Pažvelk į savo pirštus ir sužinok, kokia esi santykiuose

 (10)
© COSMOPOLITAN montažas, Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Delno linijos, pirštų ilgis ir plotis, apgamai skirtingose kūno vietose - sakoma, kad kiekvienoje detalėje užfiksuota savita informacija apie tavo asmenybę, polinkius ar įpročius. Aklai tikėti tuo tikrai nepatariame, bet įdomumo dėlei siūlome pažvelgti į savo mažąjį pirštelį, kuris tariamai susijęs su tavo asmeniniais santykiais. Kuris žemiau paveikslėlyje pateiktas variantas atitinka tavąjį?

A variantas.

Tu itin komunikabili ir norėdama lengvai randi kalbą su kitais žmonėmis. Esi atvira, linkusi daugiau duoti, nei imti. Kiti žmonės pasitikėjimą ir atvirumą užsiaugina bėgant laikui, tuo tarpu tu visa tai suteiki avansu, dėl to užmegzti santykius tau nėra sudėtinga, tačiau pasirinkusi ne tą žmogų gali stipriai nudegti - tikriausiai tavo gyvenime taip jau yra nutikę. Kartais turėtum šiek tiek atsitraukti ir racionaliau įvertinti kitų žmonių elgesį - ar tikrai tas žmogus vertas to, ką jam duodi?

B variantas.

Tu labai geras ir nuoširdus žmogus, visuomet padėsi tam, kuriam tavo pagalbos reikės, tačiau labai jau mėgsti teisybę ir į kiekvieną situaciją stengiesi pažvelgti iš skirtingų kampų. Iš vienos pusės tai labai geras bruožas, iš kitos pusės - kartais žmonėms atrodo, kad tu juos kritikuoji, nuvertini, nepakankamai palaikai. Įsivaizduok situaciją: tavo draugė/draugas ateina paverkti tau ant peties dėl kokios nors eilinės nesėkmės. Kol kitas tiesiog sėdės ją/jį apsikabinęs ir sakys kokius nors banalius nusiraminimo žodžius, tu jau būsi parengusi visą litaniją kodėl taip nutiko ir pateiksi veiksmų planą, ką reikėtų daryti. Tačiau ne visuomet būtina spręsti svetimas problemas, kartais tereikia paprasčiausio apkabinimo.

C variantas.

Tu nesi tas žmogus, kuris aklai pasitiki aplinkiniais. Tu bendrauji, palaikai gražius santykius, tačiau sunkiai įsileidi žmones į savo asmeninį gyvenimą - gali kalbėti bendrinėmis temomis, puikiai moki išklausyti, tačiau tikrąją tave gali pažinti tik tie, kurie to tikrai verti. Tokiu būdu tu save apsaugai nuo nusivylimų, tačiau prarandi galimybę sukurti tikrai tvirtus draugiškus ryšius ar santykius. Juk pati supranti, kad ne kiekvienas turės tiek laiko ir kantrybės, kad spėtų užsitarnauti tavo pasitikėjimą. Kartais verta duoti žmonėms šansą avansu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Apie tave

Kaip pastatyt kalę į vietą (1)

Pastaruoju metu pasirodė nauja blogų mergaičių karta. Turėti viską nekreipiant dėmesio į priemones — jų gyvenimo filosofija. Būti kale gal ir smagu, bet ką daryti, kai tampi jos auka?

Mano istorija: sužinojau, kad esu įvaikinta

Sulaukęs 30 metų, dažnas jau žino, kas jis yra ir koks jo gyvenimas. Tvirtai ant kojų stovėjo ir Loreta (vardas pakeistas). O tada staiga prasivėrė praraja.