Intymios merginų išpažintys: dariau tai, apie ką garsiai gėda prisipažinti

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš porą savaičių papasakojome keletą mūsų skaitytojų istorijų ir prašėme merginų nepabijoti ir atskleisti mums gėdingiausias intymias savo gyvenimo akimirkas.

3 merginoms, išdrįsusioms papasakoti savo nuotykius, dovanojame smagiąsias PABĖGIMO kojines (Adrenalina, Be patirties ir Tiesiog Aš - mūsų sveikinimai skrieja jums)! O visiems kitiems linkime smagaus skaitymo ir be didelio gėdos jausmo prisiminti intymiausius savo gyvenimo nesusipratimus!

„Dabar jau esame laimingai vedę 3 metus, tačiau tada dar tik draugavom ir buvom jauni bei pašėlę. Į seksą abu nespjovėm ir išbandydavome jį visur, visada ir kuo įdomiau. Vienas prieš kitą neturėjome jokių tabu, niekada nesigėdydavome, tačiau vienas įvykis ilgam laikui priversdavo mane raudonuoti. Naktį per draugės gimtadienį sodyboje nusprendėme pirmą kartą išbandyti analinį. Deja, neturėjom nei reikiamų žinių apie tai, nei būtinų priemonių, pavyzdžiui, lubrikanto... Iš pradžių sekėsi sunkiai, man skaudėjo, tačiau galiausiai įsivažiavome ir malonu buvo abiems tačiau kai veiksmas pasiekė kulminaciją, nežinau kodėl, bet kūlverščiu griuvau iš lovos ir trenkiausi į duris, nuversdama staliuką ir visa apsipildama vandeniu iš vazos. Pasirodo, ir analinis mums ne visai pavyko, nes tinkamai tam nepasiruošėm ir jis paliko mums šiokių tokių staigmenų... Ech... Daugiau apie tai nekalbėjom!“ - Adrenalina.

„Mano pirmas kartas pagal dabartinius standartus buvo gana vėlyvam amžiuje. Man buvo 18, bet kai dabar viską prisimenu, atrodo, kad mano žinios apie seksą tuo metu buvo kaip visai jaunutės mergaitės. Buvo baisu, trūko patirties, bet pirmas kartas vis tik įvyko. Jis buvo 10 metų už mane vyresnis ir gerai žinojo ką ir kaip reikia daryti. Žodžiu, kadangi mylėjomės be apsaugos, vyrukas baigė man ant pilvo. Aišku, aš to nepajaučiau ir net nesupratau, kad viskas jau baigta. Didžiausia gėda buvo kuomet jis atsistojo, paėmė rankšluostuką ir paklausė ar man reikia nusivalyti. Pagalvojęs, kad aš gėdinuosi, jis mandagiai išėjo iš kambario. O aš tiesiog nesupratau ką man čia dabar reikės valytis! Susiprotėjau tik tuomet, kai netyčia paliečiau savo pilvą“ – Be patirties.

„Esu išsiskyrusi moteris ir gyvenu sau, bet kartą netyčiukais susirašinėjau su savo ex`o geriausiu draugu. Jis tikrai superinis vyras, visuomet man atrodė kaip vyriškumo pavyzdys. Taip jau gavosi, kad jis pasikvietė mane į svečius pagurkšnoti kokio svaigaus gėrimo ir prisiminti bendravimo laikus. Žinoma, gurkšnojau lygiai tiek pat kiek ir jis, o jis tai vyras iš stuomens ir iš liemens... Visas vakaras buvo skirtas senų sopulių ir prisiminimų gvildenimui, kol kažkelinto parukymo balkone metu pradėjom bučiuotis. Prisimenu tik kaip mylimės, o finale aš privemiu jam lova... Ryte prabudus neturėjau kur akių dėt. Jis net nepajuto kaip aš susirinkau daiktus ir pabėgau iš jo namų kaip didžiausia nusikaltėlė“ - Tiesiog aš.

„Draugavau su vienu vaikinu. Vėlų vakarą važiavom iš klubo į savo miestelį, kuriame gyvename. Staiga užklupus aistrai pasukom prie užmiesčio ežero. Atrodė, esam visai vieni, kol darant „tai“ automobilyje, privažiavo mūsų pažįstami be šviesu ir staiga jas įjungė. Buvo labai gėda, nes spėjau užsimesti tik marškinėlius, o vaikinas - kelnes. Vaikinas gulėjo man ant kelių, uždengdamas nuogas kojas ir ne tik). Draugai šiek tiek pašmaikštavo ir išėjo, bet iki šiol gėda žiūrėti jiems į akis“ - Matilda.

„Vieną vasaros dieną išvažiavome su draugais prie ežero, kur išsinuomojom namelius. Tuo metu turėjau mažą leliuką ir maitinau. Nuėjau migdyti kūdikio, taigi prieš tai ją pamaitinau. Dukrytė niekaip neužmigo, taigi nusprendžiau grįžti kartu su ja prie kompanijos. Pasirodo, pamiršau „susipakuoti“ savo krūtis ir pasirodžiau visame gražume“ - Gedutė.

„Susiradau užsienietį meilužį. Lovoj jis buvo labai geras! Kartą jis pasikvietė mane pas save i butą. Pasirodo, aš nebuvau vienintelė pakviestoji... Ten jau laukė kita mergina. Vyrukas užsinorėjo pasimylėti trise. Iškart atsistojau ir išėjau. Daugiau su juo nebendravau“ - Pupuliukė.

