5 kūno vietos, kuriose kvepalų aromatas labiausiai atsiskleidžia

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Subtilus kvepalų aromatas gali daryti tikrus stebuklus, tačiau kvėpinantis galioja auksinė taisyklė: kas per daug - tas nesveika. Tad pamiršk įprotį purkšti kvepalais kur papuola. Įsimink šias penkias kūno vietas, tačiau vienu kartu kvėpink ne daugiau nei dvi.


Jautri vietelė už ausų
Už ausų esanti oda labai plona, kraujagyslės išsidėsčiusios pačiame paviršiuje. O kvepalai mėgsta skleidžiamą šilumą - lašelį kvepalų patepk šiose vietose ir aromatas laikysis visą dieną.

Laiko patikrintas variantas - riešai
Kone kiekviena iš mūsų pasikvėpina riešus. Teisingas žingsnis, tačiau išduosime mažą paslaptį - kvapas geriau skleidžiasi ant riebios odos, todėl šią gana sausą zoną prieš tai patepk kremu. Ir dar vienas svarbus pastebėjimas: klaidą daro tos, kurios pasikvėpina vieną riešą, o tuomet riešus patrina tarpusavyje. Tokiu būdu neleidi atsiskleisti visoms aromato natoms.

Netikėtas sprendimas - liemuo
Tavo kvepalus turėtų užuosti tik labai arti tavęs esantis žmogus, todėl padauginti ir apsipurkšti viso kūno nereikėtų. Išeitis - kvėpinti liemenį. Taip! Liemenį! Tokiu būdu aromatas skleisis nuo tavo kūno šilumos ir judesių, švelniai kildamas į viršų ir neerzindamas nei aplinkinių, nei tavęs pačios.

Slaptas ginklas - kojos
Ar kada kilo mintis kvėpinti savo kojas? Žiemą šis triukas gal ir ne itin veiksmingas, tačiau vasaros metu būtinai išbandyk. Lašelį kvepalų įtrink ties kelių linkiu, iš vidinės pusės. Šioje vietoje oda plonytė, todėl sklindanti kūno šiluma „aktyvuos“ aromatą. Tik įsivaizduok: gundančiai sukeiti kojų poziciją, o tavo pašnekovo nosį akimirksniu pakutena viliojantis kvepalų aromatas.

Patikimas pagalbininkas - alkūnės
Taip pat gali pakvėpinti ir linkį ties alkūne - ten, kur pulsuoja venos. Pakaks vos kelių lašelių ir kiekviena kartą tau gestikuliuojant, aplinkui pasklis malonus, tačiau ne per daug intensyvus aromatas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Grožis

Neįprastos grožio priemonės, kurios padės turėti tobulai atrodančius plaukus

Gražūs plaukai – tai turtas, idealiai tinkantis kiekvienai moteriai.

6 keliai link labiau švytinčios ir gaivios odos

Visos mes svajojame apie sveiką, švarią ir švytinčią odą. Tad remiame prie sienos ekspertus: ką turime daryti, kad pagaliau tokia puikuotumės?

Dažniausiai užduodami klausimai, susiję su spuogais

Nors informacijos apie spuoguotos odos priežiūrą internete bei spaudoje yra daugybė, daugumai su odos problemomis susiduriančių žmonių vis dar kyla klausimų, susijusių su spuogais. Dažnai klausimai kartojasi, nes daugeliui aktualūs tie patys esminiai aspektai – spuogų atsiradimo priežastys, jų šalinimas bei spuogų paliktų randelių naikinimas.

Geriausios priemonės, padedančios sudrėkinti ir atgaivinti veido odą

Ar žinote, koks patikimiausias ginklas kovojant su sausa oda?

Kaip tavo odoje susiformuoja aknė

Su aknės problema susiduria maždaug 85 procentai paauglių, tačiau aknė – ir suaugusiųjų problema. Negydoma aknė stiprėja ir palieka nemalonius pėdsakus, su kuriais gali tekti kovoti visą likusį gyvenimą.

Krūtų didinimas: ar turi įtakos amžius?

Krūtų estetinės operacijos daugelį metų išlieka populiariausiųjų TOP. Nepaisant to, jos vis dar dažnai siejamos su ekstremaliais formų pokyčiais ir perdėtų dėmesiu išvaizdai.

Žinoma blogerė pasidalino raustančios odos priežiūros patarimais

Visuomet mišrią ir į spuogelius linkusią odą turėjusi blogerė Ramunė Tumasonytė odos pokyčius pastebėjo jai pradėjus rausti ir tapus jautresnei. Visą gyvenimą kovojusi su bėrimais, Ramunė pajuto lyg per vieną naktį jos oda visiškai pakeitė tipą. Kad turės gyventi su rožine moteris sužinojo Bioderma projekto „Pažink savo raustančius skruostus“ metu.

Makiažas keliaujant: patarimai, kurie padės suspindėti ir sutaupyti laiko

Visos žinome, kad kelionėse labai svarbu tinkamai rūpintis savo oda. Bet juk mums rūpi ne vien odos būklė – svečiuojantis užsienyje norime bent minimaliai pasiryškinti, naudojant ir dekoratyvinę kosmetiką.

Ar žinai, kuri tavo veido pusė gražesnė?

Veidotyros specialistai, pažvelgę į tave, galėtų labai daug pasakyti apie tai, kokia esi, ir kas tavęs laukia ateityje. JAV mokslininkai nusprendė išsiaiškinti kitą svarbų dalyką – kuri žmogaus veido pusė yra gražesnė.

Vizažistės patarimai: kaip susikurti keturis skirtingus įvaizdžius

Vasara ir festivalių sezonas jau čia pat, todėl nenuostabu, kad kiekviena mergina svajoja apie spindinčią ir švytinčią veido odą.