© Shutterstock

Tai, ką turi žinoti jaunos mamytės

 2

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Maudynės - vienas svarbiausių momentų mažylio priežiūroje. Žinoma, pirmųjų maudynių metu jauna mama gali susidurti su šiokiais tokiais nesklandumais, tačiau žingsnelis po žingsnelio šis procesas taps lengvas ir sklandus.

Vieniems mažyliams maudynės yra tikrų tikriausios linksmybėms, kitiems, deja, jos kelia baimę. Kad ši procedūra taptų maloni, pirmiausia reikėtų pačiai mamytei atsikratyti bet kokio nerimo ir mažąjį prausti su šypsena.

Prausdama vaikutį elkis švelniai, atsargiai ir neskubėk. Maudynių pradžioje įsitikink, ar vandens temperatūra nėra per aukšta, labiausiai tiktų maždaug 37,5 °C. Prausimui naudok specialiai kūdikiams ir mažyliams skirtas priemones. Šios turėtų būti natūralesnės, veikti švelniai ir nesukelti alergijų, bėrimų, nedirginti odos.

Shutterstock nuotr.

Prausimą siūloma pradėti nuo mažylio petukų žemyn. Jokiu būdu odos stipriai netrink, ji be galo jautri, tad būk kuo atsargesnė. Maudynėms tiks minkštutės specialiai kūdikiams skirtos kempinėlės, kurios nedirgins odos. Prausimo priemones rinkis nepakenksiančias gležnai odai, kurios palaikytų odos drėgmės balansą, saugotų ją nuo išsausėjimo ir labai svarbu - negraužtų akių.

Ypač švelnios valomosios formulės putos vonelėms BABY, skatina apsauginio odos sluoksnio formavimąsi, nesausina; Kūdikių muilas be šarmų BABY, ne tik valo, bet ir puoselėja odą - švelnina, minkština; Švelnus kūdikių prausiklis BABY, saugo odą nuo išsausėjimo, slopina sudirgimą, be dažiklių, SEBAMED

Nupraususi kūnelį galėsi prausti galvytę. Tiesa, daugeliui kūdikių šis momentas nėra smagus, na o kiek ūgtelėję mažyliai į galvos trinkimą reaguoja kitaip - įsitraukia ir patys. Ypač jei vonelėje netrūksta žaismingai nuteikiančių putų (žinoma, mažyliams tiks tik specialios, skirtos vaikučių odai). Šampūną taip pat rinkis pritaikytą mažiesiems, šis turėtų tikti jautriai galvos odai, slopinti sudirgimus, palaikyti drėgmės balansą.

Vaikiškas gaivaus raudonųjų uogų aromato šampūnas be silikono ir parabenų MUUMI; Aviečių kvapo dušo želė-šampūnas, šis prausiklis švelniai plauna nuo galvos iki kojų, be silikono, parabenų ir silicio junginių MUUMI; Vaikų šampūnas BABY, Švelniai valo ir tausoja gležnus plaukus ir jautrią galvos odą, SEBAMED

Po maudynių, švelniai nusausinusi mažylį, pasirūpink jo odele. Odos drėkinimui gali naudoti specialų kūno losjoną arba pienelį, svarbu, kad šis nedirgintų, intensyviai drėkintų. Skirk kelias minutes vaikučio masažui, čia tiks masažinis aliejukas, kuris greitai įsigers, nealergizuos ir puikiai drėkins odą. Masažuoti ar tepti losjonu patariama dar drėgną odelę, tuomet priemonės efektyviau minkštins, švelnins ir drėkins.

Shutterstock nuotr.
Kūdikių aliejus odai prižiūrėti BABY; Masažinis kūdikių aliejus BABY; Kūdikių losjonas BABY, SEBAMED

Labai svarbu nepamiršti tinkamai drėkinti mažylio rankelių, pėdų, veiduko ir užkirsti kelią galimiems odytės iššutimams. Apsaugoti nuo šių padės specialiai iššutimams skirti kremai. Jie skatins paraudusios pažeistos odelės gijimą, malšins perštėjimą, ramins.

Iš tiesų mažylių maudynių ir odos priežiūros procesas neturėtų kelti nerimo, visa tampa labai paprasta, kai šalia turi tinkamas priemones. Ieškodama prausimo ir priežiūros priemonių įsitikink, kad jos skirtos būtent mažiesiems. Tuomet būsi tikra, kad vaikutis nepatirs jokių nemalonumų.

Apsauginis kūdikių veido kremas BABY; Kūdikių kremas nuo iššutimų BABY; Švelnus kūdikių kremas BABY, SEBAMED

Užsakymo nr.: PT_72030398

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

KONKURSAI

Kartu