Po šiuo Zodiako ženklu gimusi moteris – VYRŲ SVAJONĖ

 (155)
Bučinys
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ši moteris įsimyli atsargiai, tačiau vyrams protus apsuka akimirksniu. Juos pakeri jos juokas ir laisvumas, tačiau ji moka išlaikyti atstumą ir priversti vyrą jos ilgėtis. Ji geba žaisti jo jausmais. Ji gundo ir vis tiek išlieka nepasiekiama. Norint suvilioti šią damą, reikės kantrybės, tačiau kai santykiai užsimegs... Ji bus ta, kurios niekada nesinorės paleisti. Ji tokia, apie kokią vyrai svajoja. Ji - Vėžio ženklo moteris!

Ši moteris labai jausminga... Jos jautri prigimtis labai priklauso nuo partnerio įtakos. Jeigu jis rodys jai dėmesį, rūpestį ir mokės atjausti, ji atsiskleis prieš jį visu grožiu kaip gėlės žiedas prieš šiltus saulės spindulius. Tačiau ją galima labai lengvai išgąsdinti – griežtu žodžiu, staigiu judesiu ar išsireiškimu, privertusiu ją užtilti.

Ši moteris nuostabi lovoje... Būdama labai jausminga, ji gali tapti nuostabia meiluže, sugebančia įgyvendinti slapčiausias vyro fantazijas. Jeigu Vėžiukė lovoje drovisi, vadinasi šalia jos - tiesiog netinkamas vyras! Seksas jai - vienas didžiausių malonumų gyvenime ir ji pasistengs, kad tas malonumas niekuomet netaptų monotoniškas.

Ši moteris racionali... Net jeigu kartais ji atrodo nepakankamai atsakinga, svarbiausiose gyvenimo srityse ji žino, kur metas sustoti ir viską paskaičiuoti. Vėžio ženklo moterys puikiai tvarkosi su pinigais. Tokia situacija, kad jų visai nebūtų – Vėžiukes ištinka labai retai, tiksliau – beveik niekada, todėl „nėra pinigų“ greičiausiai reiškia, kad kol kas jie išleido daugiau, nei planavo ir tiek.

Ši moteris vertina santykius... Jeigu santykiuose Vėžiukė jaučiasi nelaiminga, greičiausiai jis nepuls skirtis, o tiesiog ieškos nusiraminimo kitame glėbyje. Tačiau jai labai svarbus tarpusavio ryšys, todėl sulaikyti ją nuo pagundų labai paprasta: tiesiog reikia skirti daugiau dėmesio ir ji niekuomet nesidairys į šalis.

Ši moteris - namų deivė... Nors Vėžio ženklo moteris sunku prisipratinti, tačiau tas, kuriam pavyks tai padaryti, vargu ar norės tokią moterį keisti į kitą. Šio ženklo moterys apdovanotos mylinčios ir rūpestingos motinos savybėmis, jos ištikimos bendražygės ir puikios namų, į kuriuos visada norisi sugrįžti, šeimininkės.

Ši moteris moka prisiderinti... Nors sakoma, kad Vėžio ženklo moterys tiesiog sutvertos motinystei, vien sauskelnėmis ir keturiomis namų sienomis jos tikrai neapsiribos. Jos kaip vijurkai - visur spėja ir viskuo domisi. Ji su malonumu keliaus linksmintis iki paryčių ir lygiai taip pat gerai jausis tiesiog meiliai susirangiusi šalia mylimojo priešais televizorių.

Ši moteris turi savo nuomonę... Ji visuomet išklausys, paguos ir jei reikės - patars. Ji bus švelni, bet tik tol, kol lygiai taip pat elgiamasi su ja. Vėžio ženklo moterys gali šypsotis ir leisti lipti jai ant sprando, tačiau geriau nebandykite užlipti ant galvos! Ji nepatylės, jei manys, kad kitas jau peržengė ribas.