„Nesu prieš oralinį seksą ir su mielu noru taip apdovanoju savo vaikiną. Tada dar nebuvau patyrus tuose dalykuose, bet labai jau norėjau pasirodyti. Vieną vakarą tenkinau savo vaikiną oraliniu ir sumąsčiau, kad noriu padaryt geriau nei visada, suteikt jam visišką malonumą. Taigi, pirmąjį kartą pabandžiau visą jo pasididžiavimą sutalpinti sau į burną. Ir ką jūs manot... Visa romantika išlindo lauk ir padengė jo pasididžiavimą... Tada norėjau prasmegt skradžiai žemę“ - Maksimalistė.

„Tuo metu buvau ištekėjusi, tačiau su vyru santykiai nebuvo patys geriausi. Tiesą sakant, jau buvom ties skyrybų slenksčiu. Pradėjau flirtuoti su kitu, vienas kitam rodėm simpatiją. Ta vakarą buvo mano gimtadienis, jis parašė SMS, aš jį pakviečiau į svečius. Vyras dar gyveno kartu, bet su draugu išvažiavo ir turėjo sugrįžti tik kitą dieną. Atvažiavus mano naujajam draugui mudu atsigėrėm arbatos, suvalgėm torto ir meiliai besikalbant staiga pasigirdo skambutis. Net sustingau. Atrakinau duris, o už jų stovi mano vyras... Buvo taip gėda ir nejauku, bandžiau meluoti, teisintis, bet... Faktai kalbėjo patys už save. Vyras paprašė mano draugo užsidėti batus ir mauti pro duris. Ilgą laiką draugui nedrįsau net parašyti, nes buvo labai gėda. Šiuo metu esu oficialiai išsiskyrusi ir jau daugiau kaip trejus metus gyvenu su tuo draugu. Dar ir dabar prisiminus tą vakarą ima juokas“ - Eglė.

„Kartą su buvusiu draugu per atostogas nusprendėme išmokti čiuožti banglentėmis. Po kelių valandų nusprendėme pailsėti. Jis su treneriu ir kitais mokyklos vyrais nuėjo į vidų persirengti, o aš taip pat nusprendžiau nusivilti šlapią ir prilipusį kostiumą. Besirengiant net nepastebėjau, kad kartu su kostiumu iki kelių nusmuko ir mano kelnaitės. Vyrai kambaryje sureagavo labai audringai, norėjau skradžiai žemę prasmegti. Guodžiau save, kad taip nutinka gana dažnai. Labiausiai pikta buvo, kad vaikinas pasirodė visai nedžentelmeniškai - nei užstojo, nei pridengė“ - Laura.

„Escape metodas“ - kito ryto tabletė

Atskleisti lietuvių seksualiniai įpročiai (5)

Egzistuoja daugybė požiūrių į apsisaugojimo priemones, nuomonių apie poras, kurios renkasi ilgalaikę apsaugą, ar net nusistatymų, kuomet paslydus jos pasirenka skubią kontracepciją. Bet mums įdomūs faktai – kaip yra su lietuviais? Dalinamės seksualinės elgsenos tyrimo rezultatais ir rėžiame visą tiesą.

Nėštumo nutraukimas: ką turėtum žinoti

Abortas vis dar yra itin kontraversiška tema, tačiau šįkart neketiname rinktis nė vienos iš „teisingų“ stovyklų. Pažvelkime į nėštumo nutraukimą iš medicininės pusės, pasigilindami į svarbius faktus, poveikį sveikatai ir dabartinę Lietuvos statistiką. Mums padės medicinos mokslų daktarė, gydytoja ginekologė Žaneta Kasilovskienė.

7 sekso patarimai moterims iš 100-metės seksologės (6)

Shirley Zussman – filosofijos daktarė, seksologė ir… tiesiog 100 metų sulaukusi moteris, kuri tikrai turi ką patarti kitoms dailiosios lyties atstovėms. Ši neįtikėtina moteris pasidalino keliais intymiais gyvenimiškais pastebėjimais, kurie, neabejojame, pravers kiekvienai.

Lytiškai plintančios ligos, nuo kurių prezervatyvai tavęs neapsaugos

Praplėši blizgų paketėlį, saugiai slepiamą kišenėje ar stalčiuke prie lovos, užmauni savo vakaro kavalieriui ir gali drąsiai mėgautis saugiu (?) seksu! Ar tikrai? Na, taip, nėštumo greičiausiai išvengsi, nuo kai kurių lytiškai plintančių ligų apsisaugosi, bet prezervatyvas – tikrai ne stebuklinga piliulė... Būk budri, kad paskui netektų sakyti „Bet aš juk saugojausi!“

Kaip nesusigadinti aistringų atostogų

Ar žinojote, kad moterys per atostogas yra seksualiai aktyvesnės? Statistai sako, kad net 12 proc. jų iš atostogų grįžta pastojusios. Taigi, artėjant kelionių ir poilsio sezonui, dalinamės patarimais dar neketinančioms prisidėti prie šios statistikos. Juk tikrai geros atostogos turi būti ne tik karštos, bet ir saugios!

Atsarginis planas, kai lovoje ištinka netyčiukas (23)

„Ups“ istorijų nutinka visiems – plyšta prezervatyvas, nepasiteisina nutrauktas lytinis aktas, pamirštama išgerti kontraceptinė tabletė ar tiesiog atsipalaidavus užsimirštama. Kaip rodo tyrimai, su apsisaugojimo problemomis susiduria daugybė porų, ir tai nepriklauso nuo konkretaus intymaus elgesio ar sąmoningumo. Išties pasitaiko visko, todėl geriau turėti atsarginį planą.