Šio Zodiako ženklo moteris apsuks galvą bet kuriam vyrui

 (36)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ji tokia lengva, retkarčiais - žaismingai nerūpestinga. Ji gali šokti naktį po lietumi nusimetusi visus drabužius ir ką pasakys aplinkiniai jai bus nė motais. Svarbiausia - mėgautis šia akimirka. Ji gali švelniai apkabinti ir neištarti nė žodžio, bet tu žinosi - ši moteris jaučia visą tavo skausmą. Ji gali trenkti durimis ir išeiti neatsigręždama, nes savivertė yra tai, ko iš jos neatimsi. Ši moteris gimusi po Dvynio ženklu ir ji žino, kaip iš gyvenimo pasiimti viską, ko nori.

Tokio sugebėjimo vyti vyrus aplink pirštą, kaip moka Dvynės, galima tik pavydėti. Kai reikia, jos švelnios, kai reikia - griežtos ir abejingos. Šio Zodiako ženklo moteris tiesiog intuityviai jaučia kitų emocijas, todėl yra ir džiaugsmas, ir geriausia paguoda. Ji nuostabi klausytoja, o kas gi nenorėtų šalia turėti žmogaus, su kuriuo visuomet galima pasikalbėti?

Dvynių skleidžiamos magijos paslaptis – jų neįtikėtinas draugiškumas ir fenomenali atmintis. Ji prisimins visas tavo nuoskaudas, kurias kadaise išliejai silpnumo akimirką ir mintinai išmoks džiugiąsias tavo gyvenimo akimirkas. Juk gera, kai kitas žmogus taip tave pažįsta, tiesa?

Santykiuose ji gana jautri ir priklausoma nuo antrosios pusės elgesio. Jausdama rūpestį, mainais padovanos maksimalią dozę geros energijos, tačiau nesulaukdama pakankamai dėmesio, iš pradžių bandys paveikti švelniai, vėliau susierzins ir pradės dairytis į šalis. Juk per prievartą mielas nebūsi! O Dvynių ženklo moteris neleistų sau tokio nusižeminimo.

Surasti naują partnerį šiai moteriai - lengviau negu lengva. Tiesą sakant, net ir ieškoti nereikia - vyrus ji traukia kaip magnetas. Matyt, vilioja įgimta charizma ir nepaprastas laisvumas. Dvynių ženklo moteris - įdomi asmenybė visomis prasmėmis. Ji gali būti labai atvira, bet tuo pačiu ir paslaptinga, ji gali būti nepaprastai švelni ir trapi, bet tuo pačiu ryžtinga. Santykiai su ja nenuspėjami, bet tokie viliojantys ir įtraukiantys, skatinantys žengti dar vieną žingsnį ir pamatyti, kas laukia toliau.

Dvynių ženklo moterims bendravimas su vyrais - savotiškas gundymo ir atstūmimo žaidimas. Šiek tiek aistros, šiek tiek abejingumo... Vyrus tai tiesiog veda iš proto! Kuo „aštresnė“ nauja pažintis, kuo ilgiau trunka pasikeitimas sąmojais, tuo labiau jis užsiveda ir tuo didesnį malonumą jaučia nuo bendravimo su kitu žmogumi.

O jau kuomet viskas persikelia į lovą... Seksu ji gali mėgautis praktiškai bet kur, kur tik panorės, nes šiai damai jokie tabu negalioja. Ji gali pamaloninti partnerį nepamirštamu oraliniu seksu tiesiog mašinoje, skubant vakarienės su draugais. Nes tai spontaniška, nes tai šiek tiek rizikinga ir velniškai seksualu! Ji gali paskambinti tau vidury nakties ir geidulingu balsu papasakoti, ką šią akimirką darytų su tavo kūnu, o paskui lyg niekur nieko išjungti telefoną ir palikti tave aistringoms kančioms iki pat ryto. Ji nepasotinama ir labai išradinga... Ir ji - nepamirštama gyvenimo tau atsiųsta dovana.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.

Tavo seksualumo testas: sužinok, ką naujo galėtum išbandyti

Kaip tapti nepakartojama lovoje? Geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo? Seksologė Suzi Godson teigia, kad visas moteris galima suskirstyti į šešis seksualinius tipus. „Kiekvienas žmogus, priklausomai nuo įgytos patirties, emocinių poreikių ir pasitikėjimo savimi yra unikaliai seksualus, – teigia seksologė. – Šis testas padės tau nustatyti savo tipą ir suprasti, koks seksas tau reikalingas iš tikrųjų“.

10 gyvenimo tiesų, kurias išmokstame tik per patirtį

Dažnai gyvenime atsisukę atgalios susimąstome, kiek laiko iššvaistėme, regis, visai nereikšmingiems dalykams. Dovanojome savo laiką tiems, kurie to buvo neverti, vakarais verkdavome dėl tų, kurie mūsų tikriausiai net neprisimena.

Kodėl tau nereikėtų žiūrėti į kitų moterų nuotraukas internete

Vakaras toks pats kaip ir visi kiti: atsiguli į lovą ir imi telefoną į rankas. Juk prieš miegą dar reikia pasitikrini, kas naujo įvyko facebookiniame ir instagraminiame draugų gyvenime. Tik 5 minutes – žadi sau, bet gi tiek visko vyksta!

Pokalbis dėl darbo: ką pasakyti, kai paklaus „kodėl?“ (2)

Vadovas – tironas, atlyginimas – vos didesnis nei valytojos Bronytės, o atmosfera kolektyve primena realybės šou „Paskutinis herojus“. Kurias išėjimo iš buvusios darbovietės priežastis verta minėti taisantis į naują vietą?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis gegužės mėnesį

Gegužės mėnuo - tikrai išskirtinis. Aistrą dovanojanti Venera ir džiugesio pilna Saulė daugumai Zodiako ženklų dovanos atokvėpį ir tikrą jausmų proveržį. Tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai!