Zodiako ženklas ir pinigai: kokiame amžiuje tu praturtėsi

 (7)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Anot finansinio horoskopo, visi Zodiako ženklai turi tam tikrus gyvenimo periodus, kurių metu turėtų maksimaliai išnaudoti savo potencialą - sėkmė ateina pati, tereikia jos nepaleisti. Paskaityk, kada laukia tavo sėkmingieji metai.

AVINAS. Tinkamas metas finansinei sėkmei prasideda nuo 18 metų ir tęsiasi maždaug iki 27 metų. Vėliau Avinų gyvenime laukia ramusis laikotarpis, kuomet norint kažko pasiekti, tenka labiau pasistengti. Antroji finansinės sėkmės banga šį Zodiako ženklą užklumpa brandesniame amžiuje - nuo 43 iki 51 metų.

JAUTIS. Finansinis horoskopas sėkmę Jaučiams žada nuo 25 iki 30 metų, o vėliau - nuo 38 iki 45 metų. Šiais gyvenimo periodais Jaučiai įprastai kardinaliai keičiasi patys - kitaip įvertina savo galimybes, kitomis akimis pažvelgia į pasaulį ir tai leidžia jiems išnaudoti savo potencialą.

DVYNIAI. Dvynių gyvenime yra trys periodai, kurių metu jie gali praturtėti. Pirmasis periodas - nuo 19 iki 23 metų, antrasis - nuo 30 iki 33 metų, trečiasis - nuo 48 iki 55 metų. Šiais etapais Dvynius užplūsta gyvenimiška energija, pažabojanti įvairias baimes ir skatinanti maksimaliai siekti rezultatų.

VĖŽYS. Idealiausias laikotarpis Vėžiams - nuo 30 iki 34 metų. Būtent šiame amžiuje šio Zodiako ženklo atstovai maksimaliai atsiskleidžia, išmoksta tinkamai įvertinti savo gabumus ir patirtį. Gera žinia ta, kad ir vėlesniu etapu Vėžys potencialo niekur neišbarsto, taigi turi dideles galimybes kurti savo finansinį stabilumą.

LIŪTAS. Norėdamas, šis Zodiako ženklas gali kalnus nuversti bet kuriame amžiuje. Tačiau geriausias laikotarpis - nuo 21 iki 28 metų. Būtent tuomet Liūto ryžtingumas ir netgi akiplėšiškumas gali pasiteisinti. Vėlesniais periodais tos pačios savybės gali pakišti koją.

MERGELĖ. Šis Zodiako ženklas laikomas pačiu turtingiausiu ir, matyt, ne veltui. Juk Mergelės gyvenime yra net keturi sėkmingieji periodai: nuo 18 iki 21, nuo 28 iki 31, nuo 38 iki 41 ir nuo 48 iki 51 metų. Tačiau didžiausia sėkmė laukia antruoju periodu.

SVARSTYKLĖS. Didžiausia tikimybė praturtėti Svarstyklėms - nuo 25 iki 30 metų. Prigimtinė jų energija ir drąsa leidžia rizikuoti ir bandyti naujas sritis, taip atrandant save. Vėlesniame amžiuje šio Zodiako ženklo atstovai pradeda abejoti savimi ir savo sprendimais, nedrąsiai žengia naujais keliais, todėl neretai užsistovi vietoje.

SKORPIONAS. 25 - 35 metai Skorpionams yra aukso amžius. Dešimties metų periodas gana ilgas ir šansų finansiškai įsitvirtinti tikrai netrūksta. Tačiau nereikia žiūrėti vien tik į pinigus: jeigu šiuo laikotarpiu Skorpionui pavyks gauti kuo daugiau patirties, uždirbti pinigus jis galės ir vėlesniais gyvenimo etapais.

ŠAULYS. Šio Zodiako ženklo gyvenime yra du labai sėkmingi periodai: nuo 22 iki 26 metų ir nuo 29 iki 33 metų. Jei pirmasis bandymas praturtėti nepavyktų, tai antrasis tikrai turi pasiteisinti.

OŽIARAGIS. Finansinė sėkmė Ožiaragiams pradeda šypsotis gana jauname amžiuje. Jau nuo 16 metų reikėtų griebti atkeliavusią sėkmę ir stengtis ją prisijaukinti. Gerasis etapas trunka tik trejus metus. Jeigu nepavyks, antrasis bandymas gali būti nuo 27 iki 33 metų.

VANDENIS. Vandeniai ilgai ruošiasi, tačiau greitai lekia. Geriausias laikotarpis finansinei sėkmei - nuo 26 iki 30 metų, tačiau ir jam pasibaigus niekas neprarasta. Svarbiausia išsigryninti savo privalumus ir nepasiduoti nepavykusių bandymu įtakai.

ŽUVYS. Šio Zodiako ženklo gyvenime yra du labai sėkmingi etapai. Pačioje jaunystėje nuo 18 iki 25 metų sėkmė ateina pati, tačiau ne visiems pavyksta ją maksimaliai išnaudoti. Vėliau ne mažiau sėkmingas periodas laukia nuo 33 iki 36 metų - tik šiuo atveju jau reikės įdėti savo pastangų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.