Tikrasis barakudų gyvenimas: turtingi vyrai ir seksas, mainais už prabangą

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vakaras madingame bare. Prie staliuko sėdi jaunos gražios merginos ir atsainiai gurkšnoja martinį. Jos beveik nesikalba, tik kartkartėmis fotografuojasi su martinio taure, čia pat nuotraukas deda į socialinius tinklus. Veidai pagyvėja, kai į barą įžengia patrauklių vyrų. Merginos atsiplėšia nuo telefonų, grakščiai išsitiesia ir pradeda dairytis. Kažin kodėl jas vadina barakudomis? Jei atidžiau pažiūrėtum – juk kaip iš akies luptos surikatos.

PRIE VIENO VILNIAUS SPORTO KLUBO, kuriame kūnus lavina garsūs ir turtingi vyrai, galima stebėti dar įdomesnį vaizdą. Gretimoje automobilių aikštelėje vakarais ima būriuotis jaunos merginos (neoficialiais duomenimis, jos ateina iš netoliese esančių vienos aukštosios mokymo įstaigos bendrabučių). Merginos išsirenka kuo prabangesnius automobilius ir beveik prigula ant kapoto – laukti išeinančių pasportavusių grobių. Vienos gal tikisi realybėje atkartoti Pelenės ar Julios Roberts gražios moters scenarijų, kitoms gal pakanka ir mažiau – kokteilio ar, kaip sakė viena tokios medžioklės stebėtojų, bliuskutės. Kad ir kokį tikslą tos merginos puoselėtų, faktas – ne Žemaitės raštų studijuoti jos ten renkasi.

Nusivylę veidai, kai prie pasirinkto automobilio prieina ne vyras, o moteris, neleidžia mums apsirikti... Žiūri į tas merginas ir norom nenorom į galvą lenda mintis: na nejaugi sveiku protu galima sutikti su tokia nuobodžia perspektyva – atsiduoti už suknelę ar kailinius?

Žinoma, gal ir kategoriška išvada, būna juk įvairių situacijų, bet sutik: yra merginų, kurios dėl gražaus ir nerūpestingo gyvenimo iliuzijų pasiryžusios tenkinti labai turtingo vyro įgeidžius – ne tik nemylimo, bet net ir nemalonaus. Ji jam – jaunystės eliksyras, jo vyriškos galios įvaizdis. Jis jai – prabangūs batai, prašmatnus automobilis ir ilgos atostogos Prancūzijos Polinezijoje. Lyg ir logiška, bet drauge – taip neskanu!

Na, nusipirkai “La Perlos” apatinius, na, pasididinai krūtinę, na, vairuoji naują automobilį... Ir kas iš to? Romantikės papamokslautų – nė vienas iš šių dalykų tau nesuteiks dvasinės pilnatvės. Patenkinusi materialinius įgeidžius, kada nors užsinorėsi daugiau – meilės, pripažinimo, karjeros, šeimos, ko nors nuoširdaus ir šilto. O tos šilumos toks vyras tau gali pasiūlyti maždaug tiek, kiek jos lieka ant unitazo, kur jis ką tik sėdėjo. Visa kita – labai racionalu.

Žinoma, taip įsitikinusios tos, kurios niekada nebuvo išlaikytinės. O jeigu mąstytume be emocijų? Gal visa tai nėra tiesa? Gal merginos, kurios renkasi būti turtingų vyrų išlaikytinės, yra sau labai sąžiningos? Juk meilė – neapibrėžta sąvoka, o mums visoms norisi gražaus gyvenimo, įsimintinų atostogų, komforto... Viso to be pinigų negausi. Deja, meilė ne visada išlaiko finansinių problemų egzaminą. Tad kam ta gelda, jei gali gauti daug ir viską iš karto – statusą, pinigų, prabangių daiktų, gal net asmeninį vairuotoją? Mums pavyko rasti keletą merginų, kurios, užuot varvinusios akis prie kompiuterio ir visus metus taupiusios kuklioms atostogoms, pasirinko kitokį gyvenimą – nežiūrėti į kainas parduotuvėse, pirkti ir gražintis, kiek širdis geidžia. Taigi koks tas išlaikytinės gyvenimas ir ką reiškia tokiai būti? Užbėgame įvykiams už akių: kiekvienam žolė savaip žalia.

Tikra istorija: „Be dantų jis panašus į draugišką seną beždžionėlę“

„Tiesą sakant, niekada sąmoningai nepuoselėjau tikslo susirasti turtingą tėtuką. Iki 20-ies buvau paprasta mergina: susitikinėjau su savo bendraamžiais, studijavau architektūrą, o po paskaitų dirbau pardavėja konsultante vienoje vaikiškų prekių parduotuvėje. Joje ir susipažinau su Artūru. Jis ten užsuko pliušinio drambliuko savo vaikaičiui. Bet iš parduotuvės išsinešė ne žaisliuką, o mane.

