Šio Zodiako ženklo moters vyrai nepamirš visą gyvenimą

 (47)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Būna moterų, su kuriomis gali ramiai gyventi visą gyvenimą, bet taip ir nepajausti tos kibirkščiuojančios aistros, tačiau tai - ne apie šio Zodiako ženklo moterį. Kartais ji atrodys kiek ekscentriška ir nenuspėjama, kartais - labai rami ir nuosaiki. Bus dienų, kai erzins jos valdingumas, tačiau leisk jai atvėsti ir atsiskleisti kitai asmenybės pusei, juk ši moteris savyje turi tiek daug švelnumo ir noro mylėti. Kas ji? Moteris, gimusi po Avino ženklu.

Sakoma, kad už kiekvieno sėkmingo vyro stovi stipri moteris. Jeigu tai tiesa, greičiausiai ta moteris yra gimusi po Avino ženklu. Ji kaip niekas kitas sugeba suteikti antrajai pusei stiprybės. Nors iš pirmo žvilgsnio taip gali nepasirodyti - ji mėgsta kritikuoti ir drąsiai sako tai, ką galvoja. Tačiau partneriui reikėtų ne įsižeisti, o priimti tai kaip svarbią pastabą ir patarimą, nes veltui Avino ženklo moteris burnos neaušina. Skatindama nuolatos tobulėti, ji nejučia pakylėja vyrą į aukštesnį lygį. Net nesuprasi, kaip būnant su ja tavo gyvenimas kardinaliai pasikeis - vieną dieną naujos pareigos, kitą - pakeistas darbas, trečią - nauji namai ir gausi šeima. Ir, patikėk, viskas bus tik į gerą. Ši moteris sugeba viską sustatyti į vietas ir yra tikra palaima tiems, kurie šiek tiek iškrypo iš gyvenimo kelio.

Gyvenimas su Avino ženklo moterimi kupinas netikėtų posūkių. Jos dažnai pasiduoda impulsyviam elgesiui, tą minutę užvaldžiusioms emocijoms, todėl reikia turėti kantrybės ir ramiai palaukti, kol emocijos praeis. Tačiau mainais į tavo gerumą ši moteris padovanos neribotą meilę ir rūpestį.

Lovoje jai lygių tiesiog nėra. Ji ne iš tų, kuri bandys nuslėpti nuo vyro savo ketinimus. Jos slaptos seksualinės svajonės virsta erotine aistra, dovanojančia neišdildomus įspūdžius. Ji išskirtinai jausminga, moteriška ir aistringa. Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės. Jai tiks viskas: ar tai būtų galinė automobilio sėdynė, ar sofutė ofise, ar kambarys viešbutyje. Kai Avino ženklo moteris užvaldyta geismo, ji nekreipia dėmesio į aplinkos detales.

Išlaikyti šią moterį šalia savęs nėra paprasta, nes jos keliami reikalavimai gana aukšti. Susižavi ji gana lengvai, įsimyli sunkiai. Vis tik santykiams nesusidėliojus Avino ženklo moteris gana greitai atsigauna, juk gyvenimas tęsiasi ir stovėti vietoje nėra jokios prasmės. O vyrai, kurių gyvenime buvo ši moteris, dar ilgai nesąmoningai ieškos jos bruožų kitose, nes šios moters tiesiog neįmanoma pamiršti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.