Zodiako ženklai ir santykiai, kurių reikia laukti 2018 metais

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

AVINAS. Tau reikalinga realistiška meilė. Šiais metais tu, greičiausiai, sutikti savo antrąją pusę ir pasinersi į santykius stačia galva. Kontroliuok emocijas ir neleisk jausmams užgožti tavųjų tikslų.

JAUTIS. Tau reikalinga komunikabili meilė, paremta ne jausmų proveržiais, o tarpusavio supratimu ir palaikymu. Tad nepasiduok pagundai užsiverti savyje, būk atvira ir kylančias problemas spręsk tą pačią minutę.

DVYNIAI. Tau reikalinga įkvepianti meilė. Ieškai aistros, energijos ir jaudulio. Būtent tai privers tave pajusti gyvenimo pulsą ir bus didžiausias stimulas judėti į priekį. Nebijok svajoti ir drąsiai leiskis į avantiūras.

VĖŽYS. Tau reikalinga saugi meilė. Jokių dramų, jokių abejonių ir dvejonių. Šiais metais tau ypatingai svarbi mylimojo parama ir saugus uostas, kuriame gali atrasti nusiraminimą.

LIŪTAS. Tau reikalinga intuityvi meilė. Pasikliauk savo vidiniu kelrodžiu, kuris neleis suklysti. Pajusi, kada ateis tas metas, kai galėsi tiesiog atsipalaiduoti ir perleisti vadeles į kitas, tvirtas ir patikimas, rankas.

MERGELĖ. Tau reikalinga spontaniška meilė. Esi įpratusi viską smulkmeniškai planuoti, tad santykių srityje reikalingas gaivaus oro gūsis. Labiau atsipalaiduok ir pamatysi, kaip viskas eisis kur kas paprasčiau.

SVARSTYKLĖS. Tau reikalinga racionali meilė. Santykiuose esi linkusi į kraštutinumus - skraidai kaip ant sparnų arba matai vien tik problemas. Turi suprasti, kad ne viskas tik juoda arba balta, santykiuose būna įvairių etapų.

SKORPIONAS. Tau reikalinga taiki meilė. Esi labai emocinga, greitai įsiplieskianti ir nerimstanti. Idealiausias partneris šiais metais - ramus ir nepasiduodantis provokacijoms, mokantis išklausyti ir ieškoti kompromisų.

ŠAULYS. Tau reikalinga ryžtinga meilė. Pakaks laukti, metas priimti sprendimus. Jei jauti augantį nepasitenkinimą, garsiai apie tai kalbėk ir nelaikyk visko savyje. Galbūt tavo antroji pusė net nenutuokia, kas tave graužia iš vidaus.

OŽIARAGIS. Tau reikalinga emociškai stabili meilė. Būk atvira ir pasistenk išgirsti, ką tau sako, nedarydama skubotų išvadų. Kiekvienoje situacijoje pasistenk įsigyventi į kito žmogaus vaidmenį, galbūt tai padės tau geriau suprasti jo jausmus.

VANDENIS. Tau reikalinga harmoninga meilė. Esi įpratusi viską daryti pati, todėl dažnai nevalingai užkerti kelią bet kokiai partnerio iniciatyvai. Šiais metais labiau atsipalaiduok ir leisk jam imtis veiksmų. Pamatysi, pasaulis nesugrius, o tavo santykiams tai bus labai naudinga.

ŽUVYS. Tau reikalinga sąžininga meilė. Tavo gyvenime vyksta didelės permainos - keiti pati save ir savo požiūrį. Tik šiame pokyčių etape nepalik santykių nuošalyje. Leisk antrajai pusei suprasti, kad dabar tau reikia daugiau erdvės asmeniniam tobulėjimui, tačiau tai nereiškia, kad jausmams nebeliko vietos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!