Tikrieji „Love is...“ istorijos herojai: švelni, tačiau neilgai trukusi meilė

© Vida Press

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Praėjo daugybė metų, bet mes vis dar prisimename tą nuostabų minkštučio kramtomos gumos „Love is...“ kubelio skonį. Ir tuos žavingus paveikslėlius, kuriuose autorė dalinosi mintimis, kas toji meilė. Nedaug kas žino, kad jautrūs žodžiai buvo skirti menininkės vyrui. Švelni, tačiau neilgai trukusi meilės istorija.

Sulaukusi vos 19 metų Kim Casali susikrovė daiktus ir išsiruošė pakeliauti po pasaulį. Praėjus 6 metams jauna mergina atvyko į Kaliforniją, kur susipažino su italu Roberto Casali. „Piešdavau jam nedidelius paveiksliukus, kurie padėdavo išreikšti tai, ką jaučiu. Tai buvo tarsi mano emocijų dienoraštis, atvaizduojantis, kaip augo mano jausmai“ - pasakojo Kim. Taip gimė garsieji „Love is...“ komiksai.

Tikrieji „Love is...“ istorijos herojai: švelni, tačiau neilgai trukusi meilė
© Vida Press

Kim ir Roberto susituokė toje pačioje bažnyčioje, kurioje tuokėsi jos tėvai. Vestuvių dieną nuotaka buvo pasipuošusi ramunių žiedų karūna ir šydu - tuos pačius tos įsimintinos dienos elementus galėjome matyti ir „Love is...“ istorijoje. „Tėtis mirė, kai buvau dar labai jauna. Kai Robertas pasiūlė savo ranką, sutikau, tačiau pasakiau: „Kad ir ką darytum, nemirk ant manęs“. Jis nusijuokė ir pažadėjo pasistengti“ - prisiminimais dalijosi Kim. 1970 metais, Roberto pastangomis Kim piešinius išvydo visas pasaulis. Ji pati niekuomet nelaikė savęs menininke: „Jei turėčiau galimybę rinktis, būčiau kūrusi romantiškas dainas, kurios paliečia mano širdį. Tačiau nemoku gražiai rašyti, tad teko rasti kitą būdą savo jausmams išreikšti“.

Tikrieji „Love is...“ istorijos herojai: švelni, tačiau neilgai trukusi meilė
© Vida Press

Deja, laimė truko neilgai. 1975 metais Robertui buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos vėžys. Gydytojai niekuo nebegalėjo jam padėti. Kim nustojo piešti ir stengėsi kuo daugiau laiko praleisti su mylimuoju, o jos darbus perėmė pažįstamas animatorius, kūręs tuos pačius paveikslėlius jos vardu. Tiesa, vienas skirtumus buvo galima pastebėti - naujieji komiksai buvo spalvoti, o juose atvaizduojama pora vilkėdavo drabužius.

„Stengiausi daryti viską, kad paskutinės Roberto dienos būtų kuo laimingesnės, - prisimena Kim. - Pasakiau, kad noriu susilaukti dar vieno vaiko.“ Sutuoktiniai nusprendė išsaugoti Roberto sėklą tam atvejui, jeigu Kim nespėtų pastoti iki jo mirties. Roberto Casali šį pasaulį paliko 1976 metais, sulaukęs vos 31 metų.

Tikrieji „Love is...“ istorijos herojai: švelni, tačiau neilgai trukusi meilė
© Vida Press

Praėjus 16 mėnesių po mylimojo mirties, Kim pagimdė jo vaiką. „Roberto ir aš norėjome padovanosi savo sūnums dar vieną brolį ar sesę. Šis vaikas man yra dar vienas mūsų meilės ir jausmų priminimas“ - pasakojo moteris. Deja, likimas ir pačiai Kim nebuvo gailestingas. Sulaukusi 55 metų ji taip pat paliko šį pasaulį. Diagnozė - vėžys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.