Man iš pat pradžių patiko jo pasitikėjimas savimi ir gerų kvepalų aromatas. Vėliau išaiškėjo, kad Artūras tiesiog nepadoriai turtingas ir... labai senas. Tačiau atrodo kur kas jaunesnis, nei yra iš tiesų, todėl nejaučiu jokio diskomforto būdama su juo. Mes susitikinėjame ketvirtus metus. Matomės, kai jam paranku, bet ten, kur noriu aš.

Monake, Las Vegase, Sicilijoje... Nors ir Afrikos džiunglėse. Jis apmoka visas mano išlaidas ir įgeidžius. Pastarąjį kartą leidome laiką Paryžiuje. Tiesa, ši kelionė buvo šioks toks priartėjimas prie realybės. Pietavome prabangiame restorane. Artūras paspringo prancūzišku batonu ir taip pradėjo kosėti, kad iškrito jo dantų plokštelė ir leptelėjo tiesiai man į sterblę. Nebuvau pasirengusi tokiam reginiui. Kita vertus, be dantų jis pasirodė toks meilutis! Panašus į draugišką seną beždžionėlę. Aš tikrai jį myliu!” – Marija, 24 metų.

Tikra istorija: „Pabaisiukių niekas „Porsche“ nevežioja“

„Būti išlaikytine gali ne kiekviena. Pirma, būkim atviros, reikia būti gražiai iš prigimties. Pabaisiukių niekas „Porsche“ nevežioja. Antra, reikia atkaklumo ir gebėjimo nuosekliai, kruopščiai savimi rūpintis. Privalai būti ideali. O SPA, sporto klubai, injekcijos, operacijos, kosmetologai kainuoja tūkstančius ir atima daug laiko bei jėgų. Nėra kada nė prisėsti ant sofos ir pažiūrėti „Sostų karus“. Ir, trečia, reikia perprasti žmonių psichologiją, gebėti atpažinti manipuliatorius.

Rėmėjų neatsiranda tiesiog šiaip – dėl to reikia daug ir kruopščiai dirbti. Ir tegul užsičiaupia tie, kurie mano, kad šiuolaikinei moteriai gyventi vyro išlaikomai yra žema. Kada čia tokia taisyklė atsirado? Esu tikra, kad taip kalba merginos, svajojančios mesti savo darbus ir gyventi išlaikomos vyrų, bet bijančios sau tai pripažinti.

Manau, kiekviena mergina sutiktų padaryti minetą, jei už tai jai padovanotų automobilį. Tačiau daugelis nežino, kam prasegti klyną ir ką pašnibždėti į ausį. O aš žinau. Mano talentas – žavėti vyrus. Ir aš nesuprantu, kas čia gėdinga. Juk visuomenė nesmerkia dailininkų, parduodančių savo piešinius. Tai kodėl aš negaliu užsidirbti pinigų savo gebėjimais?” – Kristina, 26 metų.

Tikra istorija: „Norėjau jo viso – aš juk įsimylėjau“

„Esu plaukimo trenerė, tad nieko keista, kad su Valdu susipažinau baseine – jis panoro išmokti plaukti krauliu. Jau vien iš jo glaudžių supratau – ne varguolis... Tačiau tikrąjį jo turtų mastą sužinojau tik jį įsimylėjusi. Pasirodo, jis turi didelį verslą, gražuolę žmoną, penkis vaikus, tris šunis ir du asmeninius vairuotojus. Į šį komplektą patekau pavadinimu Baseino aistruolė. Tačiau man tai nepatiko. Manęs netenkino reti susitikimai ir brangios dovanos. Norėjau Valdo viso – aš juk įsimylėjau. Todėl apsisprendžiau žengti lemtingą žingsnį – susitikau su jo žmona ir tiesiai šviesiai pasakiau: „Mes su Valdu įsimylėjome. Kraukis lagaminus – dabar aš būsiu jo žmona.“

Su kokiu gailesčiu ir atlaidumu ji pažiūrėjo į mane! Ta moteris rūpestingai paėmė mane už rankos, paglostė ir pasiūlė išgerti ramunėlių arbatos. Ji pasakė, kad vien šį mėnesį aš esu trečia, kuri jai praneša, esą jos vyras tuoj tuoj išeis su ja. „Mergaite mano, jeigu tu nori meilės, susirask paprastą savo amžiaus vaikiną. Eik su juo į kiną, bučiuokis parke, pyk, kad vėluoja atsakyti į tavo žinutes. Ir nereikalauk neįmanomo iš vyro, kuris su tavimi kalba tik kūno kalba. Jis myli mane, o tave supažindina su gyvenimu.“ Tik vėliau supratau, kokia ta moteris buvo teisi”, – Julija, 23 metų.

