Derink plaukų atspalvį pagal odos spalvą

 (6)
Makiažo pigmentus renkiesi pagal odos atspalvį. Tokiu pat principu turėtum vadovautis ir ieškodama savo plaukų spalvos. Perskaityk patarimus ir teisingai apsispręsk.
Derink plaukų atspalvį pagal odos spalvą
© Fotolia nuotr.

ŠVIESI ODA

Visiems plaukams

Rinkis šiltus atspalvius: nuo žaižaruojančio auksinio iki raudonmedžio. Tokie visada veidui suteiks sveikos odos įspūdį.

Sruogelėms

Šiuo atveju tiks graikinių riešutų arba karamelės atspalviai. Jie suteiks tavo plaukams purumo.

Venk

Labai šviesių atspalvių – tavo oda atrodys dar blyškesnė, pavargusi, susiniveliuos veido bruožai.

RUSVA ODA

Visiems plaukams

Dažyk bet kuriais rusvais natūraliais atspalviais: nuo sudžiūvusių lapų iki juodojo šokolado – jie teiks tavo veidui skaistumo.

Sruogelėms

Prašyk stilisto tarp rusvų gijų įpinti auksinių sruogelių. Jų mirgėjimas sukurs ir sveikai spindinčios odos įspūdį.

Venk

Raudono atspalvio tonų ir pustonių – jų šiltas aplink veidą krintantis šešėlis teiks veidui nenatūralų atspalvį.

PASTEBIMAI ĮDEGUSI ODA

Visiems plaukams

Rinkis šalto atspalvio rusvus tonus. Pavyzdžiui, sandalmedžio, cinamono, balintos kavos. Tada tavo veidas atrodys natūraliai.

Sruogelėms

Ideali spalva – šviesi pelenų. Ji suminkštins tavo įvaizdį – atrodysi tarsi vos vos saulės palytėta.

Venk

Vario atspalvių – jie tavo plaukuose atrodys pernelyg dramatiškai, įžūliai

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Grožis

Makiažo meistrės patarimai, norinčioms atrodyti gaiviai ir stilingai

Saulės zuikučių pabučiuoti skruostai, vėjavaikiška šukuosena, vešlūs, tačiau nebekampuoti antakiai ir ryškios lūpos – akcentai, šią vasarą lydėsiantys merginas ir moteris ne tik festivaliuose, bet ir kasdienybėje.

10 paslapčių toms, kurios nori pritrenkiančių blakstienų

Pasak dailiosios lyties atstovių, meluoja ta moteris, kuri teigia, jog jai nerūpi jos išvaizda. Kone visos trokšta nepriekaištingų plaukų, nagų, ir, žinoma, blakstienų. Būtent jos paverčia akis ypač išraiškingomis.

6 gudrybės, kaip tapti „natūralia“ gražuole

Natūralus, lengvas vasaros įvaizdis, kai norime atrodyti it be makiažo – tvariausia visų laikų tendencija, padiktuota pačios gamtos. Be to, šiltuoju metų laiku oda labiau prakaituoja ir dažai laikosi blogiau.

Ką daryti, kad oda būtų pasakiškai skaisti (1)

Laimė, kad gyvename ne viduramžiais ir norėdamos švytėti savo skaisčiais it Botičelio Veneros skruostais papilkėjusią, miesto taršos, tabako dūmų, nemigo naktų ir streso išprievartautą odą galime užtepti sluoksniu skaistinamosios pudros, parausvinti skaistalais, imituojančiais vibruojantį prinokusio persiko atspalvį ir būti ta pačia patraukliąja Venera. Nors ne!

Plaukų stilistas V. Gigevič: moterys dažnai nežino, kokias priemones reikėtų naudoti (4)

Vienam garsiausių plaukų stilistų Valerij Gigevič, vadovaujančiam grožio salonui „Uff“, apmaudu, kad dažnai kirpėjai nepasako klientams, ką ir kaip naudoti siekiant turėti sveikus plaukus, išlaikyti jų spalvą.

Garsiausių plaukų stilistų rekomenduojamos priemonės - jau Lietuvoje (1)

Lietuvoje jau pradedama prekiauti „Helen Seward“ prekės ženklo profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. 1969 metais Milane įkurta kompanija ne tik kuria plaukų priežiūros priemones, bet ir glaudžiai bendradarbiauja su garsiausiais plaukų stilistais bei salonais visame pasaulyje.

Ar pastebėsi: grožio klaida, kurios Kim Kardashian gailisi iki šiol (2)

Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian atrodo negalėtų turėti priekaištų savo išvaizdai. Juk ji ne tik daugelio vadinama šiuolaikinio grožio idealu, bet ir jos įvaizdžiu rūpinasi garsiausi vizažistai bei kosmetologai. Bet yra vienas poelgis, kurio Kim gailisi.