Senovės graikų horoskopas atskleis paslaptingąsias tavo charakterio puses

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pelėda (03.21 – 04.20)
Šiuo laikotarpiu gimusius žmones globoja deivė Atėnė. Ji gimė iš Dzeuso galvos ir vadinama materializuota Perkūno dievo mintimi. Būtent todėl ši deivė savo globotinius apdovanoja išmintimi, dideliais protiniais gabumai, o taip pat drąsa ir atkaklumu kovoje už aukštus idealus. Jeigu tai tavo ženklas, tuomet tau nieko nereikia bijoti.

Balandis (04.21 – 05.20)
Šiuos žmones globoja Afroditė, kuri vyresnė net už patį Dzeusą. Tai – visagalė meilės deivė, aprėpianti visą pasaulį, juk jai pavaldūs ir žmonės, ir dievai. Žmonėms ji suteikia gebėjimų kurti idealius santykius, apdovanoja juos grožiu ir užtikrina materialinę gerovę. Pasisekė, žinoma.

Lyra (05.21 – 06.21)
Šiuo laikotarpiu gimusius žmones valdo Saulės dievas ir menų globėjas Apolonas. Tai labai prieštaringa asmenybė, tad ir jo globojami žmonės apdovanoti tokiomis pačiomis charakterio savybėmis. Jis galėjo apdovanoti žmones talentu, bet taip pat jį ir atimti. Gimusieji po Lyros ženklu turi susitelkti į vieną pagrindinį tikslą ir stengtis jį įgyvendinti, tuščiai nešvaistydami savo talento.

Vėžlys (06.22 – 07.22)
Po šiuo ženklu gimusius žmones globoja turto, išminties ir apsukrumo dievas Hermis. Šis dievas yra tarpininkas tarp žmonių ir dievų pasaulių, todėl savo globotiniams jis suteikia gerą intuiciją, apdovanoja juos puikia įžvalga. Hermis labai uždaras, tad ir jo žmonės turi šią charakterio savybę.

Erelis (07.23 – 08.23)
Žmones, gimusius po šiuo ženklu, globoti ėmėsi visagalis Perkūno dievas. Iš graikų mitologijos yra žinoma, kad Dzeusas yra visų dievų tėvas, visų bėdų ir gėrio šiame pasaulyje kaltininkas. Dzeuso sąskaitoje labai daug didvyriškų poelgių, tačiau ne visi iš jų pasibaigė sėkmingai. Todėl savo globotinius jis apdovanojo valdingumu, kilnumu ir teisingumo jausmu su sąlyga, kad jie atsakingai vertins savo poelgius.

Skrynia (08.24 – 09.23)
Čia valdo žemdirbystės ir vaisingumo deivė Demetra. Jos globoje esantys žmonės pasižymi gerais organizaciniais sugebėjimais, mokėjimu tvarkytis namų ūkyje. Jie labai atsakingi ir teisingi, kaip ir Demetra, jie labai prisirišę prie vaikų ir savo namų.

Šalmas (09.24 – 10.23)
Dieviškasis kalvis Hefaistas savo ištikimybe ir teisingumu tarnauja tiek dievams, tiek žmonėms. Jo gyvenimo esmė – sunkus darbas. Šiuo laikotarpiu gimę žmonės taip pat labai darbštūs, jie sugeba kurti idealus, kurie žemišką gyvenimą priartina prie dangiškos karalystės harmonijos, o savo pavyzdžiu jie moko ir kitus, tik su sąlyga, kad jie turės kruopščiai dirbti.

Vilkė (10.24 – 11.22)
Ji tarnauja karo dievui Arėjui. Jis nešė mirtį ir susinaikinimą, tačiau tuo pat metu jis buvo karštai įsimylėjęs Afroditę. Žmonėms Arėjas dovanoja ne tik aistringą meilę, bet ir jėgą, galinčią sunaikinti viską aplinkui. Šiems žmonėms ypač svarbi laimė šeimoje.

