Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys – pačios geidžiamiausios partnerės

 (47)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Neįtikėtina, kaip viena ir ta pati moteris gali atrodyti vis kitokia skirtingų žmonių akyse. Tikra moteris, unikali visame kame. Ji - svajotoja, tačiau tvirtai ginanti savo pozicijas. Kuomet kažkas šiai moteriai labai svarbu, ji sugebės rasti kelią nepaisant to, kiek kliūčių jai teks įveikti. Jei reikės, ji privers pasaulį suktis aplink save. Taip, Vandenės - ypatingos moterys!

Ši moteris niekuomet nelieka vienoje ir toje pačioje vietoje visą gyvenimą. Ji nuolatos tobulėja ir siekia naujų aukštumų. Šiai moteriai nėra ribų - ji gali kardinaliai keisti savo gyvenimą, tiek savo noru, tiek verčiama aplinkybių. Ir beveik visuomet pokyčiai išeina į gerą - net ir pačioje blogiausioje situacijoje ji sugeba atkapstyti aukso gabaliuką.

Šiai moteriai gyvenime labai svarbi meilė. Tikra meilė, o ne susižavėjimas ir aistra. Jai gyvenime gali būti svarbus tik vienas žmogus, visi kiti - menki to vienintelio šešėliai. Ji ištikima ir sąžininga. Ir ji puikiai žino kaip gauti tai, ko nori. Tačiau net ir beprotiškai mylėdama, tikrai nenumirs iš sielvarto, jeigu reikės būti vienai. Tarp pozityvo ir negatyvo ji sugebės atrasti aukso viduriuką ir gyventi toliau, pasiimdama viską, kas geriausia. Vandenė neužkraus savo emocijų ir rūpesčių kitiems, nes viską gali išspręsti pati.

Vienas geriausių dalykų šioje moteryje - su laiku ji darosi tik geresnė. Dauguma žmonių santykių pradžioje būna labai švelnūs ir geri, o laikui bėgant parodo tikrąjį, ne itin malonų savo charakterį. Su šia moterimi viskas priešingai – iš pradžių ji gali būti šalta ir ne itin maloni, tačiau kartu su didėjančiu pasitikėjimu antrąja puse pasirodo ir jos geroji pusė. Laikui bėgant skleidžiasi vis naujos maloniosios charakterio pusės ir gyvenimas su šia moterimi tik gražėja!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Kaip pastatyt kalę į vietą (1)

Pastaruoju metu pasirodė nauja blogų mergaičių karta. Turėti viską nekreipiant dėmesio į priemones — jų gyvenimo filosofija. Būti kale gal ir smagu, bet ką daryti, kai tampi jos auka?

Mano istorija: sužinojau, kad esu įvaikinta

Sulaukęs 30 metų, dažnas jau žino, kas jis yra ir koks jo gyvenimas. Tvirtai ant kojų stovėjo ir Loreta (vardas pakeistas). O tada staiga prasivėrė praraja.