Derink plaukų atspalvį pagal odos spalvą

 (6)
Makiažo pigmentus renkiesi pagal odos atspalvį. Tokiu pat principu turėtum vadovautis ir ieškodama savo plaukų spalvos. Perskaityk patarimus ir teisingai apsispręsk.
Derink plaukų atspalvį pagal odos spalvą
© Fotolia nuotr.

ŠVIESI ODA

Visiems plaukams

Rinkis šiltus atspalvius: nuo žaižaruojančio auksinio iki raudonmedžio. Tokie visada veidui suteiks sveikos odos įspūdį.

Sruogelėms

Šiuo atveju tiks graikinių riešutų arba karamelės atspalviai. Jie suteiks tavo plaukams purumo.

Venk

Labai šviesių atspalvių – tavo oda atrodys dar blyškesnė, pavargusi, susiniveliuos veido bruožai.

RUSVA ODA

Visiems plaukams

Dažyk bet kuriais rusvais natūraliais atspalviais: nuo sudžiūvusių lapų iki juodojo šokolado – jie teiks tavo veidui skaistumo.

Sruogelėms

Prašyk stilisto tarp rusvų gijų įpinti auksinių sruogelių. Jų mirgėjimas sukurs ir sveikai spindinčios odos įspūdį.

Venk

Raudono atspalvio tonų ir pustonių – jų šiltas aplink veidą krintantis šešėlis teiks veidui nenatūralų atspalvį.

PASTEBIMAI ĮDEGUSI ODA

Visiems plaukams

Rinkis šalto atspalvio rusvus tonus. Pavyzdžiui, sandalmedžio, cinamono, balintos kavos. Tada tavo veidas atrodys natūraliai.

Sruogelėms

Ideali spalva – šviesi pelenų. Ji suminkštins tavo įvaizdį – atrodysi tarsi vos vos saulės palytėta.

Venk

Vario atspalvių – jie tavo plaukuose atrodys pernelyg dramatiškai, įžūliai

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Baltos šypsenos link: kaip išsibalinti dantis pačiai (1)

Sakoma, kad baltai spindinti šypsena kuria žavios, bendraujančios ir savimi pasitikinčios merginos įvaizdį. Jei nori, kad susitikimo metu pirmasis įspūdis būtų būtent toks, pasistenk skirti daugiau dėmesio dantų priežiūrai - jie pastebimai taps baltesni.

KŪNO KALBA: ką apie tavo jausmus išduoda plaukų lietimas (3)

Kūno kalba gali daug pasakyti apie tave. Greičiausiai nė pati neįtari, kokius ženklus siunti vyrams liesdama savo plaukus. Štai keli variantai.

PASIRYŽK! 2 savaičių grožio iššūkis

Tai visai paprasta - tiesiog 2 savaite stenkis džiaugtis kiekviena diena, pabėk nuo streso, daugiau dėmesio skirk sau ir būk aktyvesnė.

Uodų nemalonumai: kaip jų išvengti ir greičiau atsikratyti įkandimų (1)

Pagaliau mūsų laukia kiek vasariškesnis savaitgalis! Juk vasaros buvo ne tiek ir daug, tad kelios šiltos dienos - puiki galimybė pailsėti su smagia kompanija gamtoje. Šįmet dar neplaukei baidarėmis, nestovyklavai ar nenaktinėjai kopose - nepraleisk vasaros nuotykių.

Nori tapti patrauklesne? Štai, ką turi žinoti (1)

Kartais atrodo, kad iš po kojų slysta žemė: meilės problemos, pykčiai draugų rate ar šeimoje ir nedžiuginantis vaizdas veidrodyje. Tačiau viską gali pakeisti jau šiandien! Štai keli patarimai, kaip jaustis laimingesne ir atrodyti patraukliau kaipmat.

Tai, ką turi žinoti jaunos mamytės (1)

Maudynės - vienas svarbiausių momentų mažylio priežiūroje. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Ką daryti, kad oda ir be makiažo atrodytų puikiai (2)

Švari, išpuoselėta ir sveikai atrodanti veido oda - pirmas ir bene svarbiausias žingsnelis grožio link. Tačiau ne visos ja rūpinamės tinkamai.

Plaukai atrodys dailiau, jei rinksiesi šias šukuosenas

Vienos gali džiaugtis dailiais plaukais be didelių pastangų, kitoms, deja, tenka skirti priežiūrai kur kas daugiau laiko. Štai 3 šukuosenos, kurios padės sukurti išpuoselėtų plaukų efektą daugeliui merginų.

3 gundantys makiažai, kuriuos lengvai pasidarysi pati

Pernelyg intensyvus ir perkrautas makiažas - praėjusių dešimtmečių mada. Šiandien tokį pamiršk. Norėdama atrodyti viliokiškai verčiau ryškink tik vieną elementą. Štai 3 gundantys makiažai, kuriuos galėsi susikurti gana greitai, o atrodysi fantastiškai.

Grožio atmintinė: kaip atrodyti puikiai ir labiau pasitikėti savimi + KONKURSAS

Merginos yra be galo skirtingos, vienos prie naujų dalykų prisitaiko pamažu, kitos neria stačia galva, vienos renkasi natūralų įvaizdį, kitos drąsų ir nenuspėjamą. Tačiau kiekvienoje mūsų glūdi ne viena asmenybė: kartais norime atrodyti gundomai, kartais kukliai, sykiais pašėlusiai ar svajingai.