Vaikystėje visi tyčiojosi iš šios mergaitės veido. Tačiau pažvelk, kuo ji užaugo

 (105)
© Instagram

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dabar 28 metų Lizzie ramiai ir nesigraudindama pasakoja apie savo gyvenimą ir patirtas nuoskaudas, tačiau taip buvo ne visada. Gimusi Lizzie svėrė vos 1,2 kg. Gydytojai netrukus nustatė Marfano sindromą - retą genetinį sutrikimą.

Šį sindromą turintiems žmonėms būdingas aukštas ūgis, lieknas sudėjimas, neproporcingai ilgos rankos ir kojos lyginant su liemeniu, ilgi ir ploni pirštai, liga dažnai pažeidžia ir akis. Esminis šio sindromo išskirtinumas - sutrikusi specifinio baltymo gamyba, tad Lizzie organizmas nekaupia savyje riebalų ir mergina negali priaugti svorio. Be to, sindromas turi ir kitų šalutinių poveikių. Lizzie atveju dar ankstyvame amžiuje buvo pažeista viena akis, kuria mergina dabar visai nemato.

Lizzie tėvai stengėsi suteikti jai pilnavertį gyvenimą ir buvo tvirtai nusprendę auginti dukrą taip pat, kaip auginami kiti vaikai, tad mergaitė lankė darželį, ėjo į įprastą mokyklą. Vis tik vaikai ne visuomet būna gailestingi - mergaitė nuo pat mažų dienų girdėjo, kokia ji negraži. „Būdama maža aš nesupratau, kodėl man taip sako. Nemačiau savo išskirtinumo ir buvau įsitikinusi, kad atrodau taip pat, kaip ir kiti vaikai“ - prisiminimais viename interviu dalinosi Lizzie.

Nors prie kalbų apie savo išvaizdą Lizzie jau buvo pripratusi, vienas įvykis ją labai sukrėtė. Tuomet 16-metė mergina naršė internete ir Youtube svetainėje pamatė filmuką apie save. Video įraše, kurį peržiūrėjo milijonai žmonių, ji buvo vadinama pačia baisiausia pasaulio mergina. Lizzie perskaitė visus komentarus ir nerado nė vieno gero atsiliepimo - tik anonimines patyčias. Tą dieną jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis.

Daugumai žmonių toks emocinis smūgis būtų tiesiog nepakeliamas, tačiau Lizzie nepasidavė. Šiandien jai 28 metai ir ji - sėkminga verslininkė. Mergina keliauja po pasaulį, rengia paskaitas ir pasakoja žmonėms apie savo gyvenimą. Lizzie nepaliauja kalbėti apie visuomenėje įsigalėjusią patyčių kultūrą ir savo pačios pavyzdžiu skatina kitus labiau pasitikėti savimi. „Tai mano tikslas. Būtent tai aš darysiu visą savo gyvenimą. Man patinka galvoti, kad pasakoju ne tik savo, bet ir tų, kurie išgyveną tą patį, istoriją“ - interviu metu sakė mergina.

Lizzie parašė knygą apie save, sėkmingai pabaigė universitetą, sukūrė šeimą ir verslą. Ši mergina visiems įrodė, kad būti kitokia - nereiškia būti prastesne.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!