Skalikai (11.23 – 12.21)
Jie tarnauja medžioklės deivei Artemidei, kuri yra griežta tvarkos šalininkė. Artemidės globojami žmonės siekia dvasinio tobulėjimo, jie principingai ir atkakliai kovoja vardan savo idealų. Šie žmonės, kaip ir pati deivė, mėgsta keliauti, ypač po laukinę gamtą.

Šviestuvas (12.22 – 01.20)
Čia viešpatauja Hestija, ugnies ir šeimos židinio sergėtoja. Savo globotinius ji apdovanoja gebėjimu visus reikalus sutvarkyti iki galo. Daugelis šiuo laikotarpiu gimusių žmonių gali atrodyti tarsi būtų ne iš šio pasaulio, tačiau jie sugeba įžvelgti užslėptus, paslaptingus dalykus ir šiam gyvenimui suteikia tobulumo.

Povas (01.21 – 02.19)
Povas – mylimiausias Heros, Dzeuso žmonos paukštis. Hera dažnai vyro atžvilgiu elgiasi savarankiškai ir nepriklausomai. Ji globoja drąsius ir laisvę mylinčius žmones, suteikia jiems minties laisvumą, nepriklausomumą, polinkį į novatoriškumą, elgesio spontaniškumą ir audringo miesto gyvenimo džiaugsmą.

Delfinai (02.20 - 03.20)
Jie tarnauja jūrų valdovui Poseidonui. Poseidonui pavaldžios tiek žemės, tiek ir jūrų gelmės. Poseidono globojami žmonės pasižymi globaliu mąstymu, mokėjimu gyventi, pagal savus įstatymus ir gebėjimu paslapčia daryti įtaką aplinkiniams.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Svaiginantis kelias į pražūtį: gyvenimas sekso, narkotikų ir kitų priklausomybių pasaulyje

Smagu nuo kasdienės rutinos ir problemų pasprukti į mielų įpročių pasaulį. Kol vieną dieną pajunti, kad nenori grįžti atgal. Riba tarp silpnybės ir priklausomybės labai slidi — vieną akimirką atrodo, kad viską kontroliuoji, o kitą jau esi nešama nevaldomos srovės.

Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei atsakyti į vieną klausimą

Tikrai – vis dar manai, kad iki trisdešimties privalai įgyti prestižinį išsilavinimą, padaryti karjerą, susituokti ir net suspėti pagimdyti vaiką? O gal tai darai tik tėvų spaudžiama, draugų raginama? Gyvenimas gali būti visai kitoks, jei pati sau atsakysi į svarbiausią klausimą - o ko aš noriu?

Kaip paprastutė sekretorė iš savo klaidų sugebėjo uždirbti milijonus

Iš klaidų galima ne tik pasimokyti — iš jų galima ir praturtėti. Sekretorė Bette Nesmith Graham spausdindama darydavo tiek klaidų, kad tiesiog buvo priversta išrasti... korekcinį skystį!

7 ženklai, kad tu gyveni ne savo gyvenimą

Kartais ateina momentas, kuomet sustoji ir susimąstai: ką aš apskritai veikiu šiame gyvenime? Galbūt ir tau atėjo metas peržiūrėti savo gyvenimo orientyrus?

Meilės testas: koks vyras tau labiausiai tiktų pagal tavo asmenybės tipą

Kiekviena moteris savitai bendrauja su vaikinais — net jei pati to ir nesuvokia. Netrukus sužinosi, koks yra tavo būdas ir kaip atskleisti savo troškimus. Gal tai bus vienas iš tų protingų žingsnių, kuriuos žengsi dėl meilės?

3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis liepos mėnesį

Liepos mėnesio horoskopas ypatingai dėkingas daugumai Zodiako ženklų, tačiau trims iš jų gyvenimas paruošė išskirtinių staigmenų.

Ką reiškia būti antrąja žmona: praeities šešėliai, kurių neišvengsi (2)

Kai skiriasi kas trečia pora, tikimybė ištekėti už vyro, kuriam pirmas bandymas sukurti šeimą nepavyko, — palyginti nemaža. Ar gali judviejų nuostabiems santykiams pakišti koją jo vaikas iš ankstesnės santuokos?

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai (1)

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.