3 madingos sezono šukuosenos, kurias lengva prižiūrėti

 (4)
Pavasario / vasaros kirpimai šįmet išraiškingi, kai kurie net neįprasti. Tačiau jų priežiūra daug nekainuos ir bus nesudėtinga.
© AP/Scanpix, Vida Press nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Amžina merginų bėda: namuose sunku susikurti tokį plaukų efektą, koks būna vos išėjus iš salono. Tobulai tiesūs ar vilnijantys fantastiškomis bangomis, purūs, lengvi ir gyvybingi ar glotnūs ir žvilgantys. Retai kada pavyksta atkartoti plaukų stilisto sukurtą rezultatą. Tačiau 2016 m. mada įspūdį derina su patogumu, madingos šukuosenos neatims laiko, bet atrodys stilingai.

Paplūdimio bobas

Griežtas bob ar karė kirpimas reikalauja ypatingos priežiūros. Kad gerai atrodytų, plaukai turi būti glotnūs, idealiai suformuoti. Madingoji įprasto bobo atmaina - vadinamasis lob kirpimas, išvertus iš anglų kalbos lob yra žodžių junginio long bob (ilgas bobas) trumpinys. Tai purių, kiek pasišiaušusių ir neretai natūraliai besibanguojančių plaukų šukuosena, tarsi merginos iš paplūdimio. Būtent toks kirpimas siūlomas pavasarį norinčioms kažko naujo ir gaivaus. Gali drąsiai rinktis ir trumpesnį, žemiau smakro, ir ilgesnį, siekiantį pečius.

SIPA, Sipa Press, Vida Press nuotr.

SIPA, Sipa Press, AFP/Scanpix nuotr.

Trumpi kirpčiai

Anksčiau vyravo ilgi tiesūs kirpčiai, kurių formavimas buvo neįsivaizduojamas be tiesinimo žnyplių. Dėl karštu oru veikiančių prietaisų plaukai ypač kenčia, tad ilgų kirpčių tendencija nebuvo visai nekalta. Šįmet kirpčiai trumpėja - aukščiau antakių arba dengia vos pusę kaktos. Tiesa, griežtų trumpų kirpčių tendencija labiau tinkama drąsesnėms, nes toks įvaizdis dar gana neįprastas.

Sipa Press, SIPA/Scanpix nuotr.

Supertrumpas kirpimas

Prognozuojama, kad kaprizingu vadintą pixie stiliaus kirpimą išstums dar agresyvesnis - supertumpas. Kai kurių mados namų koelkcijose būta ko ne ežiuku kirptų modelių. Trumpų kirpimų tendencija varijuoja keliais ilgiais: ilgesnis pixie, trumpesnis vyriškas kirpimas ir itin trumpas ežiukas. Visgi kad ir kokie madingi bebūtų, supertrumpi plaukai tik toms, kurios nori kardinalių pokyčių.

Vida Press, SIPA/Scanpix nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją