir atsirado bėrimų.

Shuttersotck nuotr.

4. Alerginės reakcijos po dažymo

Polly Smith norėjo tobulų antakių, grožio salone meistrė šiuos išpešiojo, suformavo ir nudažė. Netrukus mergina pastebėjo, kad antakiai pradėjo raudonuoti, oda aplink juos ėmė perštėti, niežėti. Kitą dieną veidas buvo taip ištinęs, kad Polly vos beįstengė atsimerkti, paaiškėjo, kad alerginę reakciją sukėlė dažai, netrukus merginos antakiai ėmė byrėti. Norėjusi tobulų antakių, šiandien ji džiaugiasi išsaugojus nors ir visai menkučius.

Tačiau ši netikėta reakcija į netinkamus dažus nebuvo pati baisiausia. Viena mergina apsilankė grožio salone, kur jai buvo nudažyti plaukai neatlikus alerginio dažų testo. Po procedūros merginos veidas siaubingai ištino, pasidarė beveik dvigubas, ji ne tik negalėjo atsimerkti ir kalbėti.

5. Namuose gaminta veido kaukė nudegino veidą

Grožio tinklaraštininkė Marie Lopez savo "YouTube" kanale pasidalino vaizdo įrašu, kaip pasigaminti natūralią veido odą puoselėjančią kaukę. Šis vaizdo įrašas sulaukė daugiau nei 1,5 milijonų peržiūrų, kiek buvo receptą išbandžiusių, galima tik spėlioti. Tačiau natūralios kaukės bandytojos netruko pasiskelbti, jog namuose gaminta kaukė nudegino veidus. Priežastimi tapo, atrodo, toks nekaltas ingredientas - cinamonas. Paaiškėjo, kad cinamonas tiesiogiai patekęs ant odos gali sukelti nemalonių pojūčių alerginę reakciją.

7. Nagų lakas suniokojo nagus

Vienas nemaloniausių grožio incidentų 2015 m. nutiko nagų laką „Mentality Nail Polish“ įsigijusioms moterims ir merginoms. "Instagram" paskyras užplūdo nuotraukos, kuriose naudojusios šį laką demonstravo, kaip po lako buvo subjauroti nagai. Plačiau apie šią grožio katastrofą sužinosi ČIA.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

KAD ODA ŠVYTĖTŲ: atlik testą, kokios spalvos tau tinka labiausiai (1)

Jei pasirinksi tinkamą spalvinę paletę, tavo oda tarsi švytės, jei netinkamą - atrodysi it nuvargus ar serganti. Štai keli būdai, kaip išsiaiškinti savo spalvinį tipą.

Kaip tinkamai sudėlioti akcentus, kad atrodytum prabangiai (3)

Prabangos įspūdį sukursi anaiptol ne brangiais prekių ženklais, o subtilumu. Neverta nusikarstyti auksu, deimantais ar kitais blizgučiais nuo-iki, šiandien prabanga yra harmoningas įvaizdis ir saikas.

Baltos šypsenos link: kaip išsibalinti dantis pačiai (1)

Sakoma, kad baltai spindinti šypsena kuria žavios, bendraujančios ir savimi pasitikinčios merginos įvaizdį. Jei nori, kad susitikimo metu pirmasis įspūdis būtų būtent toks, pasistenk skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai - jie pastebimai taps baltesni.

KŪNO KALBA: ką apie tavo jausmus išduoda plaukų lietimas (3)

Kūno kalba gali daug pasakyti apie tave. Greičiausiai nė pati neįtari, kokius ženklus siunti vyrams liesdama savo plaukus. Štai keli variantai.

ATOSTOGŲ ĮDEGIS: kaip įgauti, išsaugoti arba... "suklastoti" (1)

Ar atostogautum šiltuose kraštuose, ar leistum vasaros dienas sodyboje, būsi paglostyta saulės. Ir puiku! Juk atostogų įdegis geidžiamas: suteikia egzotiškumo, dailina ne tik veidą, bet ir figūrą, atrodo gundančiai.

PASIRYŽK! 2 savaičių grožio iššūkis

Tai visai paprasta - tiesiog 2 savaite stenkis džiaugtis kiekviena diena, pabėk nuo streso, daugiau dėmesio skirk sau ir būk aktyvesnė.

Uodų nemalonumai: kaip jų išvengti ir greičiau atsikratyti įkandimų (1)

Pagaliau mūsų laukia kiek vasariškesnis savaitgalis! Juk vasaros buvo ne tiek ir daug, tad kelios šiltos dienos - puiki galimybė pailsėti su smagia kompanija gamtoje. Šįmet dar neplaukei baidarėmis, nestovyklavai ar nenaktinėjai kopose - nepraleisk vasaros nuotykių.