Porų suderinamumas pagal kinų horoskopą

 (8)
Žmogaus charakteris ir fortūna nusprendžiami ne tik pagal gimimo mėnesį. Astrologijai svarbūs ir gimimo metai, ir tikslus laikas, ir vieta...
Porų suderinamumas pagal kinų horoskopą
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai, pasak žvaigždynus stebinčių žmonių, nulemia iki 60 procentų to, kas esame (visa kita yra įtakojama aplinkos, šeimos). Savybės, kurias mums suteikia gimimo data, metams bėgant gali stiprėti arba silpnėti - priklausomai nuo mūsų pačių vertybių ar nusistatymų. Pastarieji itin svarbūs ir kuriant bei stiprinant asmeninius santykius ar draugystę, mat kai kurių ženklų atstovai tarpusavyje sutaria lengviau. Tai paaiškins šis ratas:

Labiausiai derantys Kinų horoskopo ženklai

Pradėjusios skaičiuoti nuo savo ženklo (kaip numerio 1) ir skaičiuodamos prieš ar palei laikrodžio rodyklę iki 5 atrasite ženklą, su kuriuo derate labiausiai.
Pavyzdžiui, jeigu esate Žiurkė, geriausiai derate su Drakonu ir Beždžione.

Varžovai arba draugai

Šiame rate stovi vienas priešais kitą. Pavyzdžiui, Žiurkė ir Arklys. Įprastai šie ženklai negali vienas kito pakęsti, tačiau jeigu vyresnis ženklas (Kinų horoskope pirmasis ir vyriausias ženklas yra Žiurkė, nuo kurios pagal laikrodžio rodyklę skaičiuojami kiti ženklai) nusileis jaunesniam, tuomet sąjunga klestės.

Nederantys, tačiau suderinami ženklai

Pradėjusios skaičiuoti nuo savo ženklo kaip numerio 1, ir skaičiuodamos prieš bei palei laikrodžio rodyklę iki 4 rasite ženklus, su kuriais įmanoma sugyventi pasistengus.
Tarkime, jeigu esate Žiurkė, tokie ženklai jums yra Triušis ir Gaidys.
Jeigu esate vyras ir žmona, vaikas ir tėvas, brolis ir sesuo, jūsų santykiuose gali kilti šiokių tokių nesutarimų. Kinai tiki, kad tokias sąjungas dangus nulemia tiems, kurie turi skolų praėjusiame gyvenime. Tačiau niekas kitas taip nesuartina tokių šeimų kaip pagarba ir supratimas.
Kita vertus, jeigu toks derinys papuola draugams ar verslo partneriams, didelė tikimybė, kad jūsų sąjunga bus itin vertinga ir neš ne tik moralinę, bet ir finansinę naudą, mat puikiai vienas kitą papildysite.

Apibendrinant suderinamumą, svarbiausia yra didžiųjų gyvūnų noras nusileisti arba prisitaikyti prie mažesniųjų norų.
Didieji Kinų horoskopo gyvūnai: Jautis (bizonas), Tigras, Drakonas ir Arklys.
Mažieji gyvūnai: Žiurkė, Triušis, Gyvatė, Avis (Ožka), Beždžionė, Gaidys, Šuo, Kiaulė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją