Sužinok, koks angelas tave globoja pagal tavo gimimo datą

 (2)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kol vieniems angelai „lūpomis bėgioja“, kitiems šie Dangaus pasiuntiniai suteikia žiupsnelį stebuklo. Jei nežinai, kur rasti ramybę, pasitark su savo angelu – tuo, kuris globoja tavo gimimo dieną.

Nepaisant visų techninių progresų bei mokslo atradimų, angelai iš mūsų gyvenimo niekur neišnyko. Maža to, jie tik populiarėja. Galbūt toks susidomėjimas kyla, nes šiuolaikiniam žmogui dvasinis patyrimas tampa svarbesniu už tradicines religijas. Todėl jis renkasi angelą sargą, kuris girdi jo mintis, saugo ir talkina jo norams.

Angelą sargą turi kiekvienas. Tiesą sakant, po vieną sargą turi tik nevykėliai – žmonės, kuriems itin nesiseka. Manoma, jog tokių Žemėje – 15%. 10% turi du arba keturis angelus sargus, 65% - tris ir dar 10% - net penkis ar daugiau angelų. Pergyventi dėl angelų stokos neverta – jų kiekį gali pasididinti kiekvienas - gerų darbų pagalba.

Tik nepervertink angelų galios - jie gali talkinti sprendžiant kasdienes, smulkias problemas, bet nepriima lemtingų sprendimų. Pavyzdžiui, gali jo prašyti sėkmės pasirašant sutartį, užmezgant ryšį su įtakingu asmeniu. Į angelą sargą drąsiai kreipkis norėdama ką sužavėti - tai jo mėgstamiausia sritis.

Tik nesitikėkit stebuklo! Kartais viskas, ko sulauki – tai gera nuotaika. Bet ir nuo jos palengvėja. Kaip suprast, jog angelas sargas išgirdo tavo maldas? Nesitikėk antgamtinės vizijos. Jis pasirodys kaip tavo vidinė ramybė bei sustiprėjęs pasitikėjimas savimi. Jei sunkią akimirką gali nusišypsoti, vadinasi, angelas sargas saugo tave nuo gyvenimo sunkumų.

Kas gali kreiptis į angelą sargą? Kiekvienas mūsų. Pageidautina į angelą sargą kreiptis ryte, kai tave dar supa pozityvi aura. Atsisakyk blogų minčių, pamiršk visus nerimus ir nesutarimus. Angelai yra šviesos būtybės, todėl skraido tik virš tų, kurie skleidžia protinę ir dvasinę šviesą.

Tradiciškai į angelą sargą kreipiamasi savo paties sugalvota malda. Ji turi būti sudaryta iš septynių sakinių, kuriuose tris kartus vartojamas angelo vardas. Iš anksto padėkok už jo pagalbą.

Nežinai, į kurį kreiptis? Ogi į tą, kuris karaliauja tavo gimimo dieną. Mat suskirstyti į devynis chorus (grupes), angelai gyvena pagal tam tikrus hierarchijos principus. Iš viso yra 72 angelai sargai, kurių kiekvienas valdo kelias kalendorines dienas.

Atpažink savąjį ir pamalonink kreipdamasi į jį vardu bei dėvėdama jo mėgstamiausią spalvą. Įspėjame: angelai malone apdovanoja tik tuos, kurie eina tiesos keliu. Pasukusi neteisingu malonių nebesitikėk — jos virs tavo nelaimėmis: jei buvai talentinga — tapsi visiška nevykėle, jei buvai beprotiškai mylima - kauksi iš vienatvės...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.