Zodiako ženklai, kuriems labiausiai nesiseka

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai kurie Zodiako ženklai pagal savo charakterio bruožus turi nemažai panašumų. Matyt ne veltui visi ženklai skirstomi į skirtingas stichijas: ugnis - tai energija ir aistra, oras - mokėjimas prisitaikyti, vanduo - žingeidumas, o žemė - stabilumas.

Stichija, kuriai priklausai pagal savo Zodiako ženklą:

Ugnies stichija – Avinas, Liūtas, Šaulys.
Oro stichija – Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai.
Vandens stichija – Vėžys, Skorpionas, Žuvys.
Žemės stichija – Ožiaragis, Jautis, Mergelė.

Dalinai būtent nuo charakterio savybių priklauso ir tavo ateitis. Jokiu būdu nereikia galvoti, kad visas tavo likimas jau nulemtas aukštesnių galių. Savo gyvenimą valdai pati ir sėkmė ar nesėkmės žengia koja kojon su tavo priimamais sprendimais. Nepaisant to, kad tam tikras charakterio savybes atsinešei jau gimdama, tu gali jas stiprinti arba priešingai - slopinti, priklausomai nuo to, kokia asmenybe nori būti.

Pavyzdžiui, Avino ženklui sėkmę atneša jo užsispyrimas, tačiau koją pakiša tiesmukiškumas. Žuvims trukdo jų nepasitikėjimas savimi, Liūtams - nenoras prisitaikyti prie aplinkybių. Jeigu jauti, kad gyvenime sekasi ne taip, kaip tau norėtųsi, vadinasi turi kažką savyje keisti ir eiti kitais keliais.

Apibendrinant Zodiako ženklus galima išsiskirti tuos, kuriems pasiekti savo tikslus gaunasi lengviau, ir tuos, kurie nuolatos atsimuša į sieną. Atsakymų į klausimą „kodėl?“ reikėtų ieškoti būtent savo elgesyje ir mąstysenoje.

Svarstyklėms, Skorpionams, Mergelėms ir Liūtams visų pirma norėtume patarti labiau atsipalaiduoti ir nesusikoncentruoti ties menkniekiais. Būtent tai jiems dažniausiai pakiša koją ne tik darbuose, bet ir santykiuose. Kuomet smulkmeniškai į viską žiūri, pamatai pernelyg daug trūkumų. O kai tuos trūkumus matai, tuomet ir bendras vaizdas toli gražu nebeatrodo patrauklus. Dažnai gali susidaryti įspūdis, kad šiuos Zodiako ženklus persekioja nesėkmės ir nemalonumai, bet jiems tiesiog reikėtų išmokti patiems nesudarinėti nereikalingų problemų, kurios ir užkerta kelią į tą sėkmę.

Tokie Zodiako ženklai kaip Vandenis, Ožiaragis, Avinas ir Žuvys turi labai daug potencialo, bet paprasčiausiai nemoka jo išnaudoti, todėl veltui iššvaisto paties likimo jiems siųstas galimybes. Visi šie ženklai turi polinkį į kraštutinumus - arba viskas, arba nieko, o taip reikalai netvarkomi. Pirmas dalykas, kurio jiems reikia - tai išmokti konkretizuoti savo tikslus. Antras - nesimėtyti ir nesiimti milijono darbų, o susikaupti ties svarbiausiais reikalais. Trečias - išmokti pateikti savo patirtį konstruktyviai, savęs nepervertinant ir nenuvertinant. Apskritai visai šiai Zodiako ženklų grupei vertėtų atkreipti dėmesį į savo komunikacijos subtilybes - šiek tiek patobulink diplomatijos žinias ir netruksi pamatyti, kad reikalai pajudės gerąja linkme. O kalbant apie sėkmę - jos tau tikrai netrūksta.

Sėkmingiausiais galima būtų pavadinti Šaulius, Vėžius, Jaučius ir Dvynius. Ar žinai, kas vienija visą šią grupę? Mokėjimas spręsti problemas. Tiesa, visi jie tai daro labai skirtingai. Pavyzdžiui, Jautis ramiai apgalvos, viską pamatuos ir tuomet pateiks racionalų planą, o Dvynys tiesiog greitai prisitaikys prie naujų aplinkybių, kažkaip praslys, o paskui jau bus kaip bus (greičiausiai bus taip, kaip jis sumąstė).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.