Tamsioji kiekvieno Zodiako ženklo pusė

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors kalbėdami apie Zodiako ženklus dažniausiai pabrėžiame tik pačias geriausias ir patraukliausias charakterio savybes, yra ir tamsioji kiekvieno ženklo pusė. Jei nori sužinoti, kokius tavo bei tavo draugų trūkumus žvaigždės lėmė gimimo dieną, skaityk toliau! Tik neimk giliai į širdį... Nė viena iš mūsų nėra tobula.

Avinas
Dėka savo ugningo charakterio, labiau negu bet kuris kitas Zodiako ženklas esi linkusi į gan nuožmius įtūžio protrūkius. Gal vertėtų išmokti kontroliuoti pyktį ir jį valdyti užėjus neprognozuojamam nuotaikų svyravimui?

Jautis
Nori, kad viskas būtų pagal tave. Kartais šis tavo nekontroliuojamas polinkis įgyja egoistiškumo atspalvį. Galbūt pats laikas suprasti, kad nesi visų aplinkybių ir situacijų šeimininkė?

Dvyniai
Tavo dvilypė prigimtis neatsiejama ir nuo dviveidiškumo – gan dažnai žmogui į akis sakai viena, o už akių visai ką kita. Negana to, paslapčių niekaip negali pasilaikyti sau, jauti būtinybę jas išpliurpti.

Vėžys
Esi šiek tiek įsijautusi į kankinės vaidmenį. Tau atrodo, kad žmonės nuolat ima iš tavęs daugiau negu grąžina mainais, suvoki save kaip atsidavusią globėją, nugalinčią visas bėdas ir kliūtis, net kai jų iš tikrųjų ir nėra.

Liūtas
Pasižymi nevaldomu, beveik narcisistiniu polinkiu būti dėmesio centre ir negalvoji apie kitus. Žinoma, tyčia niekad nieko neįskaudintum, nes tai pakenktų apie tave suformuotai viešai nuomonei ir tavo autoritetui.

Mergelė
Tave taip užvaldęs poreikis supančią aplinką matyti ir padaryti „tobulą“, kad ją tobulindama pamiršti pačius žmones ir rūpestį jais. Tau labai svarbu kiekvieną situaciją kontroliuoti asmeniškai, o šios kontrolės praradimas tau būtų baisesnis už mirtį.

Svarstyklės
Tau gyvenime pusiausvyra yra tokia svarbi, kad iškilusio konflikto metu vienodai palaikytum abi puses, net ir tuo atveju, kai viena jų elgtųsi labai nekorektiškai kitos atžvilgiu. Nuolat balansuoji ties savo moralės principų išsižadėjimo riba.

Skorpionas
Tave nuolat traukia moraliniu požiūriu dvipramiškos idėjos, užsiėmimai ir hobiai. Tavo įpročiai gali pasirodyti mažų mažiausiai keisti visiems, išskyrus nebent Svarstyklių ženklo atstovus.

Šaulys
Pasižymi gebėjimu pritraukti žmones savo pusėn charizmos ir įgimtos lyderystės dėka, tačiau aplinkinių pasitikėjimas tavimi ir aklas sekimas paskui tave paskatina nevalingą norą sukurti savotišką savo asmenybės kultą.

Ožiaragis
Užsispyrimas ir ryžtas – stipriausia varomoji tavo jėga, ir kartais tu neturi nei laiko, nei noro gilintis į tai, kas nutiks su žmonėmis, pasimaišiusiems tavo kelyje. Tau nerūpi, ant ko tu užlipsi lipdama aukštyn, nes tu neplanuoji leistis žemyn.

Vandenis
Tau atrodo, kad turi neginčijamą kiekvienos problemos sprendimo būdą, tačiau išgyvenimas dėl kitų žmonių jausmų į tą sprendimą neįeina. Anot tavęs, žmonėms reikia „žvėriško“ sąžiningumo ir tavęs netrikdo tai, kad būtent tavo dėka jie savo kailiu jį patiria.

Žuvys
Visose gyvenimo situacijose vadovaujiesi širdimi, tačiau rami tavo išorė kartais gali būti apgaulinga. Yra toks posakis „Tyli kiaulė gilią šaknį knisa“, kuris trumpai ir taikliai tave apibūdina tais atvejais, kai teigiamos tavo emocijos virsta neigiamomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.