Vienas populiariausių testų, padedančių nustatyti tavo charakterio tipą

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pripažinta, kad kairiarankiai labiau linkę į meną, o dešiniarankiai viską šaltai apskaičiuoja. Tačiau kiekvienas iš jų yra savito būdo! Šiuo nesudėtingu testu gali nustatyti savo (ir savo draugų) charakterio tipą.

1) Negalvodama sunerk rankų pirštus. Katros rankos nykštys viršuje – kairiosios (K) ar dešiniosios (D)?

2) Nustatyk dominuojančią akį. Paimk popieriaus lapą, pradurk jame skylutę ir per ją abiem akimis pažiūrėk į kokį nors pasirinktą objektą. Nekeisdama pozicijos pakaitomis uždenk kairę ir dešinę akį. Pasirinktą objektą matysi tik viena – pagrindine akimi! Katra tavo akis pagrindinė – kairioji (K) ar dešinioji (D)?

3) Negalvodama sukryžiuok rankas ant krūtinės. Katra ranka viršuje – kairioji (K) ar dešinioji (D)?

4) Dabar suplok delnais: katras viršuje – kairysis (K) ar dešinysis (D)?

Gautas raides išdėliok eilės tvarka – taip sudarysi asmenybės kodą.

DDDD – konservatyvaus mąstymo žmonės, besiorientuojantys į masinį skonį, stereotipus.
DDDK – konservatyvūs, bet neryžtingi žmonės. Labai nepasitiki savimi.
DDKD – šelmiai koketuotojai. Ryžtingi, turintys puikų humoro jausmą, temperamentingi, netgi artistiški. Nemėgsta silpnų žmonių.
DDKK – labai retas charakterio tipas. Tokie žmonės yra savarankiški ir energingi, bet kartais jiems trūksta ryžto.
DKDD – viską šaltai apskaičiuojantys analitikai, sunkiai įprantantys prie naujų žmonių.
DKDK – silpno charakterio žmonės, nekonfliktuojantys su aplinkiniais, todėl lengvai pasiduodantys jų įtakai.
DKKD – naujovių trokštantys ir jas lengvai priimantys žmonės. Visiškai nekonfliktiški, lėti, paprasti, lengvai prisitaikantys prie aplinkos.
DKKK – nepriklausomo ir nepastovaus charakterio žmonės. Geri analitikai.

KDDD – turbūt populiariausias charakterio tipas. Tokie žmonės lengvai bendrauja su visų kitų tipų žmonėmis. Emocionalūs ir užsispyrę.
KDDK - „mažosios karalaitės tipas“. „Minkšti“ žmonės. Iš aplinkinių reikalauja ypatingo dėmesio, lengvai pasiduoda neagresyviai įtakai.
KDKD – sunkiai perkalbami užsispyrėliai. Norint jiems įrodyti savo tiesą reikia kalbėti argumentuotai, tvirtai ir ilgai.
KDKK – stipraus charakterio žmonės. Vidinį agresyvumą jie slepia po emocionalia išore. Pasirengę greitai veikti, bet ne greit suprasti.
KKDD – draugiški ir paprasti žmonės. Truputėlį išsiblaškę ir sutrikę. Kartais griebiasi kelių darbų, tačiau nė vieno jų iki galo nepabaigia.
KKDK – švelnaus charakterio, paprastos ir patikimos asmenybės.
KKKD – labai emocionalūs ir ryžtingi žmonės. Dažnai juos reikia tramdyti.
KKKK – šie žmonės geba net ir senus dalykus vertindami įžvelgti ką nors nauja. Dažnai būna labai užsispyrę, egoistai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.