Šio Zodiako ženklo moters gabumų lovoje neįmanoma pamiršti!

 (23)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šios moters energijos užtektų keletui moterų – kito Zodiako ženklo atstovių. Ką ji bedarytų, ji daro su didžiausiu užsidegimu. Būnant su tokia moterimi galima net pavargti, bet su ja niekada nebus liūdna. Bent jau lovoje, tai tikrai. Nes ši moteris gimusi po Skorpiono ženklu!

Įdomu tai, kad Skorpionės į meilę žiūri anaiptol ne atsainiai. Nors jos labai aistringos ir neslepia savo geidulių, vis tik į meilę žiūri labai rimtai. Radusios tą vienintelį, jos myli taip stipriai, kad ta meilė kartais gali pradėti dusinti. Taigi santuoka su Skorpione gali tapti ir pragaru, ir palaima. Priklauso nuo to, koks partneris šiai moteriai atiteks. Beje, vienas iš esminių kriterijų vyrams - gabumai ir ištvermė lovoje. Skorpionės nesiterlioja su tais, kurie neatitinka jų seksualinių reikalavimų.

Tam, kurį naktį džiugins Skorpionės draugija, tiesiog velniškai pasisekė! Įprastai šios moterys turi labai mažai tabu ir noriai eksperimentuoja, nebijodamos atvirai išsakyti savo erotinių fantazijų ir įgyvendinti antrosios pusės norų. Ši moteris mėgsta ilgą ir nenuobodų seksą, taigi vyrukams reiks pataupyti jėgas ilgai ir nepamirštamai nakčiai. Bet nieko baisaus, nes Skorpionė esant reikalui savo nešvankiais žodeliais greitai įkaitins atmosferą ir įpūs gyvybės dar vienam sekso raundui.

Koks partneris SKORPIONEI labiausiai tiktų:

vyras – Avinas
Jo ryžtingumas tau itin imponuoja. Juk tu ypač moki vertinti pagrindines vyriškas savybes. Tiesa, jo humoro jausmas kartais šlubuoja – kai kurių juokelių jis visiškai nesupranta, kartais be reikalo įsižeidžia. O jau pavydumas! Et, tikras vyras!

vyras – Jautis
Santykiai su juo nuolat balansuoja ties beprasmio ginčo, per kurį niekam nieko įrodyti nepavyks, riba. Tai – vienintelis Zodiako ženklas, užsispyrimu pranokstantis net tave. Kita vertus, jei kalbėtume atvirai, ir tie ginčai, ir tas jo užsispyrimas tave itin jaudina.

vyras – Dvyniai
Saugokis, Visata! Šiaip jau Dvyniai nepiktybiški, draugiški, tačiau jų juokeliai ir svaičiojimai gali tavyje pažadinti patį tikriausią žvėrį. O tokios būsenos esi pavojinga ne tik šio ženklo vyrui, bet ir visai pasaulio bendruomenei.

vyras – Vėžys
Jis moka tave pralinksminti. Kai juokingai įsižeidžia dėl tavo pokštų. Tačiau pagaliau supratusi, kiek skausmo jam suteiki, greičiausia pasijusi nejaukiai. Gal net suprasi, koks jis tau brangus. Svarbiausia, kad tai įvyktų ne per vėlai.

vyras – Liūtas
Kartais taip norisi pamokyti šitą pasipūtėlį. Pikčiausia, kad net nuodingiausios tavo strėlės visiškai jo neveikia. Jo atsparumas taip tave siutina, kad, žiūrėk, praradusi budrumą imsi ir... ištekėsi už jo.

vyras – Mergelė
Toks geruolis, net kandžioti gaila. Iš tiesų jauti jam didelį draugiškumą. Tik, jokia paslaptis, vyro ir moters draugystei beveik visada būdinga erotinė potekstė.

vyras – Svarstyklės
Viską jis mato ir jokios agresijos nejaučia. Kaip jis taip gyvena ir ką veikia šiame pasaulyje – visiška paslaptis. Regis, pernelyg tolerantiškas ir tobulas, kad tau patiktų, bet... Juk tave labiausiai domina kaip tik tai, kas neaišku ir neperkandama.

vyras – Skorpionas
Gali viename stiklainyje gyventi du Skorpionai? Taip, ir visiškai lengvai! Net labai patogiai bei laimingai. Gal jie vienas kitam išlieja nerealizuotą meilę sau? Nes save Skorpionai paprastai ne itin myli...

vyras – Šaulys
Sunkoka. Šis vyras nepasiduoda tavo psichologinėms manipuliacijoms. Atvirkščiai, pats geba tave pašokdinti. Tai tik tau atrodo, kad pastatei jį į tinkamą kelią: rytoj jis vis tiek elgsis savaip. Šalia jo tu – jau nebe arši Skorpionė, greičiau paklusni katytė.

vyras – Ožiaragis
Rimtas vyras. Tiki, kad jis – tavęs vertas partneris, beveik gimininga siela. Jis atsako taip pat. Viena bėda: reikalai jam visada bus svarbiausi. Ar pasitenkinsi likusi antra? O gal vis dėlto mėginsi varžytis dėl lyderio pozicijos jo širdyje?

vyras – Vandenis
Labai nepaprastas, labai patrauklus egzempliorius. Turi kažką tau be galo artima. Kaip ir tu, nekenčia šablonų, mėgsta eksperimentuoti. Su juo neliūdna. Mėgstama veikla (kaip ir tavo) – ginčytis dėl bet ko. Ir jūsų gyvenimo tempas labai panašus.

vyras – Žuvys
Ši tamsi asmenybė traukia tavo dėmesį. Juk taip dievini paslaptis, o šis vyras, regis, iš jų ir sutvertas. Tiesa, didžioji paslaptingumo dalis ta, kad jis tiesiog nemoka aiškiai dėstyti minčių, bet vis tiek jo giluma žavi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.