8 idėjos, kaip gražiai susidėlioti makiažo priemones

Jei ir yra vienas dalykas, kuris mums patinka labiau už dailius kosmetikos produktus, tai tvarkingai išdėlioti kosmetikos produktai, todėl nuolat ieškome naujų ir patrauklių būdų, kaip tai padaryti. Kai kurios merginos yra tikros šios srities žinovės, todėl semiamės įkvėpimo būtent iš jų. Susitvarkyk savo makiažo priemones bei kvepalus taip, kad jie būtų ne tik lengvai pasiekiami, bet ir gražiai atrodytų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Išdėliok kvepalus ant tortų ar pyragaičių dėklo.
Akiai patrauklių kvepalų buteliukų esmė – būti pastebėtiems, todėl neslėpk jų, o demonstruok ant stiklinės ar plastmasinės tortinės. Jei pageidauji dar didesnio efekto, rinkis aukso ar sidabro imitacijos padėklą.
Vatos diskelius ir ausų krapštukus sudėk į išdegusių žvakių indelius.
Kai žvakės ištirpsta, neišmesk stiklinių jų indelių, o kruopščiai išvalyk ir sudėk į juos pageidaujamas grožio priemones – nuo makiažo šepetėlių iki lūpų blizgių. Tačiau mums labai patiko šios merginos idėja tuščius žvakių indelius užpildyti vatos diskeliais ir ausų krapštukais.
Plaukų priežiūros priemonių dėžutę susikurk iš plastmasinių dėklų.
Nuolat susiduri su dilema, kaip tvarkingai sudėlioti po skirtingas vietas išmėtytas plaukų priežiūros priemones? Siūlome itin paprastą jos sprendimo būdą – įsigyk peršviečiamų plastmasinių dėklų, naudojamų dokumentams ir popieriams sudėti. Suskirstyk „lovelius“ pagal kategoriją – į vieną jų dėk plaukų gumytes, segtukus, šukas, šepečius, į kitą – plaukų tiesinimo priemones, žnyples ir pan.
Kasdien naudojamoms makiažo priemonėms skirk ypatingą dėmesį.
Kai kuriuos įsigytus grožio produktus naudojame gan retai, o be kitų neišsiverčiame nė dienos. Pastaruosius ir laikyk patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje, išdėliotus ant gražaus padėklo. Pasidėjusi tokį grožį šalia lovos tikrai nepamirši nusivalyti makiažo – tegu ant padėklo po ranka nuolat būna makiažo valiklio ir naktinio kremo.
Susmaigstyk šepetėlius į indą su spalvingais karoliukais.
Makiažo šepetėlius sukaišiok į stiklinius peršviečiamus indelius, ant kurių dugno priberk mažyčių karoliukų. Taip laikomi šepetėliai ne tik nesilies vieni su kitais, bet priderinusi karoliukų spalvą prie kambario, pagyvinsi interjerą.
Arba karoliukus pakeisk valgomais „žirniukais“.
Karoliukai, paminėti ankstesniame patarime, gali būti lengvai pakeisti skaniais saldainiais. Aišku, šis sprendimas tikriausiai nebus toks ilgalaikis – pripažink, kad anksčiau ar vėliau, visi šie patrauklūs saldėsiai bus sušveisti, tačiau bent jau kurį laiką jie džiugins ryškiomis spalvomis ir geru skoniu.
Vokų šešėlius sudėliok į ledukų formeles.
Nebrangiai kainuojančios ledukų formelės – ideali vieta apsigyventi tavo vokų šešėliams. Į jas ne tik patogiai sudėsi skirtingų spalvų šešėlius, bet formelės lengvai tilps į tavo stalčių, kurį ištraukus matysi visas reikiamas spalvas.
Tobulink makiažo priemonių laikymo meną.
Tik pažvelk į šias idealiai tvarkingai sudėliotas makiažo priemones. Pasitelkusi fantaziją lygiai tą patį gali pasidaryti ir tu – tik susirask reikiamo dydžio ir formos peršviečiamą stiklinę ar plastmasinę dėžutę ir išdėliok turimas makiažo priemones taip, kad jos atrodytų tvarkingai ir būtų aiškiai matomos.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

5 dalykai, kuriuos turi žinoti, jei nenori pasenti per anksti

Tavo oda atspindi, kas dedasi organizme. Tad prieš pradėdama kovą su raukšlelėmis (ir tikromis, ir įsivaizduojamomis), sužinok, kodėl mes senėjame.

Geriausi Lietuvos makiažo meistrai išduoda šio pavasario grožio tendencijas

Daug violetinės spalvos, spindinti veido oda, ryškūs akių kontūrai, tviskančios lūpos, - tokius patarimus žarsto garsiausi Lietuvos makiažo meistrai ir įvaizdžio specialistai - Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė, Povilas Staniulionis, Olesia Žuravliova, Paulius Pijus Zulonas, Kristina Ivanova. Visus juos bus galima sutikti ir jų patarimų gyvai paklausyti šiais metais jubiliejinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“. 25-uosius metus skaičiuojanti ir gilias grožio tradicijas sauganti paroda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks balandžio 6-8 dienomis.

Prieskonis, kuris apsaugo nuo senėjimo

Ciberžolė. Sveikatos specialistai sako, kad šį žodį turi įsiminti visi, besirūpinantys sveikata ir gera savijauta. Nuo neatmenamų laikų ciberžolė buvo vadinama vienu naudingiausių prieskonių. Šiuo metu šis augalas išgyvena tikrą atgimimo laikotarpį. Medicina ciberžolę atrado XVII amžiuje, kai Indijos tyrėjai nustatė, kad šis prieskoninis augalas veikia kaip antioksidantas ir pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu. Atlikdami tyrimus specialistai pildo vis ilgėjantį sąrašą gerųjų ciberžolės savybių, galinčių padėti užkirsti kelią vėžiui, Alzheimerio ligai ir sustabdyti senatvę.