© Instagram

Štai, kaip realybėje atrodo Instagraminiai makiažai

 32

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Viena ekstravagantiškiausių grožio tendencijų - perlais nusagstytos lūpos.Populiari ji buvo praėjusiais metais, tačiau šiandien netikėtai sugrįžo. Kelios instagramerės susikurti perlines lūpas pabandė pačios, be makiažo meistrų pagalbos.

Internetinėje erdvėje nuolat sklando trumpalaikės grožio tendencijos. Visai neseniai madingos buvo lūpos, nusagstytos kristalais, blizgiais žvyneliais, vėliau tarsi padengtos varvančiu laku ar ištapytos marmuro raštais. Šį kartą talentinga makiažo meistrė Vlada Haggerty (jos instagram paskyrą seka per 750 tūkst. gerbėjų) pasidalino perlais dekoruotomis lūpomis.

A post shared by Vlada Haggerty (@vladamua) on Mar 8, 2017 at 10:25am PST

Perlinių lūpų variantų soc. tinkluose instagram ar pinterest galima rasti ir daugiau, nuo subtilių iki spindinčių karališka prabanga. Per trumpą laiką perlų makiažo mada atgimė iš naujo, ją panoro išbandyti ne viena mergina.

Be abejo, lūpų puošyba perlais reikalauja kruopštumo ir profesionalo rankos. Reikia ne tik žvitrios akies, kur ir kokio dydžio perlus klijuoti, bet ir specialių priemonių: perlinių akmenėlių, tinkamų lūpų dažų, teptukų, klijų, pinceto. Galima bandyti ir paprastesnėmis priemonėmis, bet eksperimentuoti nepatariame. Kai kurios merginos perlų klijavimui rinkosi universalųjį lipalą...

A post shared by Wilse H. (@wilsehdez) on Apr 30, 2017 at 5:34pm PDT

A post shared by Indre (@makeupjustbyme) on Aug 21, 2016 at 12:33pm PDT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

KONKURSAI

Veidas

NAUJAUSI STRAIPSNIAI: