Tavo asmenybės bruožai pagal kraujo grupę

Kai kurie šventai tiki, kad kraujo grupė – pagrindinis informacijos apie žmogų šaltinis. Galbūt tau bus įdomu paskaityti apie save.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

0 (I) – atkaklūs medžiotojai

Ši kraujo grupė buvo būdinga pirmykščiams žmonėms, kurie gyveno urvuose ir kantriai vaikėsi mamutus, rankiojo šakneles, uogeles, kad galėtų kaip nors pramisti.

Pirmosios kraujo grupės žmonės energingi, komunikabilūs, stiprios valios. Paprastai jie nesiskundžia sveikata, nepasiduoda neurozėms, gali greitai atgauti jėgas. Stengiasi tapti lyderiais. Nepalaužiami, kai siekia užsibrėžto tikslo, nevengia ir netgi mėgsta rizikuoti. Blogosios savybės: pavydūs, aikštingi, ambicingi. Tačiau tai jiems netrukdo būti gerais draugais.

A (II) – stropuoliai žemdirbiai

Ši kraujo grupė buvo būdinga prieš 15 – 25 tūkst. metų gyvenusiems žmonėms, kurie prijaukino laukinius gyvulius, ėmė kirsti miškus ir dirbti žemę.

Antrosios kraujo grupės žmonės – tikri stropuoliai. Dažniausiai jie – vykdytojai, nors pasitaiko ir lyderių. Sąžiningai atlieka savo pareigas, gali produktyviai dirbti, net jei yra kamuojami stipraus streso. Puikūs draugai, bičiuliai. Labai gabūs. Mėgsta harmoniją, ramybę, tvarką. Jautrūs, kantrūs, geranoriškai nusiteikę. Pagrindiniai trūkumai: užsispyrę, nemoka atsipalaiduoti.

B (III) – nepriklausomi klajokliai

Šios kraujo grupės žmonės – klajoklių palikuonys. Prieš 10 – 15 tūkst. metų Himalajų papėdėje susibūrę įnoringi nenuoramos niekaip negalėjo išsirinkti nuolatinės gyvenamosios vietos.

Trečios kraujo grupės žmonės yra subtilūs, lakios vaizduotės. Jie ramūs, bet kelia aukštus reikalavimus – ir sau, ir aplinkiniams. Tikri individualistai: ryškūs, nesislepiantys, linkę elgtis taip, kaip jiems patinka. Jie lengvai prisitaiko prie naujos aplinkos. Tai valdingos, kūrybingos, išradingos asmenybės. Tačiau noras būti nepriklausomiems kartais jiems ne padeda, o trukdo.

AB (IV) – emocingi miestelėnai

Ši kraujo grupė pati jauniausia. Ji atsirado maždaug prieš 1000 metų, Vakarų ir Rytų kultūrų susiliejimo pradžioje, kai pradėjo kurtis miestų bendruomenės.

Ketvirtosios kraujo grupės žmonės vadovaujasi emocijomis bei jausmais. Dėl to kartais jų elgesys sveiku protu nepaaiškinamas. Bet dažniau jie yra ramūs, stabilūs. Šie žmonės moka pralinksminti, yra taktiški, sąžiningi. Trūkumai – staigi nuotaikų kaita, negebėjimas savarankiškai priimti sprendimus. Tai mąstytojai, labiausiai konfliktuojantys patys su savimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.