Trys Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis vasario mėnesį

© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vasario mėnuo žada permainas! Vienų laukia netikėti meilės atradimai, kitų - trumpalaikiai, bet labai aistringi romanai. Paskaityk, kuriems trims Zodiako ženklams seksis geriausiai!

Jautis. Šį mėnesį pasitikėjimo savimi tikrai nestigs. Spinduliuosi energija, turėsi daugybę idėjų ir noro veikti, tad prieš tave atsiveria platūs galimybių horizontai, galintys padėti tvirtus pamatus ateities pasiekimams. Išnaudok savo potencialą maksimaliai, nebijok parodyti ką sugebi ir atkreipk į save dėmesį. Tik neleisk darbams ir karjeros galimybėms apsukti tau galvos. Racionaliai įvertink savo galimybes ir neužsikrauk visos naštos tik ant savo pečių.

Mergelė. Sėkmė yra tavo antrasis vardas? Nė velnio! Sunkus darbas – štai kas yra tavo sėkmės pagrindas. Ir, panašu, šį mėnesį galėsi raškyti pačius saldžiausius vaisius. Darbuose viskas tvarkingai sudėliota į lentynėles, tad galėsi užsikelti kojas ant stalo ir stebėti, kaip įdirbis pagaliau atsiperka. Kur kas įdomesni dalykai laukia meilės srityje! Tavo vidinė deivė traukte trauks vyriškosios lyties atstovus. Seksualių akimirkų šį mėnesį netrūks, tik nepulk stačia galva į nežinomus vandenynus.

Ožiaragis. Metas atsipalaiduoti ir atrakinus širdies spyneles išmesti raktą visiems laikams. Tavo gyvenime prasideda naujas, kur kas laisvesnis ir gyvybingesnis etapas. Norėsis naujų potyrių tiek darbinėje, tiek santykių srityje. Ir jų tikrai bus! Tačiau pabudusi vidinė energija skatins judėti į priekį ir ilgam neapsistoti, tad pasistenk iš kiekvienos dienos maksimaliai pasisemti teigiamų emocijų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!