Pažvelk į savo pėdas, o tuomet paskaityk, ką jos išduoda apie tave

 (48)
Pažvelk į savo pėdas, o tuomet paskaityk, ką jos išduoda apie tave

Visiems žinoma, kad delno linijose tariamai užkoduotas žmogaus charakteris ir likimas. Tačiau ar esi girdėjusi, kad šį bei tą pasakyti apie tave galima ir pagal pėdų formą?

Romėniška pėda

Tokia pėdos forma - viena dažniausiai pasitaikančių. Pirmieji trys kojos pirštai yra labai panašaus ilgio, o du paskutiniai pirštai leidžiasi žemyn. Tokia pirštų padėtis atskleidžia, kad tu esi itin socialus žmogus, kuriam labai reikia bendravimo. Šie žmonės taip pat charizmatiški, todėl kartais atrodo, kad gyvenime jiems tiesiog sekasi. Iš tiesų tą sėkmę pritraukia jų asmenybė, mat tokie žmonės nori nenori traukia aplinkinius.

Kvadratinė pėda

Šios pėdos išskirtinumas - praktiškai vienodo ilgio pirštai. Tokią pėdą turintys žmonės yra ramūs ir racionalaus mąstymo. Sprendimus jie visuomet priima neskubėdami, gerai pagalvoję ir viską apskaičiavę. Tai patikimi ir praktiški žmonės.

Graikiška pėda

Ši pėda ypatinga tuo, kad turi išsikišusį antrąjį pirštelį. Tai itin entuziastingi, daug idėjų turintys žmonės. Jie visuomet juda į priekį link savo tikslo ir turi neeilinių gebėjimų motyvuoti aplinkinius. Tokią pėdos formą dažniausiai turi artistai, sportininkai ir novatoriški žmonės.

Kalniuko pėda

Ar tavo kojos pirštai leidžiasi žemyn tolygia linija? Jei taip, vadinasi tu esi iš tų žmonių, kurie yra gana uždari, nemėgsta rodyti tikrųjų savo emocijų ir labai vertina asmeninę erdvę. Įdomu tai, kad tuo pačiu tu gali būti ganėtinai impulsyvi ir linkusi į nuotaikų kaitą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Apie tave

Ar tavo santykių laukia sėkmė, išduos skaičiai (5)

Ar pameni, kada susipažinai su mylimuoju? Ši data gali tau atskleisti, kaip klostysis tolimesni jūsų santykiai.

Nori atsisakyti traukos saldumynams? Štai atsakymas KAIP (13)

Saldumynų poreikis gali būti prilyginamas ko ne narkotinei priklausomybei. Kažkuo mėgaujantis (šiuo atveju skanėstais) jaučiame pakylėjimą, jėgų antplūdį, beveik euforiją. O prie malonumų lengvai priprantama. Deja, iš saldumynų kartais ne tiek džiaugsmo ir naudos, kiek bėdos.

TOS dienos: ko nereikėtų daryti menstruacijų metu (1)

Menstruacinis laikotarpis ne visoms merginoms praeina sklandžiai. Pasisekė toms, kurioms tos dienos – tokios pačios, kaip ir visos kitos, tačiau yra nemažai tokių, kurias vargina pilvo ir krūtų skausmai, pykinimas, galvos svaigimas... Jei priklausai pastarųjų tarpui, menstruaciniu laikotarpiu vertėtų labiau rūpintis savo sveikata ir vengti kai kurių užsiėmimų.