Trumpas asmenybės testas: kaip iš tiesų tu matai savo gyvenimą

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pažvelk į žemiau esančius klausimus ir pasistenk pajausti aprašytas situacijas. Kuo išsamiau mintyse apibūdink tuo metu užvaldžiusius pojūčius, o dar geriau - užsirašyk juos ant lapuko. O tuomet skaityk, ką iš tiesų atskleidžia tavo atsakymai

1. Tu žiūri į jūros tolius. Kokį jausmą tuo metu išgyveni ir kokios mintys sukasi tavo galvoje?
2. Eini mišku ir žiūri sau po kojomis. Ką tu matai ir kokius jausmus tau tai sukelia?
3. Virš savo galvos matai sklandančias žuvėdras. Ką jauti, stebėdama šį reginį?
4. Matai lekiančią arklių bandą. Ką tuo metu išgyveni?
5. Prieš tave dykumoje stovi siena. Tu nematai jos pabaigos. Joje yra nedidelė anga, pro kurią gali pamatyti oazės vaizdus. Ką darysi?
6. Klajodama dykumoje netikėtai atrandi ąsotį su vandeniu. Kuo tiksliau apibūdink, kaip elgsiesi - ilgai svarstysi prieš gurkštelėdama, kaip mat atsigersi, net neprisiliesi prie radinio, o gal dar kitas variantas?
7. Naktį pasiklydusi tamsoje pamatai namelį, kuriame blyksi švieselė. Kaip pasielgsi tokioje situacijoje?
8. Patekai į viską apimantį rūką. Nieko nematai. Kaip jautiesi ir ką darysi?

1. Tai yra tavo požiūrio į gyvenimą atspindys, tavo emocinė būsena
2. Tai, kaip tu jautiesi savo artimųjų rate
3. Tavo santykis su moterimis
4. Tavo santykis su vyrais
5. Tai tavo problemų sprendimo strategija
6. Tai, kaip tu renkiesi savo seksualinius partnerius
7. Tavo pasiruošimas santuokai ir šeimos kūrimui
8. Tavo požiūris į mirtį

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.