Tikrasis kiekvieno Zodiako ženklo veidas

 (6)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiekvienas žmogus turi keletą kaukių, juk, pripažinkime, mes visi derinamės ir prisitaikome prie aplinkybių. O moterys... Jos savaime yra mįslė, kurią perprasti ne taip jau paprasta. Siūlome paskaityti, kokios tikrosios savybės slepiasi po dažniausiai naudojamomis Zodiako ženklų kaukėmis.

Avino ženklo moteris kuria stiprios, aktyvios ir agresyvios moters įvaizdį, o iš tiesų viduje ji slepia visų pamirštą vaiką. Jos paniškai bijo būti paliktos ir pamestos, todėl stengiasi visaip maskuoti savo išgyvenimus ir emocijas.

Jaučio moteris kuria ramios, vidinę pusiausvyrą turinčios moters įvaizdį, nors iš tiesų maniakiškai bijo chaoso ir globalių kataklizmų savo gyvenime. Dar blogiau, jei chaoso pranašas – artimas žmogus. Negalvokite, kad Jaučio moterys demonstruos savo išgyvenimus. Ramybės, įžvalgumo kaukė tol bus veide, kol Jautis neras išeities iš susiklosčiusios situacijos.

Dvynės kuria linksmų, nerūpestingų moterų įvaizdį, kurioms viskas puikiai sekasi. Iš tiesų Dvynės slepia nervingumą viskam, ypač tiems, ką bijo prarasti. Jos nepakenčia rutinos ir liūdesio.

Vėžio ženklo moterys atrodo švelnios, užjaučiančios, kupino meilės ir rūpestingumo, dėmesingai išklausančios, duodančios patarimų, bet už kaukės slepiasi šaltai apskaičiuojanti natūra.

Liūto ženklo moterys, kaip ir priimtina karališkam Zodiako ženklui, visada eina iškėlusi galvą, išdidžiu žvilgsniu, o iš tiesų už kaukės slepiasi švelni, rūpestinga širdis. Apsupkite Liūto moterį švelnumu ir meile, apiberkite komplimentais ir būsite laimingi.

Mergelės visada susitvardžiusios, jų sprendimai nepajudinami. Tačiau nepamirškite, kad Mergelės turi ir kitą veidą. Mergelė – be galo diplomatiškas seklys. Jos nemėgsta daug kalbėti apie asmeninį gyvenimą, tačiau apie kitus stengiasi sužinoti kuo daugiau, o jų įtarumas kartais primena paranoją.

Svarstyklės ramios, taikios, keliančios pasitikėjimą, bet, deja, tai nėra tikras jų veidas. Už kaukės Svarstyklės slepia tolimą nuo idealo prigimtį. Tiesiog šio Zodiako ženklo atstovai vengia atsakomybės, dažnai nesusitvardo ir taip prisidirba problemų, kurių pačios nemėgsta spręsti.

Skorpiono ženklo moterys atrodo griežtos, išdidžios ir stiprios, o iš tiesų pasirengusios viską atiduoti dėl mylimo žmogaus, labai ištikimos. Jei jūsų išrinktoji – Skorpionas, jus galima sveikinti, nes ji – likimo dovana, taigi jūs – laimingiausias žmogus.

Šaulio ženklo moterys – nepriklausomos, laisvos katės, kurios vaikšto kur nori. Jos stengiasi sukurti savarankiško žmogaus įvaizdį, kuris puikiai išmano visus gyvenimiškus klausimus, bet tai – kaukė. Šaulės svajoja būti ne tokios kaip visi. Tačiau joms būtinas aplinkinių palaikymas, padrąsinimas ir pastūmėjimas siekti savo tikslų.

Ožiaragio ženklo moterys – dažniausiai pasitikinčios savimi, ramios, bet tai – kaukė. Iš tiesų šios moterys dažnai save nuvertina (nepelnytai) ir neišdrįsta padaryti to, ko iš tiesų gyvenime norėtų. Jos kupinos entuziazmo, tačiau stabdo pačios save.

Vandenio ženklo moteris ekscentriška, neeilinė, gyva. Už Vandenės šypsenos slepiasi psichoanalitikė, gebanti perkąsti kiečiausią riešutėlį. Jei Vandenė pajus bent menkiausią nesąžiningumą, žinokite – ji mėgsta daužyti lėkštes ne tik į grindis...

Žuvų ženklo moteris – miela, jauki, žavi būtybė, kuriai reikia tvirto vyriško peties. Iš pirmo žvilgsnio ji atrodo trapi koketė, bet tai tiesiog strategija. Žuvys geba pagauti savo kabliuku didžiausią laimikį ir tik dėl to, kad visuomet puikiai žino, kur žvejoti. Šios moterys moka strategiškai planuoti, jeigu tikrai kažko nori.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.