Sveikatos ypatumai, kuriuos lėmė tavo Zodiako ženklas

 (1)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Zodiako ženklas gali lemti ne tik tavo būdo bruožus, bet ir daryti svarią įtaką sveikatai. Žinai: yra 12 Zodiako ženklų, jie skirstomi į keturias stichijas – Vandens, Oro, Žemės ir Ugnies. Sužinok, kaip pagal žvaigždes išlikti sveikai ir jaustis seksualiai.

Vandens ženklai: Žuvys, Vėžys ir Skorpionas

Vandens ženklai jaučiasi sveiki ir seksualūs, kai gali reikšti savo jausmus. Jų fizinė gerovė siejama su emociniu komfortu. Jeigu jo trūksta, ima smarkiai kaitaliotis nuotaika, sustiprėja PMS ir linkstama į mitybos kraštutinumus – tai be saiko mėgaujamasi maistu, tai griebiamasi bado dietos.

PATARIMAS. Mylimojo atliekamas masažas būtų ideali kūno terapija. Mesk šalin tuos dramatiškus serialus ir traškučių maišus – deramai leisk laiką su savo vaikinu. Masažas, kurį atlieka mylimas žmogus, kaipmat panaikins įtampą.

Oro ženklai: Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės

Šių ženklų atstovų sveikatai didelės įtakos turi nauji žmonės ir idėjos. Apdovanoti greita medžiagų apykaita, jie retai priauga svorio, tačiau pernelyg didelė įtampa jiems gali sukelti nemigą, dirgliosios žarnos sindromą ir egzemą.

PATARIMAS. Pusiausvyrą atgausi vartodama mažiau kavos, pakankamai miegodama ir lankydama šokių pamokas – įsispyrusi į aukštakulnius per Lotynų Amerikos šokius sustiprinsi blauzdas, pagerinsi laikyseną, pusiausvyrą ir tonusą. Pajudėjusi tango žingsneliais geriau miegosi.

Žemės ženklai: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis

Jie yra stiprios sveikatos, geros fizinės būklės, tačiau labai greitai pajunta neigiamą nesveikos gyvensenos poveikį. Apdovanoti neįtikėtina ištverme, šių ženklų atstovai, deja, negali girtis greita medžiagų apykaita. Jiems patartina reguliariai mankštintis lauke, tarkim, vaikštinėti arba važinėti dviračiu, taip pat valgyti angliavandenių negausių maisto produktų, priešingu atveju kamuos antsvoris, gerklės infekcijos ir vangumas.

PATARIMAS. Važiuodama dviračiu alkūnes laikyk šiek tiek sulenktas, kad sumažintum krūvį rankoms ir viršutinei kūno daliai. Įveikdama statų kalną nepakilk nuo sėdynės – jei minsi pedalus tvirtai sėdėdama, tausosi energiją.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas ir Šaulys

Reguliari mankšta padeda šių ženklų atstovams išlaikyti gerą formą ir jaustis ypač seksualiems. Temperamento karštį jiems patartina išlieti sporto klubuose, antraip jie gali įnikti į rūkymą ir piktnaudžiavimą alkoholiu. Stresui malšinti, simptominiams galvos skausmams bei įniršio priepuoliams švelninti rekomenduojamas plaukimas, joga ir atpalaiduojamosios vonios.

PATARIMAS. Rinkis Holivudo žvaigždžių pamėgtą Ashtanga (kitaip vadinamą Power) jogą – jos pratimai intensyvesni negu tradicinės jogos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Delno linijos: išmok teisingai skaityti ženklus ir sužinok savo likimą

Žinoti vien delno linijų neužtenka, dar labai svarbu žinoti ir likimo dėsnius, dėl ko tos linijos ant delno atsiranda ir išnyksta. Tai reiškia, kad vien detalių neužtenka, jeigu mes iš tiesų norime išsiaiškinti ir išspręsti tikrąsias problemų priežastis, mums reikia suprasti, kaip ir dėl ko jos atsiranda.

Emocijos, kurios griauna santykius

Kiekvieną dieną jaučiame begalę įvairiausių emocijų ir nė nesusimąstome, kad vienos iš jų mums naudingos, o kitos – kenkia. Šįkart pakalbėsime apie neigiamas emocijas, kurias pats metas mokytis tramdyti.

Kaip žinoti, kad sapnas yra pranašiškas?

"Ar galima tikėti sapnais? Kaip žinoti, kad sapnas yra pranašiškas?", - klausia skaitytoja Gabija.

Kodėl po 1980 metų gimę yra "stipriai kitokie"?

Nuo 1980 m. iki 2000 metų gimę žmonės - vadinamoji Y karta, kurie apibūdinami kaip ambicingi, visuomeniški, imlūs technologijoms, tačiau ne visada etiški.