Ši moteris niekuomet nebus nuobodi... Vėžiukės nenurimstančios vietoje: jos visada žiūri į tolį ir tobulina savo asmenybę, pasiduodamos hipnotizuojančiai tolumoje švytinčios žvaigždės apgaulei ir laukdamos naujų nuotykių. Jos bando viską pamatyti, viską išragauti bei aprėpti ir taip elgiasi iki pat savo žemiškosios kelionės pabaigos. Argi su tokia moterimi gali būti nuobodu?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Psichologas: kodėl šiuolaikiniai žmonės vis dažniau praranda gyvenimo džiaugsmą

Paradoksalu: svajodami apie gražesnę ateitį, įsisukame į nesibaigiančių siekių ir tikslų rutiną, pamiršdami, kad gyvenimas vyksta čia ir dabar. Turime gražesnius namus, tačiau juose praleidžiame vis mažiau laiko, esame turtingesni, tačiau vis rečiau nuoširdžiai mėgaujamės gyvenimo teikiamais malonumais.

Tavo asmenybės testas - atskleisk apie save tai, ko nesitikėjai

Šis savianalizės testas gali pasirodyti visai paprastai: klausimai aiškūs ir konkretūs, be jokių išvedžiojimų ir užslėptų vingrybių. Tačiau atsakymas gali tave ir nustebinti. Siūlome pabandyti!

Iškrypėliškas žaidimas, kuris mano gyvenimą galėjo paversti pragaru

Visiška beprotybė - kaip kam nors gali kilti mintis skatinti kitus nusižudyti? Kokiu nesveiku iškrypėliu turi būti, kad verstum kitą žmogų save žaloti ir jaustis menkaverčiu? Birželio mėnesio COSMO numeryje kalbame apie garsųjį „Mėlynojo banginio“ žaidimą, į kurį įtraukiama vis daugiau pažeidžiamų, paguodos nerandančių paauglių.

5 Rytų išminties patarimai, padėsiantys kitaip pažvelgti į savo gyvenimą

Stengdamiesi susikurti kokybiškesnį gyvenimą įsisukame į užburtą darbų ir planų ratą. Stresas, liūdesys ir prasta savijauta tampa mūsų kasdieniais palydovais. Nebelieka laiko, o galiausiai ir noro mėgautis dabartimi ir tuo, ką jau turime.

10 lietuvaičių su bikiniais įrodė - dydis nesvarbu

Pasaulyje kasdien daugėja tinklaraštininkių, prekės ženklų ir internetinių portalų, kurie savo turinyje ne tik kalba, bet ir parodo realybėje egzistuojančią kūnų įvairovę. Mūsų šalyje šis judėjimas kol kas dar tik žengia pirmuosius, bet drąsius žingsnius.

XXI amžiaus liga, trukdanti mums jaustis laimingais (1)

Noriu pradėti pasakojimu apie man artimą žmogų. Susipažink su mano pussesere (vardą gali sugalvoti pati).

Išsirink vieną TARO kortą ir sužinok, kur veda tavo santykiai

Mūsų pasąmonė dažniausiai žino atsakymus į visus svarbiausius klausimus. Siūlome tau šiek tiek pažaisti ir Taro kortų pagalba iš arčiau pažvelgti į savo santykius.

Kodėl negalima žiūrėti į veidrodį, kai verki

Mūsų gyvenime egzistuoja daugybė prietarų. Nelaimė artinasi, jei per kelią perbėgo juoda katė, pastuksenk tris kartus į medį ir tiek pat kartų nusispjauk per kairį petį, jei nenori, kad garsiai ištarti žodžiai išsipildytų ir t.t. Lyg ir suprantame, kad nusispjovus bėdos į šalį tikrai nenustumsim, bet dažnai tiesiog instinktyviai taip pasielgiame, nes jau nuo mažens esame ne kartą girdėję, kad taip reikia.

5 priežastys, kodėl protingiems žmonėms sunku jaustis laimingais (1)

Psichologai jau seniai pastebėjo, kad aukštą intelekto koeficientą turintys žmonės dažnai labiau linkę į pesimistiškas nuotaikas ir netgi depresiją. Jie gali turėti puikius darbus, darnius santykius ir, iš pažiūros, tobulą gyvenimą, tačiau... Kažko vis tiek trūksta.

7 dalykai, kurie su amžiumi tampa tik geresni

Dauguma iš mūsų baiminasi senatvės. Na, koks gi čia džiaugsmas, kai sveikata pradeda šlubuoti, o ir išvaizda toli gražu nebe ta. Gera žinia – ne viskas tik blogėja! Amžius turi ir savų privalumų.