Apgaulė: tobulas kūnas vos per kelias minutes

 (4)
Maždaug prieš metus sporto trenerės Mel V paviešinta nuotrauka sukėlė tikrą sąmyšį merginų tarpe!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Atrodo, tarsi sėkmingo lieknėjimo istorija? Tai - tik optinė apgaulė! Iš tiesų nuotraukos padarytos viena po kitos, tiesiog pasirinkta kitokia stovėjimo poza ir panaudotos kelios pozavimo gudrybės. Kaip rašė Mel, jos tikslas - parodyti merginoms, jog tobulai nuotraukose atrodantis kūnas realybėje gali būti visai kitoks.

Visų pirma, pirmoje nuotraukoje maudymosi kostiumėlis parinktas šiek tiek per mažo dydžio, o ir spalva tikrai neskirta trūkumų maskavimui. Toliau – stovėjimo poza. Kojos šiek tiek praskėstos, kad susidarytų tarpo tarp šlaunų iliuzija. Visas kūnas šiek tiek pasuktas į šoną, todėl apimtys atrodo mažesnės. Mergina stovi vos pasilenkusi, kad krūtinė būtų labiau atsikišusi į priekį, o apatinė kūno dalis nuo liemens šiek tiek nutoltų. Tokiu būdu puikiai pasislepia pilvukas, o kojos iš priekio atrodo lieknesnės.

Atkreipk dėmesį, kad antroje nuotraukoje mergina nusifotografavusi iš toliau. Pridėk dar šiek tiek kūno idegio, kuris jau savaime vizualiai lieknina kūną, o jei dar ir apšvietimas būtų tinkamas!

Po šios nuotraukos, atsirado ir daugiau norinčių parodyti savo figūros pokyčius per kelias minutes. Taip ir lieknėjame!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją