Sveikatos ypatumai, kuriuos lėmė tavo Zodiako ženklas

 (1)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Zodiako ženklas gali lemti ne tik tavo būdo bruožus, bet ir daryti svarią įtaką sveikatai. Žinai: yra 12 Zodiako ženklų, jie skirstomi į keturias stichijas – Vandens, Oro, Žemės ir Ugnies. Sužinok, kaip pagal žvaigždes išlikti sveikai ir jaustis seksualiai.

Vandens ženklai: Žuvys, Vėžys ir Skorpionas

Vandens ženklai jaučiasi sveiki ir seksualūs, kai gali reikšti savo jausmus. Jų fizinė gerovė siejama su emociniu komfortu. Jeigu jo trūksta, ima smarkiai kaitaliotis nuotaika, sustiprėja PMS ir linkstama į mitybos kraštutinumus – tai be saiko mėgaujamasi maistu, tai griebiamasi bado dietos.

PATARIMAS. Mylimojo atliekamas masažas būtų ideali kūno terapija. Mesk šalin tuos dramatiškus serialus ir traškučių maišus – deramai leisk laiką su savo vaikinu. Masažas, kurį atlieka mylimas žmogus, kaipmat panaikins įtampą.

Oro ženklai: Vandenis, Dvyniai ir Svarstyklės

Šių ženklų atstovų sveikatai didelės įtakos turi nauji žmonės ir idėjos. Apdovanoti greita medžiagų apykaita, jie retai priauga svorio, tačiau pernelyg didelė įtampa jiems gali sukelti nemigą, dirgliosios žarnos sindromą ir egzemą.

PATARIMAS. Pusiausvyrą atgausi vartodama mažiau kavos, pakankamai miegodama ir lankydama šokių pamokas – įsispyrusi į aukštakulnius per Lotynų Amerikos šokius sustiprinsi blauzdas, pagerinsi laikyseną, pusiausvyrą ir tonusą. Pajudėjusi tango žingsneliais geriau miegosi.

Žemės ženklai: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis

Jie yra stiprios sveikatos, geros fizinės būklės, tačiau labai greitai pajunta neigiamą nesveikos gyvensenos poveikį. Apdovanoti neįtikėtina ištverme, šių ženklų atstovai, deja, negali girtis greita medžiagų apykaita. Jiems patartina reguliariai mankštintis lauke, tarkim, vaikštinėti arba važinėti dviračiu, taip pat valgyti angliavandenių negausių maisto produktų, priešingu atveju kamuos antsvoris, gerklės infekcijos ir vangumas.

PATARIMAS. Važiuodama dviračiu alkūnes laikyk šiek tiek sulenktas, kad sumažintum krūvį rankoms ir viršutinei kūno daliai. Įveikdama statų kalną nepakilk nuo sėdynės – jei minsi pedalus tvirtai sėdėdama, tausosi energiją.

Ugnies ženklai: Avinas, Liūtas ir Šaulys

Reguliari mankšta padeda šių ženklų atstovams išlaikyti gerą formą ir jaustis ypač seksualiems. Temperamento karštį jiems patartina išlieti sporto klubuose, antraip jie gali įnikti į rūkymą ir piktnaudžiavimą alkoholiu. Stresui malšinti, simptominiams galvos skausmams bei įniršio priepuoliams švelninti rekomenduojamas plaukimas, joga ir atpalaiduojamosios vonios.

PATARIMAS. Rinkis Holivudo žvaigždžių pamėgtą Ashtanga (kitaip vadinamą Power) jogą – jos pratimai intensyvesni negu tradicinės jogos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.