Turi tai pamatyti... Alzheimeriu serganti mama po daugybės metų atpažįsta savo dukrą

 (16)
Turi tai pamatyti... Alzheimeriu <span style="color: #c00000;">serganti mama</span> po daugybės metų atpažįsta savo dukrą
© Stopkadras / youtube.com

Tai, ką Kelly Gunderson pavyko nufilmuoti, ji pati vadina „Dievo dovana“. Kelly atsigulė šalia savo Alzheimeriu sergančios mamos, kuri jau daugybę metų neatpažįsta savo artimųjų. Iš pradžių mama šiek tiek sutrikusi ir nesupranta, kodėl visai svetimas žmogus guli šalia jos lovoje.

Kelly paaiškina, kad taip šalia gulėti gali tik tiek, kuriuos ji pažįsta ir myli. „Aš tave myliu, mama“ - sako Kelly, o jos mama atsako tuo pačiu. Tuomet duktė pasiteirauja, ar mama tikrai supranta, kas guli šalia jos ir... Mama ištaria dukters vardą - Kelly.

Ar įsivaizduoji, koks jausmas turi apimti, kuomet po daugybės metų tavo pačios mama pagaliau prisimena, kas tu esi. „Mano mama prisiminė mane. Ir visai nesvarbu, kad tik akimirkai... Man tai buvo tikra Dievo dovana“ - sakė Kelly.

O mes dalinamės jos video ir norime visoms palinkėti nepamiršti apkabinti savo artimųjų ir džiaugtis kiekviena kartu su jais praleista akimirka. Juk niekuomet negali žinoti, kiek tų akimirkų kartu tau skirta šiame gyvenime.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Apie tave

Ar tavo santykių laukia sėkmė, išduos skaičiai (5)

Ar pameni, kada susipažinai su mylimuoju? Ši data gali tau atskleisti, kaip klostysis tolimesni jūsų santykiai.

Nori atsisakyti traukos saldumynams? Štai atsakymas KAIP (13)

Saldumynų poreikis gali būti prilyginamas ko ne narkotinei priklausomybei. Kažkuo mėgaujantis (šiuo atveju skanėstais) jaučiame pakylėjimą, jėgų antplūdį, beveik euforiją. O prie malonumų lengvai priprantama. Deja, iš saldumynų kartais ne tiek džiaugsmo ir naudos, kiek bėdos.

TOS dienos: ko nereikėtų daryti menstruacijų metu (1)

Menstruacinis laikotarpis ne visoms merginoms praeina sklandžiai. Pasisekė toms, kurioms tos dienos – tokios pačios, kaip ir visos kitos, tačiau yra nemažai tokių, kurias vargina pilvo ir krūtų skausmai, pykinimas, galvos svaigimas... Jei priklausai pastarųjų tarpui, menstruaciniu laikotarpiu vertėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti kai kurių užsiėmimų.