Ar pastebėsi: grožio klaida, kurios Kim Kardashian gailisi iki šiol

 (2)
Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian atrodo negalėtų turėti priekaištų savo išvaizdai. Juk ji ne tik daugelio vadinama šiuolaikinio grožio idealu, bet ir jos įvaizdžiu rūpinasi garsiausi vizažistai bei kosmetologai. Bet yra vienas poelgis, kurio Kim gailisi.
© Vida Press, Mavrixonline nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Žiūrėdama į savo jaunųjų seserų nuotraukas Kim Kardashian pastebi, kad populiarėja natūralus grožis. Antakiai nebeturi būti išpešioti iki tobulumo, iš mados traukiasi ir akivaizdus veido kontūravimas, superilgų blakstienų tendencija. Tačiau Kim ramybės neduoda kiek kitas natūralaus grožio elementas.

Kadaise ji neapsikentusi savo nepaklusnių plaukų nusprendė kreiptis į grožio specialistus patarimo, kaip spręsti šią problemą. Jos bėda buvo mažyčiai ties kakta besirangantys plaukeliai, kurie suėmus plaukus į uodegą atrodydavo netvarkingai, o ypač išryškėdavo nuotraukose. Grožio specialistai patarė šiuos mažyčius plaukelius pašalinti lazeriu visam laikui. K. Kardashian nė nedvejodama ryžosi šiai procedūrai.

SIPA, Sipa Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Šiandien Kim teigia, kad toks sprendimas buvo spontaniškas ir neapgalvotas: "Aš paskubėjau, šie plaukeliai atrodo nerūpestingai ir jaunatviškai. Juos pašalinau labai seniai, bet dabar man jų trūksta". Ką gi, kartais garsenybes pradeda slėgti ir ideali išvaizda.

Vida Press nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją