Sužinok, kelintą gyvenimą tu gyveni šioje žemėje

 (118)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

ĮDOMIAUSI SAVAITĖS STRAIPSNIAI

1. 5 drabužių deriniai, kurie padės atrodyti lieknesnei
2. Kaip atrodo moteris po 71 plastinės operacijos
3. Numerologija: gyvenimo misija ir charakteris pagal tavo gimimo datą
4. 25 merginos, kurių be makiažo nepažintum
5. Kodėl vyras už tavo akių elgiasi visai kitaip, nei su tavimi

Oi, kaip mums patinka visi tie mistiniai dalykėliai! Nepasakytume, kad tikime, bet paskaityti progos nepraleidžiame. Šį kartą radome straipsnį apie magiškąjį Pitagoro kvadratą (išsamiau - kitą kartą), kuris padeda sužinoti, kelintą gyvenimą tu gyveni šioje žemėje. Aklai tikėti nepatariame, bet jeigu jau atėjai į šį straipsnį, tikriausiai tau smalsu taip pat, kaip ir mums.

Taigi, viskas prasideda nuo tavo gimimo datos. Pavyzdžiui 1983.03.19.

1 žingsnis - sudėk gimimo dienos ir mėnesio skaičius: 0+3+1+9=13.
2 žingsnis - sudėk gimimo metų skaičius: 1+9+8+3=21.
3 žingsnis - sudėk abu prieš tai gautus skaičius: 13+21=34.

TAVO PIRMAS SKAIČIUS YRA 34.

4 žingsnis - sudėk abu pirminio skaičiaus skatmenis: 3+4=7.

TAVO ANTRAS SKAIČIUS YRA 7.

5 žingsnis - iš pirminio skaičiaus atimk padvigubintą (padaugintą iš dviejų) pirmąjį gimimo dienos skaičių. Šiuo atveju gimimo dienos skaičius 19, taigi imame tik 1 ir padauginame jį iš 2. Gaunasi 34-2=32.

TAVO TREČIAS SKAIČIUS YRA 32.

6 žingsnis - sudėk trečio skaičiaus skaitmenis: 3+2=5.

TAVO KETVIRTAS SKAIČIUS YRA 5.

Jau beveik baigėme. Dabar į vieną eilutę įrašyk savo gimimo datą, o į kitą - gautus skaičius.

Pirma eilutė: 1983.03.19
Antra eilutė: 34, 7, 32, 5.

Susumuok visus abiejų eilučių skaitmenis: 1+9+0+3+1+9+8+3+3+4+7+3+2+5=58. 5+8= 13

Tai reiškia, kad žmogus, kuriam šiuo atveju buriame, į šį pasaulį atėjo 13 kartą. Pagal Pitagorą, žmogus į žemę ateina 15 kartų, o po to persikelia į kitą, kur kas tobulesnį laikmetį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.