Tikra istorija: „Jis per daug gražus, kad būtų ištikimas“

„Jei atvirai, nebuvau ta mergina, kuri medžioja turtingus vyrus. Ir mano istorija nėra visai standartinė. Su dabartiniu vyru per vieną renginį mane supažindino draugė. Pirmoji mano mintis: „Susireikšminęs, pasikėlęs gražuoliukas.“ Jis greičiausiai pamanė, kad esu pilka pelė.

Pažinties susitikimas baigėsi ramiai ir be jokių perspektyvų, bet taip jau klostėsi, kad mudu vis susidurdavome tai šen, tai ten. Pamažu ėmėme bendrauti. Tada ir sužinojau, kad jis labai turtingas. Ir išsiskyręs – taigi šeimos aš neardžiau. Į jo turtus barakudiškai irgi nepretendavau, tačiau nesakau, kad nepalengvėja, kai nereikia taupyti.

Prie gero gyvenimo labai greitai įprantama. Likau dirbti labiau dėl savo malonumo, nes ir taip buvau visapusiškai aprūpinta: daug keliavome, jis nešykštėjo man dovanų, pavyzdžiui, vos tik pradėjome drauge gyventi, iš karto nupirko naują automobilį. Jei atvirai, manau, jam buvo nesmagu prieš kaimynus, kad jo moteris važinėja maža ir, švelniai tariant, nelabai nauja mašinyte.

Galop mečiau darbą ir ėmiau mėgautis visais turtingo vyro draugės gyvenimo malonumais: vaikščiojau į grožio procedūras, SPA, apsipirkti, sportuoti. Mačiau, kokiais žvilgsniais jį varsto gerokai už mane jaunesnės ir išvaizdesnės merginos, tad privalėjau susiimti. Toks gyvenimas truko kelerius metus. Kai pastojau, jis mane vedė. Jaučiuosi palyginti laiminga, aprūpinta, apsupta dėmesio, auginame mielą dukrytę. Tik gailiuosi, kad apleidau karjerą. Ir nuoširdžiai nežinau, ar mano vyras man ištikimas. Jis per daug gražus ir per daug turtingas, kad toks būtų, o aplink per daug merginų, kurios tiesiog siūlyte siūlosi”, – Saulė, 32 metų.

Ne viskas auksas, kas auksu žiba

Jeigu jau patekai į išlaikytinių gretas, susitaikyk, kad reikės priimti tam tikras žaidimo taisykles. Būk pasirengusi...

...į viską žiūrėti paprasčiau
Santykius su vyresniu turtingu vyru vertink kaip galimybę paskanauti tiramiso prabangiame restorane, o ne kaip šansą tapti milijonieriaus žmona. Jam nereikia problemų, o tu nesitikėk iš jo garantijų ir pažadų. Gyvenk savo gyvenimą – mokykis, dirbk, tobulėk.

...investuoti į save
Jei jau gyveni tokį gyvenimą, turimais finansais pasinaudok kaip galimybe atrasti save. Juk dažnai dėl finansinių sunkumų negali sau leisti tam tikrų dalykų – lankyti kalbų kursų, užsirašyti į kulinarijos mokyklą ar parašyti knygą. Žodžiu, turtingo meilužio duotų kišenpinigių neišleisk pirmoje drabužių parduotuvėje. Verčiau pasitaupyk.

...vieną dieną šiuos santykius baigti
Meilužės irgi sensta, suprotingėja, atsibosta. Būk pasirengusi, kad rėmėjo piniginė nebus tau amžinai atvira. Jis gali susirasti naują žaisliuką, o gal ir tau pačiai atsibos senukas. Atsisveikink su šiais santykiais lengva širdimi.

...saugotis
Visada. Juk nežinai, kiek dar mergelių turi tavo vyriškis ir kiek vyriškių turi tos mergelės. Be to, šis vyras tikrai neketina ardyti esamos savo šeimos ir kurti naujos su tavimi, taigi ir tavo vaikų jam nereikia. Gimdyk vaikus tam, kuris žino, kokio skonio ledinukus nuo kosulio tu mėgsti. O šitą turtingo gyvenimo istoriją uždaryk į praeities skrynią. Tikra meilė tavęs dar laukia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.