Porų suderinamumas pagal kinų horoskopą

 (8)
Žmogaus charakteris ir fortūna nusprendžiami ne tik pagal gimimo mėnesį. Astrologijai svarbūs ir gimimo metai, ir tikslus laikas, ir vieta...
Porų suderinamumas pagal kinų horoskopą
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tai, pasak žvaigždynus stebinčių žmonių, nulemia iki 60 procentų to, kas esame (visa kita yra įtakojama aplinkos, šeimos). Savybės, kurias mums suteikia gimimo data, metams bėgant gali stiprėti arba silpnėti - priklausomai nuo mūsų pačių vertybių ar nusistatymų. Pastarieji itin svarbūs ir kuriant bei stiprinant asmeninius santykius ar draugystę, mat kai kurių ženklų atstovai tarpusavyje sutaria lengviau. Tai paaiškins šis ratas:

Labiausiai derantys Kinų horoskopo ženklai

Pradėjusios skaičiuoti nuo savo ženklo (kaip numerio 1) ir skaičiuodamos prieš ar palei laikrodžio rodyklę iki 5 atrasite ženklą, su kuriuo derate labiausiai.
Pavyzdžiui, jeigu esate Žiurkė, geriausiai derate su Drakonu ir Beždžione.

Varžovai arba draugai

Šiame rate stovi vienas priešais kitą. Pavyzdžiui, Žiurkė ir Arklys. Įprastai šie ženklai negali vienas kito pakęsti, tačiau jeigu vyresnis ženklas (Kinų horoskope pirmasis ir vyriausias ženklas yra Žiurkė, nuo kurios pagal laikrodžio rodyklę skaičiuojami kiti ženklai) nusileis jaunesniam, tuomet sąjunga klestės.

Nederantys, tačiau suderinami ženklai

Pradėjusios skaičiuoti nuo savo ženklo kaip numerio 1, ir skaičiuodamos prieš bei palei laikrodžio rodyklę iki 4 rasite ženklus, su kuriais įmanoma sugyventi pasistengus.
Tarkime, jeigu esate Žiurkė, tokie ženklai jums yra Triušis ir Gaidys.
Jeigu esate vyras ir žmona, vaikas ir tėvas, brolis ir sesuo, jūsų santykiuose gali kilti šiokių tokių nesutarimų. Kinai tiki, kad tokias sąjungas dangus nulemia tiems, kurie turi skolų praėjusiame gyvenime. Tačiau niekas kitas taip nesuartina tokių šeimų kaip pagarba ir supratimas.
Kita vertus, jeigu toks derinys papuola draugams ar verslo partneriams, didelė tikimybė, kad jūsų sąjunga bus itin vertinga ir neš ne tik moralinę, bet ir finansinę naudą, mat puikiai vienas kitą papildysite.

Apibendrinant suderinamumą, svarbiausia yra didžiųjų gyvūnų noras nusileisti arba prisitaikyti prie mažesniųjų norų.
Didieji Kinų horoskopo gyvūnai: Jautis (bizonas), Tigras, Drakonas ir Arklys.
Mažieji gyvūnai: Žiurkė, Triušis, Gyvatė, Avis (Ožka), Beždžionė, Gaidys, Šuo, Kiaulė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.