Reklama

Ateities plaukų dažai COLORINSIDER

Vienas iš sparčiausia augančių profesionalios plaukų priežiūros ženklų MATRIX dabar siūlo naujovę plaukų dažymo srityje – COLORINSIDER – permanentinius plaukų dažus be amoniako. Dabar šių profesionalių dažų yra ir Latvijoje (Lietuvoje, Estijoje) – teiraukitės grožio salonuose ir kirpyklose.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COLORINSIDER inovatyvi technologija užtikrina modernų dažymo rezultatą, pačią geriausią plaukų apsaugą ir komfortą dažymo proceso metu. Be to, šie dažai yra už labai patrauklią kainą – tai naudinga tiek kirpėjams, tiek jų klientams. Kuo COLORINSIDER dažai ypatingi?

- Inovatyvi technologija: COLORINSIDER įleidžia dažų pigmentus tiesiai į plauko centrą nauja patentuota technologija – COLOR INJECTION OIL DELIVERY SYSTEM (ODS). Šios technologijos pagrindas – aliejus, kuris pristato dažų pigmentus į plauko centrą, tik šiek tiek praverdamas plauko kutikulą. Į tradicinius permanentinius dažus dedamas aliejus, kad užtikrintų plauko priežiūrą, bet šiuose dažuose jis yra varomoji jėga, padedanti dažų pigmentams patekti giliau į plauką. Ši unikali technologija yra patentuota ir priklauso L’oreal grupei, todėl konkuruojančios įmonės neturi galimybės jos naudoti savo plaukų dažuose.

- Modernūs dažai: COLORINSIDER leidžia išgauti aukštos skiriamosios gebos tonus, kurie ilgai išlieka ir yra įsotinti. Plaukai po dažymo – žvilgantys, lygūs ir atrodo sveikai. Kirpėjai gali maišyti ir derinti tonus iš plačios tonų paletės, kurdami nepakartojamus plaukų dažus kiekvienam klientui. Vėsūs šviesūs, ryškiai rausvai rudi ar tamsiai rudi tonai – pasirinkite tinkamiausius. Be to, su COLORINSIDER jūs galite įgyti net iki 3 tonų šviesesnius plaukus.

- Pati geriausia plaukų apsauga: ODS technologija leidžia pigmentui patekti į plauką tik šiek tiek praveriant plauko kutikulą, todėl darydamas žymiai mažesnį neigiamą poveikį kutikului. Todėl COLORISNIDER – žymiai labiau saugo plaukus nei tradiciniai permanentiniai dažai amoniako pagrindu. Plaukai po dažymo išlieka minkšti, žvilgantys ir atrodo sveikai.

- Komfortas: Kadangi COLORINSIDER nėra amoniako, jie užtikrina komfortą tiek kirpėjui, tiek klientui. Dažai neerzina galvos odos ir neturi nemalonaus amoniako kvapo, todėl dažymo procesas – labai malonus.

Dabar jūs turite puikią galimybę įgyti idealią plaukų spalvą, pagerinti plaukų išvaizdą ir mėgautis patogiu dažymo procesu. Ir visa tai – tik su COLORINSIDERMATRIX!

Prisijunk prie mūsų Facebook puslapio http://www.facebook.com/MatrixLietuva ir sužinok viskas naujienas pirma!

Užsakymo nr.: PT_60928473

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją