7 sekso patarimai moterims iš 100-metės seksologės

 (6)
Shirley Zussman – filosofijos daktarė, seksologė ir… tiesiog 100 metų sulaukusi moteris, kuri tikrai turi ką patarti kitoms dailiosios lyties atstovėms. Ši neįtikėtina moteris pasidalino keliais intymiais gyvenimiškais pastebėjimais, kurie, neabejojame, pravers kiekvienai.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Suprask, ko tu nori lovoje ir būtinai tai gauk
Jei Shirley galėtų atsukti laiką 50 metų atgal ir patarti tuometinėms moterims, ji pasakytų, kad savo seksualinių fantazijų nereikia gėdytis. Priešingai – lovoje turi gauti tai, ko tu nori. „Prieš pusę amžiaus merginoms neužtekdavo drąsos kalbėti apie savo seksualinius poreikius, tačiau ir šiais laikais problema lygiai tokia pat aktuali“ – sako ji. Daktarė Zussman savo klientėms nuolatos aiškina, kaip svarbu yra ištyrinėti ir pažinti savo kūną, kad sekso metu moterys patirtų malonumą. Ir nereikia bijoti dalintis su savo vyru naujais atradimais ar fantazijomis – tai juk ir parodo dviejų žmonių artumą bei pasitikėjimą vienas kitu.

Seksas tavo dienotvarkėje turi būti vienas iš esminių užsiėmimų
Shirley tvirtina, kad dėl šiuolaikinio beprotiško gyvenimo tempo ir darbų, dauguma jos klienčių tiesiog pamiršta, koks svarbus ir malonus procesas yra seksas. „Asmeniškai man toks atsainus požiūris į seksą atrodo keistas, turint omenyje, kad apie tai dabar galima išgirsti kiekviename žingsnyje. Seksas tapo komercija, iš jo uždirbami pinigai, bet kažkodėl juo niekas neužsiima iš didelio noro. Nesakau, kad seksui gyvenime reikia skirti pirmąją vietą, tačiau jeigu nori harmoningų santykių ir tikro artumo su mylimuoju, tam teks skirti laiko“ – sako gydytoja.

Sukurk tinkamas sąlygas
Intymius malonumus į dienotvarkę jau įtraukei? Tuomet reikia pasirūpinti ir tinkama atmosfera miegamajame. „Šiuolaikiniai miegamieji labiau primena biurus su visais tais nešiojamais kompiuteriais ir kitais išmaniaisiais daikčiukais, o apie intymumą neliko net užuominos“ – pastebi Shirley. Ką ji rekomenduoja? Mesti dėmesį atitraukiančius daikčiukus lauk iš miegamojo ir palikti šią erdvę tik judviem.

Investuok į savo intymųjį gyvenimą
„Visi tie nėriniuoti apatiniai gali būti geriausias afrodiziakas. Ir nereikia gailėti tokiems reikalams pinigų! Lovoje tu turi jaustis kaip karalienė! Ir nustok gėdytis savo seksualinių fantazijų. Įsimink: viskas, kas vyksta tavo galvoje ir nekenkia aplinkiniams – yra normalu“ – pataria seksologė.

Nėra nieko blogo keistenybėse
Kalbėdama apie antrankius ir kitus sadomazochistiniams žaidimams skirtus žaisliukus, Shirley prisiminė garsųjį „50 pilkų atspalvių“ romaną: „Buvo atlikti tyrimai, kurių metu paaiškėjo, kad merginas jaudina dominuojantys vyrai, todėl knygos populiarumas manęs nė kiek nenustebino. Gal ir ne visos tos moterys išdrįstų tą patį išbandyti realybėje, bet svarbiausia, kad jas jaudina pati idėja. Jei tau tokie žaidimai sukelia geidulį, tikrai nieko blogo, jeigu nuspręsi perkelti fantazijas į realybę“.

Atsitiktinis seksas gali būti naudingas
„Seksas su nepažįstamuoju gali būti visai nebloga idėja keliais atvejais: jei tu naudoji prezervatyvą, nesi padauginusi alkoholio ir nesitiki, kad jis taps tavo vyru“ – sako Shirley.

Nepamiršk preliudijos
„Oralinis seksas, bučiniai, glamonės – visa tai buvo svarbu prieš šimtus metu ir taip pat svarbu dabar. Lytinis aktas ir orgazmas – tai mažesnioji dalis to malonumo, kurį galima pajusti miegamajame“ – atvirai sako seksologė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

„Escape metodas“ - kito ryto tabletė

Atskleisti lietuvių seksualiniai įpročiai (5)

Egzistuoja daugybė požiūrių į apsisaugojimo priemones, nuomonių apie poras, kurios renkasi ilgalaikę apsaugą, ar net nusistatymų, kuomet paslydus jos pasirenka skubią kontracepciją. Bet mums įdomūs faktai – kaip yra su lietuviais? Dalinamės seksualinės elgsenos tyrimo rezultatais ir rėžiame visą tiesą.

Nėštumo nutraukimas: ką turėtum žinoti

Abortas vis dar yra itin kontraversiška tema, tačiau šįkart neketiname rinktis nė vienos iš „teisingų“ stovyklų. Pažvelkime į nėštumo nutraukimą iš medicininės pusės, pasigilindami į svarbius faktus, poveikį sveikatai ir dabartinę Lietuvos statistiką. Mums padės medicinos mokslų daktarė, gydytoja ginekologė Žaneta Kasilovskienė.

7 sekso patarimai moterims iš 100-metės seksologės (6)

Shirley Zussman – filosofijos daktarė, seksologė ir… tiesiog 100 metų sulaukusi moteris, kuri tikrai turi ką patarti kitoms dailiosios lyties atstovėms. Ši neįtikėtina moteris pasidalino keliais intymiais gyvenimiškais pastebėjimais, kurie, neabejojame, pravers kiekvienai.

Lytiškai plintančios ligos, nuo kurių prezervatyvai tavęs neapsaugos

Praplėši blizgų paketėlį, saugiai slepiamą kišenėje ar stalčiuke prie lovos, užmauni savo vakaro kavalieriui ir gali drąsiai mėgautis saugiu (?) seksu! Ar tikrai? Na, taip, nėštumo greičiausiai išvengsi, nuo kai kurių lytiškai plintančių ligų apsisaugosi, bet prezervatyvas – tikrai ne stebuklinga piliulė... Būk budri, kad paskui netektų sakyti „Bet aš juk saugojausi!“

Kaip nesusigadinti aistringų atostogų

Ar žinojote, kad moterys per atostogas yra seksualiai aktyvesnės? Statistai sako, kad net 12 proc. jų iš atostogų grįžta pastojusios. Taigi, artėjant kelionių ir poilsio sezonui, dalinamės patarimais dar neketinančioms prisidėti prie šios statistikos. Juk tikrai geros atostogos turi būti ne tik karštos, bet ir saugios!

Atsarginis planas, kai lovoje ištinka netyčiukas (23)

„Ups“ istorijų nutinka visiems – plyšta prezervatyvas, nepasiteisina nutrauktas lytinis aktas, pamirštama išgerti kontraceptinė tabletė ar tiesiog atsipalaidavus užsimirštama. Kaip rodo tyrimai, su apsisaugojimo problemomis susiduria daugybė porų, ir tai nepriklauso nuo konkretaus intymaus elgesio ar sąmoningumo. Išties pasitaiko visko, todėl geriau turėti atsarginį planą.