Turi tai pamatyti... Alzheimeriu serganti mama po daugybės metų atpažįsta savo dukrą

 (16)
Turi tai pamatyti... Alzheimeriu <span style="color: #c00000;">serganti mama</span> po daugybės metų atpažįsta savo dukrą
© Stopkadras / youtube.com

Tai, ką Kelly Gunderson pavyko nufilmuoti, ji pati vadina „Dievo dovana“. Kelly atsigulė šalia savo Alzheimeriu sergančios mamos, kuri jau daugybę metų neatpažįsta savo artimųjų. Iš pradžių mama šiek tiek sutrikusi ir nesupranta, kodėl visai svetimas žmogus guli šalia jos lovoje.

Kelly paaiškina, kad taip šalia gulėti gali tik tiek, kuriuos ji pažįsta ir myli. „Aš tave myliu, mama“ - sako Kelly, o jos mama atsako tuo pačiu. Tuomet duktė pasiteirauja, ar mama tikrai supranta, kas guli šalia jos ir... Mama ištaria dukters vardą - Kelly.

Ar įsivaizduoji, koks jausmas turi apimti, kuomet po daugybės metų tavo pačios mama pagaliau prisimena, kas tu esi. „Mano mama prisiminė mane. Ir visai nesvarbu, kad tik akimirkai... Man tai buvo tikra Dievo dovana“ - sakė Kelly.

O mes dalinamės jos video ir norime visoms palinkėti nepamiršti apkabinti savo artimųjų ir džiaugtis kiekviena kartu su jais praleista akimirka. Juk niekuomet negali žinoti, kiek tų akimirkų kartu tau skirta šiame gyvenime.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Seksualiausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės

Kiekvienas Zodiako ženklas ypatingas. Vieni pavergia drąsa, kiti - meilės žodžiais, dar kiti piešia vizijas, kurioms atsispirti neįmanoma.

Ką apie tave išduoda miego poza (6)

Pamėgta poza, į kurią susirangai miegodama, gali nemažai pasakyti ir apie tavo asmenybę. Štai 4 pagrindinės miegojimo pozos, kurios atskleis visas paslaptis.

TESTAS! Kas tu - jautruolė, teisioji, kūrybinga siela ar sekso dievaitė (1)

Šį kartą asmenybės testas, paremtas puikiai žinomu serialu SEKSAS IR MIESTAS, vėliau išaugusiu į kelių dalių kino juostą. Į kurią iš 4 pagrindinių veikėjų - Mirandą, Šarlotę, Kerę ar Samantą - esi panašiausia?