5 kūno vietos, kuriose kvepalų aromatas labiausiai atsiskleidžia

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Subtilus kvepalų aromatas gali daryti tikrus stebuklus, tačiau kvėpinantis galioja auksinė taisyklė: kas per daug - tas nesveika. Tad pamiršk įprotį purkšti kvepalais kur papuola. Įsimink šias penkias kūno vietas, tačiau vienu kartu kvėpink ne daugiau nei dvi.


Jautri vietelė už ausų
Už ausų esanti oda labai plona, kraujagyslės išsidėsčiusios pačiame paviršiuje. O kvepalai mėgsta skleidžiamą šilumą - lašelį kvepalų patepk šiose vietose ir aromatas laikysis visą dieną.

Laiko patikrintas variantas - riešai
Kone kiekviena iš mūsų pasikvėpina riešus. Teisingas žingsnis, tačiau išduosime mažą paslaptį - kvapas geriau skleidžiasi ant riebios odos, todėl šią gana sausą zoną prieš tai patepk kremu. Ir dar vienas svarbus pastebėjimas: klaidą daro tos, kurios pasikvėpina vieną riešą, o tuomet riešus patrina tarpusavyje. Tokiu būdu neleidi atsiskleisti visoms aromato natoms.

Netikėtas sprendimas - liemuo
Tavo kvepalus turėtų užuosti tik labai arti tavęs esantis žmogus, todėl padauginti ir apsipurkšti viso kūno nereikėtų. Išeitis - kvėpinti liemenį. Taip! Liemenį! Tokiu būdu aromatas skleisis nuo tavo kūno šilumos ir judesių, švelniai kildamas į viršų ir neerzindamas nei aplinkinių, nei tavęs pačios.

Slaptas ginklas - kojos
Ar kada kilo mintis kvėpinti savo kojas? Žiemą šis triukas gal ir ne itin veiksmingas, tačiau vasaros metu būtinai išbandyk. Lašelį kvepalų įtrink ties kelių linkiu, iš vidinės pusės. Šioje vietoje oda plonytė, todėl sklindanti kūno šiluma „aktyvuos“ aromatą. Tik įsivaizduok: gundančiai sukeiti kojų poziciją, o tavo pašnekovo nosį akimirksniu pakutena viliojantis kvepalų aromatas.

Patikimas pagalbininkas - alkūnės
Taip pat gali pakvėpinti ir linkį ties alkūne - ten, kur pulsuoja venos. Pakaks vos kelių lašelių ir kiekviena kartą tau gestikuliuojant, aplinkui pasklis malonus, tačiau ne per daug intensyvus aromatas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Grožio receptas tiesiai iš lietuvės, kuri konkurse „Miss Europe World“ iškovojo karūną

Vilnietė Julija Krekšina (22 metai) praeitą savaitę Beirute vykusiame konkurse „Miss Europe World 2018“ laimėjo pirmosios vicemis karūną ir titulą. Ši mergina atkreipė į konkursą atvykusių žiniasklaidos atstovų dėmesį.

5 neįtikėtinos gudrybės, kaip panaudoti kokosų aliejų

Dar neišbandei kokosų aliejaus grožiui puoselėti? Pats metas skirti laiko sau, gal jau net šiandien vakare, grįžus iš varginančių darbų.

Juoda modelių industrijos pusė: garsiausios manekenės, kurios yra pernelyg lieknos

Mados pasaulyje jos - nepralenkiamos. Demonstruoja garsiausias dizainerių kolekcijas, pasižymi išlavintu stiliaus pojūčiu, o socialinėse medijose šias merginas seka milijonai sekėjų. Nežinia, kodėl šių žymiausių šiandienos manekenių modelių agentūrų vadovai užsimerkia prieš akivaizdų faktą: jos yra per lieknos net podiumui. Kodėl mados insdustrijoje toks lieknumas vis dar toleruojamas?

Mažos žudikės: pavojingiausios lieknėjimo piliulės

Nemažai moterų tiki: antsvoriui įveikti tinka visos priemonės. O dar taip gundo tie pažadai – sulieknėsi greitai, nevargdama sporto salėje, be jokių dietų ir kitų kančių... Tiesiog geri piliules – ir kilogramai nyksta savaime. Deja, dažniausiai tie preparatai sukelia labai rimtų sveikatos sutrikimų. Ir netgi gali tapti ekspreso bilietu į Anapus.

Meghan Markle žavesio paslaptis? Šios 6 grožio taisyklės (5)

Kuomet kalbama apie moterišką žavesį, dažnai minima genetika. Vis dėlto ne vien ji lemia odos skaistumą, plaukų purumą ar dailius kūno linkius. Būsimoji karališkosios šeimos atstovė, princo Harry sužadėtinė, aktorė Meghan Markle žino, jog išvaizdos puoselėjimas neatsiejamas nuo profesinių bei asmeninių santykių sėkmės siekimo. Ji prasitarė apie šešias svarbiausias grožio taisykles, kurių laikosi nuo ankstyvos jaunystės.

Į kelionę po vitaminų šalį – su „Novis“

Žmogus iš prigimties linkęs eksperimentuoti: jam neužtenka nusiskinti obuolį ir jį suvalgyti. Jis nori iš obuolio išspausti sultis, paskui obuolį sutrinti su bananu. Po obuolio laukia apelsinas, po apelsino – kriaušė. Jeigu ir jūs esate iš tų, kurie paprastame sodo vaisiuje ieško nepaprastų naujosios eros galimybių, tuomet sveikiname: gamtos galia ir technologinis progresas susitinka šveicariškoje virtuvės technikoje „Novis“.

Aktorė Austėja Lukaitė: 5 svarbiausios jos grožio taisyklės

Aktorei ir dainininkei Austėjai Lukaitei – 30 metų, tačiau ji labiau primena studijas pradėjusią mergaičiukę nei suaugusią moterį. Tad ir teiraujasmės: kokios yra šios nuostabiai švytinčios odos paslaptys?