© Gamintojo archyvas

Laimėk 3 ISADORA makiažo priemonių rinkinius!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tavęs laukia nauji ISADORA makiažo produktai! Dalyvauk konkurse ir laimėk vieną iš 3 grožio rinkinių. Rinkinį sudaro novatoriškas blakstienų tušas STRECH LASH ir skaistalų paletė BLUSH & GLOW DRAPING WHEEL.

Naujuoju tušu ISADORA STRECH LASH blakstienoms gali suteikti tiek įprastą, tiek didesnę apimtį. Blakstienų tušo dangtelyje yra įmontuotas sukamasis įtaisas, kuriuo šepetėlį galima pailginti arba sutrumpinti. Sutrumpintas šepetėlis tiks, kai norėsi subtiliai padažytų blakstienų, pailgintas - efektingoms ir itin išraiškingoms blakstienoms. Tušas STRECH LASH ne tik pailgina, dailiai atskiria blakstienas, bet ir suteikia ypatingos apimties.

Greičiausiai jau girdėjai apie veido modeliavo techniką skaistalais - drapingą. Dabar šią gali išbandyti ir pati. Nauja ISADORA veido kontūravimo paletė BLUSH & GLOW DRAPING WHEEL yra skirta būtent madingajam drapingui (kaip jį atlikti, sužinosi ČIA). Paletėje yra keturi skaistalų atspalviai (2 rusvi, subtilesni ir 2 rausvi, ryškesni) ir švytėjimo suteikianti pudra. Skaistalus itin lengva tolygiai išsklaidyti, spalvos puikiai maišomos viena su kita, tad galėsi sukurti savus atspalvius. Išbandyk!

Veido kontūravimo paletė BLUSH & GLOW DRAPING WHEEL ir blakstienų tušas STRECH LASH, ISADORA

Užpildyk anketą, atsakyk į klausimą ir lauk spalio 20 d. - paskelbsime 3 laimėtojas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

KONKURSAI

Laimėk