6 šukuosenų idėjos tavo įvaizdžiui „Auksinių gaublių“ apdovanojimai

 (2)
Sekmadienio naktį Los Andželas tapo grožio sostine. Čia vykusioje „Auksinių gaublių“ teikimo ceremonijoje susirinko išsipuošusios garsenybės: prabangios suknios, vakarinis makiažas ir stilingos šukuosenos

Emma Roberts, Reese Witherspoon
© Reuters / Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Atgal sušukuoti plaukai itin tinka turinčioms ovalo formos veidą ar iškilius skruostikaulius. Ši šukuosena atidengia veidą ir išryškina bruožus, kuria glamūrišką įvaizdį.

Hayden Panettiere; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Jessica Chastain; Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

2. Jei nesi tikra ar kirptis kirpčiukus, ar pakentėti be jų, verčiau rinkis ne tiesius, o krentančius per šoną. Jie kardinaliai šukuosenos nepakeis, bet jausiesi atsinaujinusi. Per šoną nubraukti kirpčiukai pabrėžia žvilgsnį, tinka įvairioms veido formoms.

Reese Witherspoon; Reuters/Scanpix nuotr.

Jennifer Lawrence; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

3. Netikro bob kirpimo šukuosena Holivude yra viena populiaresnių. Dažna žvaigždė, norėdama renginyje atrodyti kitaip nei įprasta, ilgus plaukus pariečia ir susega smeigtukais, sukurdama trumpesnių plaukų iliuziją.

Taylor Swift; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Cate Blanchett; AFP/Scanpix nuotr.

4. Tvarkinga prigludusių plaukų šukuosena atrodo ypač elegantiškai, koncentruoja žvilgsnį į veidą ir vizualiai ilgina kaklą. Ji puikiai tiks, jei nori pademonstruoti puošnius auskarus.

Emma Watson; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Kelly Osbourne, Emma Roberts; AFP/Scanpix nuotr.

5. Aktorės Brigitte Bardot pamėgta šukuosena išpopuliarėjo praėjusių metų žiemą, tačiau žvaigždės ją renkasi ir šiandien. Pavelti ir sukelti plaukai siaurina veidą, kuria retro įvaizdį.

Julia Roberts; AFP/Scanpix nuotr.

Lily Rabe, Uma Thurman; Reuters, AFP/Scanpix nuotr.

6. Šių metų „Auksinių gaublių“ apdovanojimuose ne viena gražuolė pasirodė plaukus papuošusi aksesuaru. Tai mažas akcentas šukuosenai suteiksiantis puošnumo, išskirtinumo. Jei į plaukus segiesi gėlę ar žėrinčią segę, rinkis mažiau papuošalų, pavyzdžiui, arba vėrinį, arba auskarus.

Zoe Saldana, Zoe Deschanel; AFP, Reuters/Scanpix nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją