© Gamintojo archyvas

Laimėk naujuosius MAKE UP FOR EVER matinius lūpų dažus

 2

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Transformacijų virtuozė atlikėja JESSIE J įkvepia ir dalinasi su MAKE UP FOR EVER savo „beprotiška kūrybine aistra“, stulbinančia energija, kurią spinduliuoja scenoje, ir gebėjimu nuolat sukurti save iš naujo. Skystų lūpų dažų liniją ARTIST LIQUID MATTE sudaro 15 ryškių atspalvių, skirtų drąsiam ir ilgai išliekančiam lūpų makiažui.

„Man labai patinka ARTIST LIQUID MATTE – toks didelis spalvų pasirinkimas ir jie visai nesitepa! Mano makiažas turi išsilaikyti daug valandų, kai filmuojuosi televizijoje ar būnu scenoje, todėl pasitikiu tik kokybiškomis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kurios užtikrina ilgalaikį efektą ir tobulai matinį efektą. ARTIST LIQUID MATTE suteikia idealų šių dviejų poreikių derinį. Naudodama visus šiuos matinius atspalvius, galiu sukurti tiek stulbinančių lūpų makiažo variantų, kiek tik noriu!“ – sako Jessie J.

Lūpų dažai ARTIST LIQUID MATTE, MAKE UP FOR EVER

Dalyvauk konkurse ir laimėk naujuosius MAKE UP FOR EVER skystus matinio efekto lūpų dažus ARTIST LIQUID MATTE. Užpildyk anketą ir pažymėk, kokių atspalvių lūpų dažai tau labiausiai patinka. Paskelbsime 3 laimėtojas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

KONKURSAI

Laimėk

NAUJAUSI STRAIPSNIAI:
POPULIARIAUSI STRAIPSNIAI: