Seksualiausios kiekvieno Zodiako ženklo savybės

Kiekvienas Zodiako ženklas ypatingas. Vieni pavergia drąsa, kiti - meilės žodžiais, dar kiti piešia vizijas, kurioms atsispirti neįmanoma.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas (kovo 21 - balandžio 19)

Tai stiprios, karingos ir užsispyrusios asmenybės, visuomet gaunančios tai, ko nori. Avinukės aplinkinius žavi savo nepriklausomybe, jos pasitiki savimi ir žino, kad galėtų parklupdyti bet kurį vyrą.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20)

Po Jaučio ženklu gimusios merginos garsėja dailumu. Jos tarsi drugeliai šokčioja nuo vieno prie kito maloniai palaikydamos pokalbį ir nerūpestingai šypsodamosis. Valiūkiškumas, šiltumas ir natūralus dėmesys - būtent tai, kuo traukia Jautukės.

Dvyniai (nuo gegužės 21 - birželio 20)

Dvynių merginoms būdingas šioks toks drovumas, ignoravimas, kuris vaikinus traukia it magnetas. Juk vyrai - medžiotojai iš prigimties, tad pavergti nepasiekiamosios damos širdį geidžia kiekvienas.

Vėžys (birželio 21 - liepos 22)

Šių merginų ginklas - rūpestis ir nuoširdus dėmesys, kuriuo jos lepina mylimąjį. Vėžiukėms itin svarbus šeimos židinys, tad savo išrinktuoju jos rūpinasi iš širdies gelmių. Sakoma, kad vyrai yra maži vaikai - kuris gi nenorėtų šilto ir jaukaus glėbio?

Liūtas (Liepos 23 - rugpjūčio 22)

Liūtukės kaip niekas kitas pasitiki savimi, jos drąsiai pirmosios užkalbina simpatiją, o išsirinkusios pakylėja ją ant beribių laimės sparnų. Tiesa, gali čia pat be jokio gailesčio ir trinktelėti žemėn. Šio ženklo merginos pačios užkariauja vyrų širdis ir tiesiog priverčia jas dievinti.

Mergelė (rugpjūčio 23 - rugsėjo 22)

Mergelės vyrus nuginkluoja išmintimi ir iškalba. Mergelės be vargo savo išrinktąjį įkalbintų keliauti ir į tolimiausią pasaulio kampelį tik tam, kad akimirką pasigrožėtų danguje spindinčiomis žvaigždėmis.

Svarstyklės (rugsėjo 23 - spalio 22)

Svarstyklės moka apžavėti iš pirmo karto, dažniausiai vaikinai, žvelgdami į šias merginas, varvina seilę. Vis dėlto iškovoti Svarstyklių dėmesį ne taip paprasta, jos gali akimirksniu meilintis, bet netrukus numoti ranka ir eiti šalin, Svarstyklėms būdingas artimas bendravimas su keliomis simpatijomis vienu metu. Vyrus traukia šis pavojus - pavyks ją prisivilioti ar laimės kitas?

Skorpionas (23 Spalio - lapkričio 21)

Vienareikšmiškai Skorpionės vyrus pavergia aistrą spinduliuojančia energija. Jos drąsiai imasi kontroliuoti situaciją ir žingsnelis po žingsnelio užvaldo visas išrinktojo mintis, nukeldamos jį ten, kur drovumas neegzistuoja.

Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Sakoma, kad Šaulio ženklo merginos yra laimingiausios, kad ir kas benutiktų, visus sunkumus užmaskuoja plačia šypsena. Ir jos nuoširdžios, be galo nuoširdžios! Vyrus traukia ne tik šis bruožas, bet ir Šaulyčių spontaniškumas - jos visuomet nori išbandyti ką nors nauja.

Ožiaragis (gruodžio 22 - sausio 19)

Ožiaragės turi gilų ir gerą humoro jausmą, geba pamėtėti sąmojų, kurie akimirksniu verčia simpatiją prieiti arčiau. Jos žino, kada nori būti liečiamos, o kada ne, jei nenori, tikrai tai parodys. Greta jų atsidūrę vyrai pamiršta savo nuostatas ir siekia vieno vienintelio, kad valdingoji Ožiaragė geistų tik jo.

Vandenis (sausio 20 - vasario 18)

Šios merginos yra mielos, iš pirmo žvilgsnio atrodo naivios, bet puikiai išmano, kaip patraukti dėmesį. Vyrų viliojimas joms tarsi žaidimas - vandenės žino, kuriuos mygtukus paspausti (ką pagirti, ko paklausti, kada atmesti plaukus ar plačiai nusišypsoti), kad simpatija kaipmat kristų joms po kojomis.

Žuvys (vasario 19 - kovo 20)

Kai kalbama apie trauką ir žavesio kerus, po Žuvų ženklu gimusios merginos tampa undinėmis. Jų paslaptingumas, gilios akys ir nedoros mintys gali nelaimėlį įtraukti tarsi juodoji skylė. Žuvytės užliūliuoja vyrus savo mistiškumu ir beribiu fantazijų pasauliu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.